18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Andrzej Lepper - dokument o samobójstwie

needsomefps • 2015-04-20, 01:19
Dokument wyemitowany 2012 roku. Wywiady przeprowadzane z konkretnymi ludźmi, myślę że w świetle przedstawionych wydarzeń w filmie "Służby specjalne" warto sobie skonfrontować informacje, i usłyszeć co o tym zdarzeniu myślą ludzie z bliskiego otoczenia.


BIORESWOJE

2015-04-20, 02:02
To skoro już mamy poruszać temat jego śmierci, to każdemu polecam obejrzeć ten film.


PoloniaJuby

2015-04-20, 02:05
Parę lat temu jak jeszcze o polityce nie wiedziałem nic, lub tyle co usłyszałem przypadkiem we wiadomościach to się z tego człowieka śmiałem... a no bo się w telewizji śmieją.. no ale jak zacząłem interesować się sprawami politycznymi to śmiać się z niego przestałem. Mówcie co chcecie, ale samobójstwo to to nie było. Był nie wygodny dla rządzących i został zlikwidowany, co zresztą jest dobrze pokazane w filmie/serialu "służby specjalne". To co mówił ludzi śmieszyło i ludzie nazywali go oszołomem, a po jego śmierci wiele rzeczy o których mówił okazały się prawdą. Daleko mi poglądami do Andrzeja Leppera, ale zależy mi na prawdzie.


https://www.youtube.com/watch?v=QinKXARwmVE

BorgBorg

2015-04-20, 02:09
"Lekarz który tam był, walczył o to aby jak najwcześniej wyjść. Po prostu wszedł, spojrzał.. no.. "powieszenie". Widział te zwłoki z odległości 2metrów".

Prosta sprawa. To był Dexter



Wszystko fajnie opowiedziane itp ale dziwi mnie tylko jedna rzecz. Dokument wydała TVP. Stacja reżimowa :-?

evadoPULSAR

2015-04-20, 02:19
skoro lekarz, prokurator i media spieszyły się z ustaleniem samobójstwa, zabójstwo na tle biznesowym można wykluczyć
"Alpinista" chciał swoim upadkiem wywołać polityczną lawinę,
albo nie dźwignął pogróżek (możliwych konsekwencji), albo odwiedził go seryjny samobójca

o samym "seryjnym" materiału by starczyło na drugą serię odcinków

maksymilian45

2015-04-20, 03:37
No i co z tego że wiemy że to nie było samobójstwo? Nie on jeden zginął, nie pierwszy i nie ostatni. A ludzie nic zrobić nie mogą. Niewygodnych będą usuwać. 11 września 2001, smoleńsk, I i II wojna światowa, atak na pearl harbor, ebole i inne wirusy. To wszystko było zaplanowane, za tym stoją ludzie którzy rządzą światem. Zdejmijcie różowe okulary i włączcie myślenie. Ten świat kiedyś kopnie w kalendarz bo ludzie zamiast myśleć jak przetrwać to zabijają się wzajemnie, tworzą jakąś broń która jest w stanie zmieść ludzi z powierzchni, zarażają ludzi wirusami aby potem sprzedawać im leki. Powstają jakieś filmy, książki, oficjalne wersje że było tak a nie inaczej i ch*j. Koniec sprawy. Ludzie to kupują, pokrzyczą w internecie i tyle. Gdzie ja k***a żyje...

pemb

2015-04-20, 20:30
@up
Przebudźcie się, NWO i te sprawy?

Grzegorz.C

2015-04-21, 14:33
@Maksymilian
Rozumiem że ty robisz coś więcej. Oświeć nas w takim razie co to za działalność. Daj nam bodziec i motywację!

Lux_Perpetua

2015-04-22, 15:42
Poznałem kiedyś pewną osobę z jego środowiska prawniczego, którą wcześniej internetowe plotki uśmierciły. Trzeba więc podchodzić do rewelacji internetowych tytanów z dużą rezerwą.

oc...........an

2015-04-23, 01:42
Ań ań a nie było tam Iluminatów? Lepper był wykreowanym przez władzę pajacem, który miał odciągać głosy niezdecydowanych i wsiurów. Tak się odgrażał jaki to on anty systemowy, ale jak przyszło co do czego to w podskokach wszedł do koalicji i nigdy nie pyskował.

maveric666

2015-04-30, 17:18
służby specyjalne i tyle w temacie za dużo wiedział