18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Amerykanie Chcą Walczyć z Rosją w Polsce

Angrycrybaby • 2016-04-23, 18:07
Ciekawy filmik, na który dziś się natknąłem.

bezimienny90

2016-04-23, 18:43
Bardzo ciekawy materiał... przyznam, że pierwszy raz widzę tego faceta, nazywa się Aleksander Jabłonowski. Słucha się wyśmienicie, bije od niego wiedzą i przekonanie o własnej słuszności. Część z tych rzeczy wiedziałem, ale nie słyszałem o tych materiałach o których wspomina. Będzie lektura do odrobienia :)

Wyczuwam (mam nadzieję), że to jest nieprzeciętny materiał w dobie dzisiejszego kwejkosadola, na co najmniej 1000 piw...

PS tutaj jest inny materiał z Panem Jabłonowskim, trochę dubluje temat ale rozmowa jest ciekawa https://www.youtube.com/watch?v=rZqBHfUDPKw (temat niby jest na sadolu ale jest jednocześnie nie istnieje http://www.sadistic.pl/post/4514884.htm )

wodzwioski

2016-04-23, 18:45
Ciekawa analiza sytuacji, najgorsze w tym wszystkim jest to, że ciężko się nie zgodzić.

Mam nadzieję, że pan Jabłonowski się myli, chociaż wszyscy dobrze widzimy co się w okół nas dzieje...

jarekddz

2016-04-23, 18:46
W końcu. Takich materiałów wincyj.

Lucius

2016-04-23, 18:52
sama smutna prawda, a ludzie patrzą słuchają a nie widzą.

mamurra

2016-04-23, 18:55
Wszystko fajnie, tylko że co ten pan radzi? Przeczekać? Hitlera w 1939 roku nie dało się przeczekać, bo on miał kredyty do spłacenia i musiał zacząć rabować. To, co ten człowiek mówi, to jest ładnie przyprawiona i pięknie podana stara ideologia znana jako /moja chata z kraja/ = jak się nie będę angażował, to nic mi się nie stanie. Guzik prawda, stanie się, stało się tak z Rzeczpospolitą w XVIII wieku, stało się tak z Ukrainą w 1920 roku. Zerwijmy sojusz z USA, to się przekonamy (a raczej wy się przekonacie, bo ja wiem), kto tylko na to czeka.

nervel123

2016-04-23, 19:03
charyzmatyczny sk***isyn :D aż sie przyjemnie słucha

Adrian92

2016-04-23, 19:12
Z USA źle, bez USA jeszcze gorzej? Myślicie, ze Nasz kraj byłby bezpieczny bez NATO? Nie sądzę.
Prędzej czy później wojna wybuchnie.
My jako Polacy, przed Niemcami, Ukrainą, Czechami i innymi mniejszymi krajami jesteśmy w stanie się obronić. Ale Rosja, Chiny, USA to militarne potęgi i miedzy Nami a Nimi jest przepaść. USA jest praktycznie nie zagrożone wcale, Rosja może mieć problem z Chinami. My jesteśmy jak zwykle tylko pionkami na szachownicy. W sumie... sami do tego doprowadziliśmy, gdyby Polaka była dobrze zarządzana to bylibyśmy potęgą, nie tylko militarną. Nasze wojsko kuleje strasznie, mentalność ludzi w Polsce sięga dna, nikt nie chce walczyć za kraj który im nie daje godnie żyć. Żadnych przemysłów, wszystko kupujemy, zamiast sami produkować. Nic się u Nas nie rozwija.

Siekul

2016-04-23, 23:00
Adrian92, Uważam osobiście, że wojna i tak ma być. Z pomocą USA, czy Ruskich. Lepiej, żeby była tu cała infrastruktura wojskowa NATO w razie agresji Rosji na EU albo EU na Ruskich (prowokacja). Polska znów zostanie zniszczona i wyniszczona, ale nie zostanie zmiażdżona. Akurat tutaj zgadzam się z A. Macierewiczem. On chce się zbroić i wzmacniać by zminimalizować straty... bo to, że będziemy tak samo wygrani jak podczas WWII jest dla mnie pewne, ale to od nas zależy jak bardzo się zbliżymy do 1945.

bezimienny90

2016-04-24, 10:14
i po zawodach... temat wj***ny do polityki i religii...

