18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Amstaff, który zjadł kobietę

wonszo • 2015-04-24, 09:04
"Makabra w centrum Pabianic. Amstaff zjadł swoją właścicielkę. To matka aktorki z filmu "Cześć Tereska""

Cytat:

Makabrycznego odkrycia dokonała pabianicka straż miejska w czwartek, 16 kwietnia. W jednym z mieszkań w centrum miasta znaleziono szczątki kobiety. Był tam również amstaff ze śladami krwi na pysku. Nie wiadomo, jak długo żywił się ciałem swojej opiekunki...

Do mieszkania na poddaszu kamienicy przy ul. Zamkowej 9 udali się pracownicy Rejonu Obsługi Mieszkańców, ponieważ lokatorzy mieszkania usytuowanego poniżej poinformowali administrację, że są zalewani. - Pracownicy udali się tam z interwencją, a ponieważ zastali zamknięte drzwi, na pomoc wezwali strażników miejskich, którzy je wyważyli i weszli do środka - relacjonuje podkomisarz Joanna Szczęsna, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach.

Widok był makabryczny: po mieszkaniu biegał amstaff, a wokół leżały porozrzucane szczątki ludzkie. Strażnicy miejscy schwytali psa i odwieźli do schroniska. Na miejsce przyjechała policja, prokurator i biegły sądowy. Pracowali kilka godzin, dokonując oględzin lokalu i szczątków w postaci fragmentu czaszki i kawałków kości 53-letniej kobiety, która mieszkała samotnie. Funkcjonariusze na podstawie znalezionych w mieszkaniu dokumentów ustalili jej personalia. Nieoficjalnie mówi się, że była to matka Aleksandry G., znanej z tytułowej roli w filmie "Cześć, Tereska”.

Czy pies rozszarpał kobietę? - Nie wykluczamy, że zmarła śmiercią naturalną i dopiero potem pies posilił się zwłokami. Ale tak naprawdę jaka była przyczyna śmierci, wyjaśni sekcja - odpowiada Joanna Szczęsna. Sąsiedzi, jak zeznali policjantom, nie widzieli kobiety od kilku miesięcy. Nikt jednak nie zgłaszał jej zaginięcia. Prokuratura zarządziła pobranie treści żołądkowej psa.



źródło:
klik

zasłyszane wczoraj od kolegi, podobno ta babuszka była takim trochę menelikiem. Nie miała ogrzewania więc paliła w piecyku typu "koza" , a że w zimę zimno to miała BARDZO dobrze uszczelnione mieszkanie. Leżała tam podobno 3 miesiące i podobno przez te 3 miesiące pies ją wpie**alał - na przemian ze sraniem obok niej. Tak jak mówił jeden z sąsiadów, że nie widział babki od około 3 miechów - co by się zgadzało. Całe mieszkanie jest do remontu - zdarcia ścian, podłogi, sufitu. Policjanci relacjonowali, że odór był nie do wytrzymania. Powodem jest oczywiście trupi jad. W sumie nie dziwię się ...

na koniec BONUS

Cytat:

Przerażająca historia zwierzęcia nie odstrasza osób, które chciałyby zaopiekować się amstaffem.

- Swoją chęć zgłosiło już sześć różnych osób i kilka organizacji prozwierzęcych - wylicza Andrzej Lubański.

Zazwyczaj ilość chętnych do przygarnięcia psa cieszy pracowników schroniska. W tym wypadku jest nieco inaczej.

- Nie wątpię, że niektórzy mają dobre intencje. Mamy jednak wrażenie, że niektórzy chcieliby mieć po prostu psa - ludojada. Pojawia się niezdrowa fascynacja - słyszymy w schronisku.

Co ciekawe, w Pabianicach są trzy inne amstaffy szukające domu. Mają "czystą" historię. Nikt się jednak nimi nie interesuje.


Pies prawdziwego sadola. Który z was już się w kolejce tam ustawił? :lodowka:

clipper

2015-04-26, 10:43
Pies nadaje się tylko do uspania. Kocham zwierzaki, swojemu psu nie dam zrobić krzywdy, ale pies który dopuścił się zjedzenia swojej właścicielki (mimo, że mogła ona pierwsza zdechnąć a pies był głodny) to pies ma już naj***ne w głowie.
Mój ojciec za kawalera pracował w TOZ i była identyczna sytuacja. Gość zmarł i 2 psy go wpie**alały. Przyjechał leśniczy i na miejscu psy odstrzelił. Tak się kiedyś załatwiało sprawy.

Chędogi_Rzułf

2015-04-26, 11:45
clipper napisał/a:

Pies nadaje się tylko do uspania. Kocham zwierzaki, swojemu psu nie dam zrobić krzywdy, ale pies który dopuścił się zjedzenia swojej właścicielki (mimo, że mogła ona pierwsza zdechnąć a pies był głodny) to pies ma już naj***ne w głowie.
Mój ojciec za kawalera pracował w TOZ i była identyczna sytuacja. Gość zmarł i 2 psy go wpie**alały. Przyjechał leśniczy i na miejscu psy odstrzelił. Tak się kiedyś załatwiało sprawy.


Ludzi, którzy w krytycznych sytuacjach dopuszczali się kanibalizmu też trzeba odstrzelić? :D

PS
clipper napisał/a:

Pies nadaje się tylko do uspania.


Cytat:

uspania


Cytat:

uspania


O k***a, grubo :lol:

clipper

2015-04-26, 12:27
@up *Uśpienia. Kolejny grammar nazi...

A chciałbyś przygarnąć psa który gdy poczuje małego głoda zajebie Cie we śnie?

