18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Amigos, miren la cantidad de basura (Meksykańska Fala)

T3RMINATOR • 2018-08-14, 23:09
Materiał pokazuje przerażającą ilość odpadów wyrzuconych na piękną plażę Medano w Cabo San Lucas w Meksyku, po niewielkiej burzy.



aaaaaaaaaaaaaa

2018-08-15, 16:57
doopa napisał/a:

a darmozjady we więzieniach ...



Poczta zatrudniła więźniów do sortowni paczek. Niektóre dziwnym trafem zostały opróżnione. Coś sporo towaru im się do rąk kleiło.
Jeszcze by śmieci ukradli... :mrgreen:

niemamskarpet.

2018-08-15, 17:13
teraz to zapakują do worków i wypie**ala z drugiej strony wyspy :P

ol...........re

2018-08-15, 19:39
Jak kilo plastiku będzie kosztował dolara problem rozwiąże się sam.

feniks_01

2018-08-16, 00:37
Oni chcą oceany i morza czyscic a tu wystarczy koparka na plaże jechac... problem rozwiazany.

Wiewór

2018-08-16, 08:39
Argeusz napisał/a:

@up dokładnie k***a! Wszyscy powyżej zastanawiają się, skąd to się wzięło? Dlaczego tak jest? Bo wpie**alamy na potęgę, wyrzucamy śmieci, wpie**alamy jeszcze więcej, robicie dzieci, te dzieci też wpie**alają a śmieci rozkładają się tysiące lat. Wyobraźcie sobie, że jak wyrzucacie je do kubła to one nie wyparowują w magiczny sposób. Wszystko co widzicie na tych filmach to tylko i wyłącznie wina ludzkości, czyli NASZA.


Zgadza się tylko, że w krajach białych ludzi nikt nie wypie**ala śmieci do rzeki, lasu czy do morza...
Biały człowiek względnie utrzymuje w swoim środowisku czystość.
Robienie chlewu to domena dzikich o karnacji skóry od RAL 1001 do RAL 3007.

aaaaaaaaaaaaaa

2018-08-16, 08:45
Up
Masz może numery ICA bo nie mam wzornika RAL i nie mogę sprawdzić o jakich kolorach piszesz. :mrgreen:

BrzydkiBrzydal

2018-08-17, 08:33
@Abraxus pewny jesteś? Wybierz się kiedykolwiek w pieszą wycieczkę wzdłuż jakiejkolwiek drogi przez las i napewno zmienisz zdanie. Jedź nad polskie morze do większej miejscowości i zobacz jak wyglądają plaża i wydmy. Pojedź na Mazury i poprzyglądaj się brzegom jezior. Więc wybacz, ale też do czyścioszków nie należymy.

Esccax

2018-08-17, 10:27
@up dokładnie.
Ale Abraxusowi ostatnio coś odpie**ala, może mu za gorąco.
Albo siedzi w piwnicy i nigdy nie był w lesie / na polskiej plaży i nie widział tego syfu.