Adrian92

2016-04-24, 12:51
Siekul napisał/a:

Adrian92, Uważam osobiście, że wojna i tak ma być. Z pomocą USA, czy Ruskich. Lepiej, żeby była tu cała infrastruktura wojskowa NATO w razie agresji Rosji na EU albo EU na Ruskich (prowokacja). Polska znów zostanie zniszczona i wyniszczona, ale nie zostanie zmiażdżona. Akurat tutaj zgadzam się z A. Macierewiczem. On chce się zbroić i wzmacniać by zminimalizować straty... bo to, że będziemy tak samo wygrani jak podczas WWII jest dla mnie pewne, ale to od nas zależy jak bardzo się zbliżymy do 1945.



Musimy liczyć przede wszystkim na siebie. Nie możemy nikomu ufać tak jak kiedyś. Nie możemy liczyć, że USA wygra za Nas wojnę i Nas obroni. W obecnych czasach powinniśmy jak najwięcej pieniędzy przeznaczać na wojsko. Tu i tak ta kwota wzrosła, jednak pieniądze to nie wszystko. Wojny się nie wygra sprzętem, tu są potrzebni ludzie. Bez dobrej mobilizacji a także przygotowania każdy sprzęt jest niczym. Jednak warto też zauważyć, że po wybuchu wojny, moim zdaniem, żołnierze wejdą do gry dopiero po pewnym czasie. Na początek walka na dystans, artyleria, moździerze, rakiety. Potem samoloty i na końcu żołnierze i czołgi. To nie czasy II WS gdzie wysyłało się żołnierzy na pewną śmierć po nie przemyślanych akcjach.

Wojna kiedyś będzie, USA jest obecnie najsilniejsza militarnie, Chiny coraz mocniejsze. Rosja mocna na papierze, choć według wielu "ekspertów" nie jest przygotowana do otwartego konfliktu na tę chwilę. Do tego umówmy się, wojna między Rosja a USA mogłaby zaszkodzić tylko Rosji, bo straty by ponieśli ogromne, głównie ze wzgledu na dużą przewagę Amerykanów na morzu i w powietrzu. A wtedy do osłabionej Rosji mogliby się dobrać Chińczycy, Amerykanom nic nie grozi, żaden inny kraj.
Rosjanie bedą chcieli sojusz z Chinami, taki sojusz w którym będzie cwaniactwo i brak zaufania, jedni drugich będą chcieli przechytrzyć. Aczkolwiek nie potrafie sobie wyobrazić wojny pomiedzy Chinami i Rosją.

Ka...........o7

2016-04-24, 14:58
A czemu to jest k***a na polityce? Jakieś j***ne Maćki z klanu, ch*je muje, mecze i inne pie**oleństwa na główną trafiają normalnie, to czemu to nie jest? Gdzie w tym polityka i religia? To jest trzeźwe przedstawienie sytuacji, w której się znajdujemy, a w to wklejacie w miejsce, gdzie plebs nie raczy nawet kliknąć.
Dawać z tym na główną już! :terror: :terror: :terror: :terror: :terror: :terror:

Angrycrybaby

2016-04-24, 18:23
Ja dałem dupy zakładając temat, nie udzielam się tu dużo i nie za bardzo wiedziałem jak to wszystko działa :/

vonreinert

2016-04-25, 01:39
Widzę, że pojawiło się sporo głosów, aby film trafił na główną. Otóż moi drodzy. Jestem z ekipy eMisjiTv, realizowałem ten film i mogę was zapewnić, że nic na główną już nie trafi, ponieważ administracja trzyma nas na cenzurowanym. Cokolwiek dodacie z logiem naszego kanału trafi do śmieci. Zapewnił mnie o tym jeden z moderatorów kilka miesięcy temu. Choć trudno było mi w to uwierzyć, bo był czas, że nasze filmy tylko na Sadisticu wchodziły na główną, teraz ktoś uparł się, że nie i już. I nikt nie będzie "im" tłumaczyć jak mają portal prowadzić. Chcą mieć forum o debilach i wypadkach drogowych to i taka widownia im zostanie. Do nas już dawno przekonali się użytkownicy Wykopu i Milanosa i tam was właśnie zapraszam. A sadistica kopnąć w cztery litery i niech się kiszą we własnym sosie patologii, a szkoda. Konto ma przecież od dawna i dodałem wiele wysoko ocenionych treści. No ale czasy się zmieniają i ludzie też :)

Co do p. Jabłonowskiego (choć to tylko jego pseudonim) wkrótce udostępnimy kolejne materiały. Jeśli chcecie być na bieżąco, zapraszam na naszą stronę www.eMisja.Tv albo kanał YouTube pod tą samą nazwą.

Angrycrybaby

2016-04-25, 08:48
To nie moderator, to ja popełniłem błąd wybierając kategorie.