LoboTaker

2015-04-26, 15:05
@up A niektórzy krzywo się na mnie patrzą jak mówię, że się psów boję...

Ma...........ge

2015-04-26, 16:10
Jak się dobrze wychowa, ma podejście do zwierzęcia i da mu się jemu dobre warunki do życia może być najwierniejszym przyjacielem. Chociaż zwierzęta jak i ludzie mogą być popie**oleni.

U mnie w rodzinie we Włoszech, jak i wśród znajomych stamtąd dosłownie każdy ma pitbulla. Mogą się wydawać groźne, a w rzeczywistości wcale nie są... ;) Już pomińmy silę uścisku szczęki, ale tu raczej chodzi o psychikę psa.

Najlepiej zrobić nagonkę medialną, a żeby to potem ludzie gadali głupoty...

morden

2015-04-26, 21:41
co w tym dziwnego? takie rzeczy bardzo często sie zdarzają, sami w ciągu tygodnia w prosektorium mieliśmy takie dwie osoby i nikt z tego afery nie robił :-/

w tym jedna ofiara kota

Chędogi_Rzułf

2015-04-27, 00:39
clipper napisał/a:

@up *Uśpienia. Kolejny grammar nazi...

A chciałbyś przygarnąć psa który gdy poczuje małego głoda zajebie Cie we śnie?


Jesteś w Polsce to pisz k***o po polsku a nie polskiemu! Banda niedoj***nych kretynów teraz zamiast przyznać się do błędów językowych, to wypierają się dysleksją albo przylepiają komuś łatkę "grammar nazi". Jesteś kretynem i ch*j, co udowadniasz tylko w dalszej części wypowiedzi.

Tamten pies był kretynie głodny tygodniami! Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której pies w nocy byłby na tyle głodny żeby kogoś zaj***ć i pożreć. pie**olnij się w łeb :lol:

Piesgrzybiarz

2015-04-27, 01:03
antyvlad napisał/a:

Moje miasto - takie piękne. ;-)
Polecam sprawdzić sobie Pabianice w rankingu najbiedniejszych miast. :-D
Przez nieudolność naszych pożal się Boże władz, zna firmowy Pabianic to bezrobocie, żule i dopalacze.
Pozdro. ;-)



Wychodzi na to, ze w Pabianicach jest gorzej niż pamiętam, smutne to w ciul.



Do tych co nie mają pojęcia o wychowaniu psa a się wypowiadają. Jeżeli da się sp***olić wychowanie człowieka żeby uczynić z niego potwora (weźmy jako przykład Alberta Fisha*). To wychowanie psa sp***olić jeszcze łatwiej. Dlatego uważam ze na posiadanie psa powinny być specjalne pozwolenia i jeżeli pies coś odpie**oli odpowiedzialność właściciela powinna być znacznie większa niż powództwo cywilne o odszkodowanie). Koniec i kropka.
A tego psa to za cholerę bym nie adoptował (gdybym miał możliwość) bo po trzech miesiącach w zamknięciu - nawet jeżeli pies był normalny (w co wątpię menele nie maja normalnych psów) coś mu na pewno na psychice siadło.

*Trochę o Alberciku:
http://murderpedia.org/male.F/f/fish-albert.htm
Bardziej zainteresowanym polecam film "in sin he found salvation"

suhyyy

2015-04-27, 07:28
Pies do odstrzału od razu powinien iść. Zwierzę co raz spróbuje ludzkiego mięsa jest niepewne, a co dopiero kiedy wpie**ala je przez 3 miesiące!!! Żeby to był chomik to ch*j, ale to jest pies, który może uj***ć rękę jednym chapnięciem, nie rozumiem nad czym tu się zastanawiać.
Jakby był temat, że pies z taką przeszłością zagryzł nowego właściciela, to ci sami "specjaliści" z komentarzy wyżej grzmialiby, że "wziął groźną rasę z taką przeszłością to nie dziwota". I nie pie**olcie, że wszystko zależy tylko od ułożenia, kiedy agresja jest zakodowana w genach. Może jeszcze tygrysy zacznijmy sobie trzymać, przecież jak się wychowa to instynkt na bank się nie obudzi.
Takie psy są dobre, ale jako obronne, stróżujące, do wojska itp. czyli tam gdzie tej agresji nie tłumi się sztucznie i nie zawsze skutecznie a ukierunkowuje i wykorzystuje. Po ch*j brać z natury agresywne zwierzę kiedy tej agresji nie chcemy?

Chędogi_Rzułf napisał/a:


Ludzi, którzy w krytycznych sytuacjach dopuszczali się kanibalizmu też trzeba odstrzelić? :D


Kierujące się instynktem zwierzę porównałeś do rozumnego człowieka, pojechałeś po bandzie. Ale skoro tak Ci do nich blisko to zapraszam z powrotem na drzewo.

clipper

2015-04-27, 17:19
Cytat:

Jesteś w Polsce to pisz k***o po polsku


Chędogi_Rzułf, Nie kretynie, nie zasłaniam się dysleksją. Popełniłem błąd i się przyznaje.

A k***ę poszukaj w domu. Widzę, że Twoją rozrywką jest ciśnięcie po każdym w każdym temacie. Nie masz lepszego zajęcia?

Chcesz mnie uczyć polskiego, a po jakiemu masz napisany nick ciulu?

A co do mojej wypowiedzi, już mnie ktoś uprzedził. Zwierze które zasmakuje ludzkiego mięsa może w każdej chwili zasmakować go znowu. Tyle. A jak chcesz, to sam go przygarnij ;) Chętnie poczytam artykuł jak Cie pies wpie**olił dla zabawy. I nie pisz więcej, bo nie mam zamiaru czytać Twoich wypocin.