18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Amerykańscy policjanci nie mieli lekko...

Halman • 2021-03-23, 16:32

nie mieli wyboru i musieli zastrzelić białego...

el2diablo

2021-03-23, 21:24
Ciekaw jestem od czego się zaczęło. Nie widzę agresywnego zachowania dziadka. Chyba spora część ludzi z początkami demencji czy alzheimera nie przeżywa w USA. Wiem, że takie osoby nie powinny mieć prawa jazdy i być kierowcą, ale nigdy nie wiesz kiedy choroba zaatakuje . Lakka zawiecha, nie wiesz co się dzieje, dostajesz gazem pieprzowym, chwile potem dwóch jegomości wybija Ci szyby w samochodzie. Przytomniejesz z kilkoma kulkami w ciele ^^

chico35

2021-03-23, 21:32
czy boczne szyby nie powinny się posypać? zdaje się że klejona jest tylko przednia... zastanawiające jest również, że nie mają gadżetu do wybiajania szyby, coś jak w autobusie

resplite

2021-03-23, 22:07
Instrybutor jakiś ucierpiał?

baronturbina

2021-03-23, 22:38
TRQPL napisał/a:

Jak szyba jest oklejona jakąś specjalną folią to możesz swoje urządzenie wbić w suty starej (swojej lub Hala), dzbanie


A mogę twojej bo lubie takie co za darmo dają i nie trzeba się wysilać?

kamil1188

2021-03-23, 23:13
Żałosny Twój komentarz.....

Kacperix93

2021-03-24, 00:33
W instrybutor nie szczel

TheAndyboy888

2021-03-24, 01:10
ququa napisał/a:

Czegos nie rozumie ...skoro wyj***li w niego chyba ze dwa magazynki, to po kiego grzyba wojalaja jeszcze żeby lapki w górze trzymał ?
Czy strzelali tylko aby narobic hałasu? A może taki kiepsko strzelaja ?
Nie ogarniam ich zachowania,



Czasem cały magazynek to za mało. A już w szczególności, gdy ktoś jest naćpany jak sk***ysyn. Do takich to najlepiej z armat j***ć, bo są jak rambo

Cz...........as

2021-03-24, 07:11
baronturbina napisał/a:

Matoly a jednoo proste urządzenie rozwiązało by problem!



chico35 napisał/a:

czy boczne szyby nie powinny się posypać? zdaje się że klejona jest tylko przednia... zastanawiające jest również, że nie mają gadżetu do wybiajania szyby, coś jak w autobusie



Widzę że z myśleniem u was słabo :roll

Kurde26

2021-03-24, 08:38
baronturbina napisał/a:

Matoly a jednoo proste urządzenie rozwiązało by problem!



Sam jesteś matoł. To klejona szyba. Możesz sobie w dupe wsadzić ten szpikulec i dobrze pogrzebać, może znajdziesz trochę rozumu.

S.Cat

2021-03-24, 08:52
Dziadek o nazwisku Zambrotto ogolnie mowil (rzekomo przez jakis glosnik ? ) , ze chce skrzywdzic siebie badz kogos innego.Mowil rowniez, ze chce wjechac w dystrybutor by zainicjowac pozar/wybuch.Policja przyjechala, probowala z nim rozmawiac a nastepnie wybic szybe.W miedzyczasie Zambrotto powiedzial "prosze bardzo, zastrzelcie mnie".Podczas proby wybicia szyby siegnal po bron i jak bylo do przewidzenia zostal postrzelony przez policjantow.Zostal przewieziony do szpitala, ale zmarl w Poniedzialek.Akcja dziala sie w Sobote.Mial 79 lat.Imo albo samobojstwo przez policje albo cos siadlo na glowe dziadkowi chc policja twierdzi, ze nie cierpial na zadna chorobe psychiczna.

baronturbina

2021-03-24, 09:01
Kurde26 napisał/a:

Sam jesteś matoł. To klejona szyba. Możesz sobie w dupe wsadzić ten szpikulec i dobrze pogrzebać, może znajdziesz trochę rozumu.


Wiesz baranie ze nawet jak klejona to pęknie znacznie szybciej od napie**alania baronem przez 5 minut? Mogę twojej matce wsadzić i wyślę ci filmik.

Zmora

2021-03-24, 15:31
Instrybutor ocalony :shock:

Mirek19850509

2021-03-24, 16:25
Nie liczy się. Nie trafili w instrybutor. Muszą się jeszcze podszkolic :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ziber94

2021-03-26, 00:48
baronturbina napisał/a:

Matoly a jednoo proste urządzenie rozwiązało by problem!



Nie bo szybą była klejona jak przednia

Pablos2302

2021-03-26, 13:15
Amerykanie są głupim narodem i tak wiadomo , że jak by uciekł to zaraz miałby nad sobą helikopter i 20 radiowozów za nim, w najlepszym przypadku jak by się poddał to by go skuli i aresztowali, a w najgorszym to wiadomo