18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Andrzej "bundy" Gołota

greene • 2013-02-16, 20:42
Andrzej w bardzo sympatycznej scenerii.


Bardzo przypomina orginał :mrgreen:

ParanoiA

2013-02-17, 04:46
tigerqaz napisał/a:

Się nabijacie z Andrzejka, a ja mu kibicuję i mam nadzieję że wygra z Saletą bo Przemuś coś ostatnio strasznie kozaczy i ogromnego celebrytę z siebie k***a robi. :D

Z resztą jakbyście tyle ciosów na łeb przyjęli to ciekawe jak byście mówili płynnie...



Z mojego kochanego Andrzejka sie nikt nie nabija, to wspanialy czlowiek i moj idol od lat dzieciecych. Jak ja bylem gimbazom jak ty to w latach 90-tych potrafilismy z kumplami cala noc czekac na jego walke, pijac MAGNUMY! Piast 071 magiczna liczba znaczaca ten teren. Co do filmiku, nie jest mojej produkcji, sa 2 wersje, Polska i Hamerykanska, w hamerykanskiej widac ze sa momenty ze jego zona z niego prawie cisnie, za ch*ja nic nie mozna wylapac, moze pare wyrazow. Tak kaleczy i belkocze, to i tak jest nic w porownaniu z innymi bokserami. Moj znajomy(znany Polski ktos tam) spedzil pare lat temu wakacje z Majkiem Tajsonem, w pierwszy dzien jak przybil na Sardynie, to chcial pobic wszystkie dz**ki jakie sie zlazly i wszyscy jego ochroniarze go powstrzymywali :P . Nie wymyslam historii, nie ma takiej potrzeby, mowimy doslownie ze chcial zajebac te k***y!
Nie ma sie co chwalic, kazdemu bokserowi odpie**ala po obrazeniach jakie otrzymuja, takie niestety ryzyko zawodu. Jeszcze pare lat i zobaczycie ze ta wasza szpilka, oglosi sie gwozdziem, albo jakims innym zjebo-cudakiem.

Co do Salety. Hahahaha. Jesli ty myslisz ze Golota wygra, proponuje zapie**alac szybciutko i obstawiac, moze masz szanse.

Golota, nie trenowal, nie trenuje i nie bedzie, on tylko przyjechal po kase, dlatego pokazuja jego morde gdzie tylko sie da.
Za przegrana dostanie milion zlotych, po ch*j ma sie stresowac?

Pisze bezposrednio, wiem z dobrego zrodla, nie powiem od kogo mam info, ale jest to jedna z wiekszych szych boksu zawodowego w Polsce. To co mowia bokserzy i chwala i udzielaja wywiadow to jedna wielka sciema.
Ja stawiam na SALETRE, ENDRJU choc moim idolem, przyjechal tylko po kase.

juby0001

2013-02-17, 07:08
Andrzej zawsze props ! :)

Mentorstajl

2013-02-17, 10:25
I'm Andrju Golara - profeszynal fajter.

kierownikmasarni

2013-02-17, 11:12
Andrju na lektora!!!
Dykcje ma przech*jową.

meatball

2013-02-17, 12:08
Golara jest profeszjonalnym fajerem. Niepokonany w stu osiemnastu walkach - uwolniony z miasta Włocławka.

tigerqaz

2013-02-17, 12:45
ParanoiA napisał/a:

Jak ja bylem gimbazom jak ty to w latach 90-tych potrafilismy z kumplami cala noc czekac na jego walke, pijac MAGNUMY!



Lekkie sprostowanko kolego, ja nie byłem w gimnazjum...
Co do reszty może masz rację że Saleta wygra, ja nie twierdzę że przegra tylko że zgrywa cwaniaka i chcę żeby dostał wpie**al...

BP82

2013-02-17, 16:08
bzdwppfffspp ffp nie dawać mu więcej piwa

torro

2013-02-17, 23:28
kierownikmasarni napisał/a:

Andrju na lektora!!!
Dykcje ma przech*jową.



Gołota-niemota...

Morticia7

2013-02-27, 01:55
Zawsze mi przypominał Bundy'ego:D