18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Amerykańska armia nie dla przebierańców

WulgarnaLola • 2017-07-03, 11:24
Cytat:

Amerkańska armia nie dla przebierańców




WASZYNGTON Szef Pentagonu gen. James Mattis wstrzymał na najbliższe pół roku przyjmowanie do armii USA osób transpłciowych. Tym samym administracja Białego Domu uchyliła decyzję poprzedniego prezydenta USA Baracka Obamy, dotyczącą zwiększenia „różnorodności płciowej” w siłach zbrojnych.



Transpłciowość to ideologia forsowana przez amerykańską lewicę. Opiera się ona na przekonaniu, że płeć nie jest cechą organizmu, lecz cechą psychiczną. Jeżeli więc mężczyzna czuje, że jest kobietą, to znaczy, że nią jest – i tak powinien być traktowany. Były już prezydent USA Barack Obama postawił sobie za cel uczynienie z amerykańskiej armii najbardziej „postępowych” sił zbrojnych na świecie. Decyzja o przyjmowaniu do wojska osób transpłciowych zapadła niemal równo rok temu.



Gen. James Mattis, jeden z najbardziej szanowanych wojskowych w USA, nie ukrywa, że chce, aby armia USA była tak sprawna w działaniach bojowych, jak to tylko możliwe. Zapytany o komentarz do swojej decyzji wobec osób transpłciowych odpowiedział, że jako sekretarz obrony skupia się tylko na jednej kwestii: czy dana osoba lub grupa osób zwiększa możliwości bojowe i zdolnoś? do obrony kraju.



Nieoficjalnie m?wi si?, ?e ameryka?ska armia wystraszy?a si? problem?w, jakie sprawi?aby obecno?? os?b transp?ciowych w?jej szeregach. Chodzi o?problemy z?logistyk?, np



Źródło: http://gpcodziennie.pl/65756-amerykanskaarmianiedlaprzebierancow.html

Jak uważacie? Słuszne posunięcie amerykańskiej armii? :)

Tassadar

2017-07-04, 21:23
DiKarpio napisał/a:

Ale spróbuj powiedzieć, że czujesz się Napoleonem, to zamkną ciebie na Elbie.


Świetne spostrzeżenie! Przecież to jest prawie to samo, to znaczy, powiedzieć jestem facetem ale czuje się kobietą jest wg mnie tym samym co być Janem Kowalskim i powiedzieć, że czuje się Napoleonem. Ergo, jest to choroba psychiczna. Szach mat pacjenci.

tycho

2017-07-04, 21:45
HAL9000/2 napisał/a:



czyli co; jak sobie tylko pomyśle że chcę być babą to co? fiut mi znika a rosną cycki? czy jednak chirurg musi coś z tym zrobić?
pie**olone lewackie pie**olenie dla samego pie**olenia w ramach pie**olenia
wypie**olić tych dziwaków w wojskowych szpilkach w p*zdu!


Fiut zostaje, a taki upośledzony osobnik twierdzi, że jest babą. To się teraz gender nazywa. Poj***na ideologia z której nawet podobno można dyplom zrobić w takich poj***nych krajach jak chyba Holandia itp.

Karsa

2017-07-04, 23:12
Wlaśnie. Skoro mam wierzyć, że gość z cyckami to kobieta to powinienem też wierzyć np. że gość w psychiatryku to kolejne wcielenie Hitlera. Czy to, że wierzą jednej stronie a drugiej nie, nie jest jakiegoś rodzaju dyskryminacją?

Grajek_

2017-07-05, 00:32
Dobra. Ale powiedzcie kto jest na zdjeciu? To jest facet 100% ale chce wiedziec jak wygladał przed robotą

MaxLosI

2017-07-05, 00:46
a jest wiecej zdjec tej pani ( pod warunkiem ze to tylko kobieta), nie musza byc ubrane ?? :mrgreen:

Grajek_

2017-07-05, 13:18
@up to nie ona

cola1111

2017-07-05, 13:41
pie**olenie... Ciekawe jaki trans zechciałby pójść do wojska? Wyobraźcie sobie taka sytuację. Jesteś trans, urodziłeś się jako facet ale bawisz się lalkami, wolisz dziewczyny zamiast chłopców itp itd. Jak dorośniesz to robisz operację zmiany płci, upodabniasz się do lasek, dbasz o wygląd, wydajesz w ch*j hajsu na buty, pazury itp itd. I co k***A? Pójdziesz do woja?! No chyba nie...Jestem pewny, że ani jeden trans nie skorzystał z ''prawa'' wstąpienia do wojska, a obama uchwalił to prawo tylko po to aby wypromować tą dewiację. Podobno jego żona to też trans.
PS chyba, że mowa tu o trans w drugą, stronę, masz c*pkę, a chcesz mieć fujarkę. Wtedy stawiamy takiego delikwenta ze sztuczną fujarką obok prawdziwych facetów, jak uzyska takie same wyniki sprawnościowe co inni to spoko, niech biega z karabinkiem, a jak nie to do widzenia. Tyle w temacie.