18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Andrzej Gołota tańczy w rytmie...

KidekDynamitek • 2013-02-14, 23:24


Andrzej to jest gość.

Numernabis

2013-02-15, 01:32
Andrzej to jest gość.

brandon

2013-02-15, 01:49
Lubie Andzeja

ma...........we

2013-02-15, 02:05
pacyfista, poczytaj trochę o tym jak ten "brutal bez inteligencji" radzi sobie od lat w sferze finansów i nieruchomości. W wywiadach, jeśli temat zejdzie na inwestowanie, słychać, że ma pojęcie o czym mówi, więc raczej nie jest to kwestia doradców. A że się chłop jąka i nie ma olbrzymich zdolności oratorskich? Chyba nie dlatego wyciągnąłeś takie wnioski?
Masz tu dwa linki na szybko, jeśli nie jesteś kompletnym ignorantem, to pewnie wygooglujesz sobie więcej informacji i wywiadów.
http://www.pb.pl/1268652,104494,golota-lepszy-w-inwestycjach-niz-boksie
http://www.fight-club.pl/info/569/Andrzej_Go%C5%82ota-_biznesmen

Pozdrawiam.

pacyfista

2013-02-15, 03:10
@up
Ktoś mądrzejszy od niego mógł mu powiedzieć co ma robić, zresztą wielkiej inteligencji nie trzeba, żeby kupić mieszkanie i sprzedać. A tak poza tym, zauważ, że wywiady są redagowane. Żadna sława nie pozwoli na wyjście wywiadu, w którym wysławia się jak wieśniak. Nie zauważyłeś nigdy, że osoby, które nie potrafią sensownie zdania sklecić w wywiadzie przed kamerą, na piśmie wydają się o wiele elokwentniejsze i mądrzejsze? Tak jest też zresztą z całkiem mądrymi osobami, w pisanych wywiadach ich wypowiedzi są płynniejsze i spójniejsze, chociaż na żywo raczej nikt nigdy nie potrafi tak świetnie się wypowiadać bez przygotowania. Nie wierz słowu pisanemu w takich sprawach.

ma...........we

2013-02-15, 03:17
Zgadzam się, ale trafiłem swego czasu na wywiady chyba w TVP z Gołotą. Dlatego też napisałem, że słychać w nich, że ma pojęcie o tym o czym mówi. Takie przynajmniej odniosłem wrażenie. Mniejsza z tym, prawda taka, że może nas kłamać zarówno prasa jak i telewizja. Na szczęście każdy ma prawo do swojej opinii, tego nikt nam nie odbierze tak samo jak Gołocie nikt nie odbierze osiągnięć w sporcie.

pacyfista

2013-02-15, 03:46
Zgadzam się, sportowcem jest dobrym, ale należy go oceniać przede wszystkim jako człowieka i takiej osoby hołubić po prostu się nie powinno. Tutaj macie artykuł o andrzejku:
http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/180908,andrzej-golota-oskarzony-o-porwanie-i-gwalt.html
Na pewno chociaż 1/10 z tego co jest napisane jest prawdą (wszystkiego wyssać z palca nie mogli, to nie prezydent, żeby ktoś miał go wrabiać w tyle afer) i to wystarczy, żeby powiedzieć, że jest zwykłym śmieciem. Dodajmy do tego pogłoski o tym, że bił żonę. Niemożliwe, żeby porządny człowiek ciągle był pomawiany o jakieś przestępstwa.

juby0001

2013-02-15, 06:31
jak widze Andrzeja to odrazu sie ryj cieszy ... ;-) a co do oszczerstw na jego temat...h*j WAM W DUPE ! zazdrość ludzi z zżera że Andrzej tyle osiągnął nie mając nic ! sam doszedł do tego że w każdym miejscu na świecie ludzie znają na pamięć jego walki np.tą z 1998 z roku z Atlantic City z Coreyem Sandersem :) ten człowiek stoi w galerii sław boksu obok Joe Fraizera , Muhameda Ali , czy Rockyego Marciano ! Andrzej jesteś wielki !

Lipo

2013-02-15, 09:48
Andrzej spoko ziom

HaRdKoRoVy

2013-02-15, 10:06
kurde napiłbym się z nim wódki

tigerqaz

2013-02-15, 10:57
wronaldo napisał/a:

jak żelbetowy kloc...



pacyfista napisał/a:

Ilekroć go widzę to pokazuje pięści i mimikę neandertalczyka. Dla tumana przemoc to całe życie. Nienawidzę takich prymitywów.



Ot i tak właśnie brzmią między innymi wypowiedzi zagorzałych fanów Najmana :D

@up pacyfista
Po co te kłótnie dajesz jeden głupi tekst a potem się napinacie wszyscy.
Każdy ma swoje zdanie na temat Gołoty, ja mam i dobre i złe ale gościa lubię bo dużo osiągnął.

wormarder

2013-02-15, 12:10
w życiu się oszczędza, wszędzie poza ringiem okazuje tylko 10% funkcji życiowych :)

bobik

2013-02-15, 17:28
po kolorach to mi sie Włókniarz Częstochowa kojazy ;d

i jest Lew, to na bank Włókniarz ;d i otwarcie nowej hali w Czestochowie

Zinnat

2013-02-15, 18:46
Te kocie ruchy :D

SirPEWLOK

2013-02-15, 21:23
Patrząc na to jak tańczy widzę że Gołota jak zawsze w pierwszej rundzie jest spięty :)