18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Analogowe wpierdol

Ow...........an • 2019-07-25, 02:00
gdy tasery nie robią spodziewanego wrażenia.


jagularbb

2019-07-25, 16:52
Powinni pożyczyć tasery od wrocławskiej policji.

Jiddish

2019-07-25, 16:54
A co on k***a, Robocop?

Mors_Nigra

2019-07-25, 21:09
Nie kumam czemu tam w każdym wozie policyjnym nie noszą strzelby Benelli na gumowe kule. Tazer może i wytrzyma, ale dostał by taką kulką w brzuchol i już by nie było tak wesoło, nie ma bata. Tam kilka wozów przyjechało, każdy by z taką wyszedł i jak by pierwszą jakimś cudem przetrzymał, to kilku kolejnych na bank już nie. A wystarczy potem przeładować, chyba 8 strzałów tam jest.

Dżizas_kurde

2019-07-25, 21:41
[quote}
jak to jest, ze jeden po tazowaniu wykorkuje, drugi runie jak kloda a trzeci stoi i ma to w dupie?
[/quote]
Pomiędzy elektrodami musi przepłynąć prąd elektryczny o odpowiedniej wartości.
Otóż.. nie zawsze płynie bo źle się wczepią albo przewód zostanie uszkodzony podczas wystrzału lub długo przed nim.


Musashi_Miyamoto

2019-07-25, 22:11
pazzuzu napisał/a:

jak to jest, ze jeden po tazowaniu wykorkuje, drugi runie jak kloda a trzeci stoi i ma to w dupie?



Są tacy ludzie którzy umieją dostosować swoje ciało do tego prądu... Nie wiem dokładnie jak to robią ale na pewno wynika to z jakiegoś treningu i częstego testowania na sobie paralizatorów... Ja jak się strzeliłem Paralizatorem UZI Thunder Bolt 2M to ból był nie do zniesienia a tak na prawdę jednym wyładowaniem się potraktowałem a przykładowy agresor powinien dostać co najmniej 3 sekundy po których można stracić przytomność. Oczywiście mowa tu o konkretnych paralizatorach a nie popierdółkach latareczkach i tak dalej UZI Thunder Bolt wali 2 000 000 V co ciekawe można trzymać za szmaty osobę którą się razi i samemu nie być porażonym.

oski666

2019-07-25, 22:34
pazzuzu napisał/a:

jak to jest, ze jeden po tazowaniu wykorkuje, drugi runie jak kloda a trzeci stoi i ma to w dupie?



Niektórzy stawiają większy opór.

enivr0

2019-07-25, 23:39
Elektryka prąd nie tyka .

St...........on

2019-07-26, 02:54
AlaksanderLukaszenka napisał/a:

Jest naćpany. Na takich paralizator nie działa. Wpie**ol w tym wypadku jest skuteczniejszy.



bzdura, defibrylator niby na pijanego w zapaści nie zadziała? bzdura.

pazzuzu napisał/a:

jak to jest, ze jeden po tazowaniu wykorkuje, drugi runie jak kloda a trzeci stoi i ma to w dupie?



Wszystko rozbija się o rezystancję ciała, jednego piorun pie**olnie i zabije na miejscu, drugiego tylko poparzy. Uwierz, ze jak bym tecgo ch*ja oblał słoną wodą i dopiero strzelił tazerem to by go nieźle poj***ło.

krasnal_hałabała

2019-07-26, 19:39
pazzuzu napisał/a:

jak to jest, ze jeden po tazowaniu wykorkuje, drugi runie jak kloda a trzeci stoi i ma to w dupie?



Bo tak.

skampel

2019-07-27, 18:57

pazzuzu napisał/a:

jak to jest, ze jeden po tazowaniu wykorkuje, drugi runie jak kloda a trzeci stoi i ma to w dupie?



jest bez butów

lvlaras

2019-07-27, 21:19
alexandrus napisał/a:


Wszystko rozbija się o rezystancję ciała, jednego piorun pie**olnie i zabije na miejscu, drugiego tylko poparzy. Uwierz, ze jak bym tecgo ch*ja oblał słoną wodą i dopiero strzelił tazerem to by go nieźle poj***ło.



Jak na moje właśnie w takim przypadku spocone/oblane słoną wodą ciało powoduje, że prąd z jednej do drugiej elektrody "płynie" po skórze (wierzchem) i nie wyrządza za dużej szkody organizmowi. Gdyby miał większą rezystancje skóry to łatwiejsza droga do przepływu prądy prowadziłaby przez głębsze i bardziej ukrwione warstwy skóry/narządy wewnętrzne i dopiero wtedy mogłaby zrobić kuku.

dadar123

2020-01-03, 12:09
pazzuzu napisał/a:

jak to jest, ze jeden po tazowaniu wykorkuje, drugi runie jak kloda a trzeci stoi i ma to w dupie?



W wersji po polsku nazywa się to "krak"