18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Amerykańska szkoła dla małp

GeorgeHarvey1 • 2022-09-18, 21:39

W końcu trafią tam gdzie ich miejsce

0rion

2022-09-19, 14:04
burunduk napisał/a:

No i to mi się podoba, nawpuszczali dziadostwa do kraju to niech teraz ponoszą konsekwencje tego, a jeśli ktoś powie że zwyczajni ludzie nie mieli wpływu na to, to niech sobie przypomni akcje "blm", jak białasy poniżali się całując murzynów w buty/stopy i się cieszyli z tego że mogą być "nowocześni".



doskonale sie z toba zgodze. tyle ze my tez przez to bedziemy mieli przesrane bo stojac za zachodem za pare pokolen bedziemy mieli to samo w kraju. spojrzcie ilu bylo czarnych 20 lat temu praktycznie co nic teraz moze nie ma tez niewiadomo ilu ale zanim sie obejrzymy to bedzie kongo w duzych miastach wwa krk itp. tak czy siak nie mamy zbytnio wyjscia bo z drugiej strony jest rusek a chyba nie trzeba nikomu tlumaczyc jak z nimi bywa.

skywalker75

2022-09-19, 15:46
burunduk napisał/a:

No i to mi się podoba, nawpuszczali dziadostwa do kraju to niech teraz ponoszą konsekwencje tego, a jeśli ktoś powie że zwyczajni ludzie nie mieli wpływu na to, to niech sobie przypomni akcje "blm", jak białasy poniżali się całując murzynów w buty/stopy i się cieszyli z tego że mogą być "nowocześni".



Raczej sami ich sobie złowili i ściągnęli. Murzyni wtedy nie pchali się do białych krajów. Można powiedzieć że syf i problemy jakie z nimi mają to karma która wróciła

:roll:

xv89

2022-09-19, 19:47
burunduk napisał/a:

No i to mi się podoba, nawpuszczali dziadostwa do kraju to niech teraz ponoszą konsekwencje tego, a jeśli ktoś powie że zwyczajni ludzie nie mieli wpływu na to, to niech sobie przypomni akcje "blm", jak białasy poniżali się całując murzynów w buty/stopy i się cieszyli z tego że mogą być "nowocześni".



Masz świadomość tego, że "nowoczesnych" debili, którzy w taki właśnie sposób się dowartościowują, jest większość?
Co za tym idzie - pociągną za sobą tych względnie normalnych, w tym także Ciebie.
Tym bardziej, że bandytom u sterów taka polaryzacja społeczeństwa jest bardzo na rękę, bo łatwiej kontrolować skłócony i nienawidzący się wzajemnie motłoch?

Także może warto zastanowić się czy jest się z czego śmiać, oraz nad tym kto i w jakim celu realizuje scenariusz przedstawiony przez Bezmienowa na jego wykładzie?