18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Amerykański turysta w Tajlandii

Salieri16000 • 2020-11-04, 03:57
Amerykański turysta, 25-letni Michael Giavasis ukradł Glocka 9 mm ze strzelnicy w Pattaya, po czym otworzył ogień do mieszkańców Tajlandii wieczorem, 2 listopada.



Giavasis wrócił do swojego domu, gdzie otworzył ogień na parkingu przed domem, trafiając w stopę dziennikarza telewizyjnego i atakując przechodnia.

18-letni przechodzień Pitchakorn powiedział: "Czekałem przed budynkiem i zostałem spoliczkowany przez obcego mężczyznę, zanim zagroził mojej siostrze, celując z pistoletu w jej czoło".

Ranny reporter Tivakorn Kitmanee powiedział: "Widziałem, że strzela z pistoletu, więc rzuciłem się na ziemię, ale kula trafiła mnie w stopę''.

Giavasis, który pozostał w Tajlandii jako turysta podczas blokady koronawirusa, zabarykadował się w swoim pokoju. Dziesiątki uzbrojonych gliniarzy otoczyło budynek podczas negocjacji ze strzelcem. Jednakże, kiedy wyłamali drzwi do jego pokoju na czwartym piętrze o 3 nad ranem, znaleziono go martwego od rany postrzałowej w głowę.

Pułkownik policji Khemmarin Phitsamai powiedział, że Amerykanin odmówił spotkania się z funkcjonariuszami i tłumaczem, gdy próbowali rozwiązać incydent. Oficer powiedział, że Giavasis mógł się zabić po tym, jak zdał sobie sprawę, że nie ma sposobu na ucieczkę.

Ambasada Stanów Zjednoczonych została poinformowana o śmierci Giavasisa, który urodził się w Grecji, oraz poinformowano jego krewnych.

35i

2020-11-04, 05:11
Salieri16000 napisał/a:

Dziesiątki uzbrojonych gliniarzy otoczyło budynek podczas negocjacji ze strzelcem. Jednakże, kiedy wyłamali drzwi do jego pokoju na czwartym piętrze o 3 nad ranem, znaleziono go martwego od rany postrzałowej w głowę.



Ciekawe, ile godzin negocjowali z trupem. :krejzi:

janlew

2020-11-04, 09:17
Kac Vegas Bangkok

beny561

2020-11-04, 09:28
Ci z telefonami powinni iść przed tarczami

St...........sz

2020-11-04, 10:47
Typowy Amerykański DEBIL :-|

kubol

2020-11-04, 12:24
To teraz tajlandia powinna zaatakowac stany w ramach zemsty za atak terrorystyczny.

Salieri16000

2020-11-04, 15:10
kubol napisał/a:

To teraz tajlandia powinna zaatakowac stany w ramach zemsty za atak terrorystyczny.



Pewnie by zaatakowali, ale nie mają na bilety do stanów... ;)

Umiem_modować

2020-11-04, 15:57
Giavasis to chyba druga woda po litewskim kisielu.

Justynka99

2020-11-04, 17:02
Zgodnie z logiką prawicowych matołów teraz trzeba zabronić białym wjazdu do innych krajów, żeby terroryzmu nie było :D

HejterSadola

2020-11-04, 17:11
Justynka99 napisał/a:

Zgodnie z logiką prawicowych matołów teraz trzeba zabronić białym wjazdu do innych krajów, żeby terroryzmu nie było



Zgodnie z Twoją logiką, możesz dawać murzynom.

Justynka99

2020-11-04, 17:30
Bobicker napisał/a:

Zgodnie z Twoją logiką, możesz dawać murzynom.



Poproś żonę, albo dziewczynę, skoro Cię to tak kręci. :D

kosarzek

2020-11-04, 17:48
Justynka99 napisał/a:

Zgodnie z logiką prawicowych matołów teraz trzeba zabronić białym wjazdu do innych krajów, żeby terroryzmu nie było



Jeśli myślisz w to co napisałaś/eś, to zastanów się kto tu jest matołem. Bo przecież biali ludzie nigdy nie popełnili żadnego przestępstwa! I "prawicowe matoły" uważają że całkowita izolacja rozwiązałaby problem. Jaki szczęście że są jeszcze na świecie tak mądrzy ludzie jak ty.

AN...........or

2020-11-04, 17:56
pozytywnie zakręcony koleś, fajnie by było z takim crejzolem pojechać na wakacje

ellsworth

2020-11-04, 19:06
Po jakiego ch*ja na strzelnicach się daje ostrą amunicję?? Gumowe kulki równie dobrze dziurawią papierowy cel a przynajmniej nikt takiego numeru nimi nie odstawi.