topic

Andrzej zostaje strollowany

McQurwa • 2020-07-15, 11:57
Duda wkręcony przez ruskich trolli z farmy koło Санкт-Петербурга

Z nagrania, które opublikowano na portalu YouTube 14 lipca, wynika, że jeden z pranksterów, dzwoniąc do Kancelarii Prezydenta, podszył się pod sekretarza generalnego ONZ António Guterresa. Rozmowę skierowano do prezydenta, który był w trakcie podróży "w centralnej Polsce".

Sverige

2020-07-16, 20:45
Juzwa napisał/a:

W ORMO to był pewnie twój stary z polecenia dziadka też ORMO-wca. Tata nie uświadom,ił, że już ORMO nie istnieje? Ciekawe, po jaki ch*j się tak ślinisz. Jebło ci coś w głowie, czy dalej masz ból p*zdy o PREZYDENTA Dudę?

Młot poprostu wali pod zdjęcie du...py dupy i mu się przykro zrobiło że ktoś śmie uważać że jego po prezydenra ktoś ma za gówno. Trudno

ZajętyPelikan

2020-07-16, 23:30
Juzwa napisał/a:

Już ci rura zmiękła? Czemu już nie napiszesz jaki to Duda jest? pie**ol się chłoptasiu.
Chyba jednak cię ch*j chce strzelić, że Duda jest prezydentem. Inaczej byś olał cały ten gówniany post. Siedzi ci to w dupie jak pała twojego sąsiada. Mam nadzieję, że się kiedyś doczekasz takiej rozmowy w sprawie obrażenia urzędu państwowego. Zesrasz się w gacie i będziesz ssał kciuk jak fiuta swojego ojca. Uprzedzając twoje pytanie, NIE nie ssałem fiuta twojego ojca, bo musi nieziemsko śmierdzieć i ja nie gustuję w męskich genitaliach.

Sprawdź pierw lepiej komu odpowiadasz, pajacu...

Sverige

2020-07-16, 23:34
ZajętyPelikan napisał/a:

Jemu wsio ryba. On sam nie myśli. Olej burka

Juzwa

2020-07-17, 10:41
ZajętyPelikan napisał/a:

TOBIE k***a odpowiadam PAJACU!

Sverige napisał/a:

Młot poprostu wali pod zdjęcie du...py dupy i mu się przykro zrobiło że ktoś śmie uważać że jego po prezydenra ktoś ma za gówno. Trudno

No ja pie**ole, nawet nie potrafisz sklecić paru słów poprawnie, a wpie**alasz się do dyskusji. Masz jakieś kompleksy? Ojciec ci właził do wanny?

Sverige napisał/a:

Jemu wsio ryba. On sam nie myśli. Olej burka

"Burek" Tak ojciec na ciebie wołał jak dawał ci żreć w blaszanej misce przed wejściem do piwnicy?

Niezwyciężony

2020-07-17, 11:30
@Juzwa może się tak nie podniecaj bo ci żyłka pęknie czy coś :kawa:

Juzwa

2020-07-17, 14:32
Niezwyciężony napisał/a:

@Juzwa może się tak nie podniecaj bo ci żyłka pęknie czy coś

Następny jebnięty adwokacina się znalazł.
O moje żyłki się nie martw, martw się o to, czy cię z piwnicy wypuszczą. Powódź idzie i mam wielką nadzieję, że nie zdążą.
A, zapomniałbym, pie**ol się chłoptasiu.

~sanctusdiavolos

2020-07-17, 15:44
Niezwyciężony napisał/a:

@Juzwa może się tak nie podniecaj bo ci żyłka pęknie czy coś

Jakość forum zbytnio na tym nie ucierpi. ;-)

Juzwa

2020-07-17, 20:09
sanctusdiavolos napisał/a:

Jakość forum zbytnio na tym nie ucierpi.

Po mnie raczej nie będzie płaczu, natomiast jak ty zdechniesz, to wszędzie będą bić w dzwony z radości.

luja27

2020-07-27, 22:19
misiak23 napisał/a:

Gdyby odebrała Agata, to by nie porozmawiali...

Bo mumie nie gadają

~sanctusdiavolos

2020-08-04, 21:52
Juzwa napisał/a:

Po mnie raczej nie będzie płaczu, natomiast jak ty zdechniesz, to wszędzie będą bić w dzwony z radości.

Przynajmniej kogoś uszczęśliwię, zamiast tylko wk***iać otoczenie bezwartościowym eksponowaniem kompleksów i frustracji. ;-)