18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Andrzej Gołota Tribute

PapierowyUmysł • 2012-05-27, 23:37
Krótki film stworzony przez Grupę " Projekt Nasłuch" zainspirowany karierą Andrzeja Gołoty.




według mnie najlepszy ciężki w historii Polski.

ODkarzacz

2012-05-27, 23:46
Świetny bokser tylko nie odszedł w momencie kiedy stał na piedestale ;)

ziehzeit

2012-05-28, 00:09
Gołota był według mnie najlepszym bokserem z naszego kraju. Szanuję go choć czasami ponosiły go emocje a czasami wydaję mi się że sprzedawał walki bo inaczej pojedynku z Bowem nie umiem wyjasnić. Niestety przyszło mu wystepować w czasach naprawdę wybitnych i bardzo mocnych bokserow co przełożyło się na brak pasa mistrzowskiego.

donald207

2012-05-28, 01:09
O, Endriu Golara. Ten profeszynal fajer. :krejzi:

uwielbiałem typa.

0statniSprawiedliwy

2012-05-28, 01:19
Endriu- ostatnia nadzieja białych, zawsze postawie piwo!

borisklinga

2012-05-28, 01:20
"trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejśc"

niepokonanym

0statniSprawiedliwy

2012-05-28, 01:26
Pamiętam, kiedy całą rodziną czekaliśmy na te walki Andrzeja niekiedy do 3-5 rano, wg mnie żaden inny sportowiec nie mobilizował narodu do kibicowania, wyczekiwania, nie dawał takich nadziei i emocji jak Endriu. Ech...

pozeracz_kotow

2012-05-28, 02:48
Serce miał do walki wielkie, niestety miał za słabą psychikę i w kluczowych momentach siadał - np. bezsensowne bicie tego czarnego po jajach.

Jak to się mówi - Gołota to jedyny bokser, który ciosy rywala blokował szczęką...

bblaska

2012-05-28, 02:52
SZPILA ma 6 czerwca sparing zobaczymy co pokaże.

macko3339

2012-05-28, 04:25
Gołota wielki bokser który osiągnął bardzo dużo ale już jego lata na ringu minęły, lecz na szczęście rośnie nam kolejny wielki który być może zostanie pretendentem lub mistrzem za parę lat a mianowicie mowa tu o Szpili któremu nie brakuje siły, szybkości, serca do walki ani charakteru i pikantnego życiorysu. 2 czerwca będziemy mieli możliwość zobaczyć jego walkę jak do tej pory z jego najgroźniejszym oponentem, każdy kto się interesuje boksem lub sztukami walki nie powinien przegapić tej walki :)
No jest jeszcze Adamek który wagę niżej był kompletnym rozpie**alatorem ale w ciężkiej niestety techniką i szybkością bez pie**olnięcia raczej mistrzem nie zostanie chodź tak jak szpili mu tego życzę a było by miło widzieć dwóch Polaków w wadzę ciężkiej którzy rywalizują ze sobą na światowym poziomie o najważniejsze pasy :)

Jackyll

2012-05-28, 08:14
Teraz dotarł do tego momentu i Adamek i Sosnowski, teraz będzie Szpilka, Wach i jakoś nie biją po jajach, nie uciekają z ringu i nie padają po kilkudziesięciu sekundach, bez przesadyzmu, dotarł daleko i pokazał jaka z niego wielka c**a jeśli dochodzi do poważniejszego przeciwnika, umiał bić tylko słabszych-taka prawda. Mnie osobiście śmiać się chce z tego typa, mógł lepiej nie podchodzić do poważnych walk i podziękować, bo psychiki wojownika to on nie miał/ma. W ogóle nie wiem skąd się bierze to wynoszenie na piedestał tego łosia, jeśli chodzi o osiągnięcia to raczej Michalczewski bije go na łeb i wielu innych sportowców z innych dziedzin, którzy wstydu dla sportu nie przynoszą. Pokażcie drugiego boksera, który wali po jajach raz za razem???? który odmawia walki jak rozkapryszony gówniarz-żenada. I rozpie**alała mnie jego postawa przy poważniejszej walce jakby miał styl od łopaty w dupie :mrgreen: i blokował ciosy szczęką :homer: . Pokazał na koniec na co go stać z Bowe, Brewster'em, Lewis'em i Tysonem :lodowka:

or...........ok

2012-05-28, 08:48
@nie pie**ol tylko czekaj dalej na cracka do diablo

PapierowyUmysł

2012-05-28, 10:44
Jackyll odpłyń... odejdź bo na prawdę, twa wiedza jest znikoma na temat Andrzeja i tego co osiągnął... ale co ty możesz o tym wiedzieć skoro masz 14 lat i walke z bowem oglądałeś na yt... Andrzej z tamtych czasów adamka,wacha,sosnowskiego dostawał na spary...

apacz92

2012-05-28, 11:10
Jackyll już widzę ciebie w ringu z Tysonem ile byś tam postał z 2 sekundy? Andrzej osiągnął wiele dla polski bo dzieki niemu usłyszano o nas w USA a ty co zrobiłeś dla naszego kraju po za tym że marnujesz powietrze ?