18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Amurika, i biali ciemnoskórzy w akcji

_R...........s_ • 2023-03-12, 14:39
A co to za takie ładne flagi?

Fani hinduskiego symbolu szczęścia, i podobnych głupot bawią się w USA.

Gorsze bydło niż to z gett.


Cipczan

2023-03-12, 17:46
Geraldinio napisał/a:

Gdyby nie opis że USA, to w ciemno obstawiałbym, że to przygotowania u nas do marszu niepodległości na 11 listopada.



Widziałeś 11 listopada swastyki? Chyba reprezentujesz tę tęczową grupę. Na JPII też nadajesz?

TRQPL

2023-03-12, 17:50
Na pohybel czarnym i czerwonym.

ququa

2023-03-12, 17:54
Czy po wszystkim się r*chali ???

może wzajemnie się odj***li??


....a nie czekaj robili sobie słitfocie


k***a co to robi na sadistiku

to materiał godny tvnu oni wykryli spisek w polskich lasach z urodzinowym tortem dla malarza z austrii

smc

2023-03-12, 18:32
Ziemia dla Ziemniaków! :lol:

Budrys2000

2023-03-12, 18:40
Geraldinio napisał/a:

Gdyby nie opis że USA, to w ciemno obstawiałbym, że to przygotowania u nas do marszu niepodległości na 11 listopada.



W ciemno obstawiałbym, że lubisz w dupala od tęczowych braci



;-)

nerwusadas

2023-03-12, 18:52
i na koncu te pedały he

Geraldinio

2023-03-12, 19:06
Cipczan napisał/a:

Widziałeś 11 listopada swastyki? Chyba reprezentujesz tę tęczową grupę. Na JPII też nadajesz?



Widziałem hailowanie, podpalanie wozów niezależnej TVN, strzelanie petardami do balkonu, na którym była flaga lgbt, słyszałem mnóstwo faszystowskich i nacjonalistycznych okrzyków, to dokładnie to samo. Nie popieram ekstremalnie lewicowych jak i prawicowych ugrupowań, bo z tego nigdy w historii nic dobrego nie wyszło. Faszyści i komuniści do wora, a wór do jeziora xd

dżonyłojlker

2023-03-12, 19:13
Geraldinio napisał/a:

Widziałem hailowanie, podpalanie wozów niezależnej TVN, strzelanie petardami do balkonu, na którym była flaga lgbt, słyszałem mnóstwo faszystowskich i nacjonalistycznych okrzyków, to dokładnie to samo. Nie popieram ekstremalnie lewicowych jak i prawicowych ugrupowań, bo z tego nigdy w historii nic dobrego nie wyszło. Faszyści i komuniści do wora, a wór do jeziora xd



O k***a :rofl:

KoniecZartow

2023-03-12, 19:41
motylekwbrzuchu napisał/a:

O k***a



Z imienia go podsumowałeś, więcej dodawać nie trzeba.

darayavahus

2023-03-12, 19:45
Skrajność w rządach budzi skrajność w narodzie...

d-_-bE.Prigozhin61

2023-03-12, 20:09
Geraldinio napisał/a:

Widziałem hailowanie, podpalanie wozów niezależnej TVN, strzelanie petardami do balkonu, na którym była flaga lgbt, słyszałem mnóstwo faszystowskich i nacjonalistycznych okrzyków, to dokładnie to samo. Nie popieram ekstremalnie lewicowych jak i prawicowych ugrupowań, bo z tego nigdy w historii nic dobrego nie wyszło. Faszyści i komuniści do wora, a wór do jeziora xd



Mocno masz wyprany łeb

Geraldinio

2023-03-12, 20:16
BarmanInternetu napisał/a:

Mocno masz wyprany łeb



Jasne, przecież powszechnie wiadomo, że Hitler i Stalin zrobili dużo dobrego, jak można krytykować jednocześnie jednych i drugich? coś ze mną nie tak :D

kapelan_szturmowy

2023-03-12, 22:31

Geraldinio napisał/a:

niezależnej TVN

jakiej k***a?


Geraldinio napisał/a:

słyszałem mnóstwo faszystowskich

no nie wierzę...

Taaaaaaa.... a te dzieci, które nosiły polskie flagi, to pewnie z Hitlerjugend były...


kocur

2023-03-13, 01:10
fajne chłopaki, banda pajacówniczym prawdziwe polaczki z sadola. głupie zjeby

xalk

2023-03-13, 02:30
motylekwbrzuchu napisał/a:

Mam nadzieję, że gdy towarzystwo już się rozejdzie, a policja wróci do wpie**alania pączków, to aryjscy bracia wyłapią te tęczowe ścierwa i powieszą na drzewie.



wolisz nazistów niż pedałów? ładnie masz nasrane we łbie