18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ameryka

miszczcieniu • 2013-06-30, 17:57
Świetny obrazek ukazujący kontrast pomiędzy biedną Afryką a Ameryką,której w dupie się poprzewracało .

zj3banyRyj

2013-06-30, 18:05
Chciałem to skomentować naprawdę twórczo ale moje IQ mnie ogranicza :\

Loaloa

2013-06-30, 18:19
Transfuzja AIDS.

DeathTeastPL

2013-06-30, 19:09
uwaga zdjencie z ciemnej strony internetu

Pa...........or

2013-06-30, 19:21
że niby afryka robi na amerykę? - jakiś debil to wymyślił.

voidinfinity

2013-06-30, 19:44
World Bank - i wszystko jasne. Jedna uwaga - przechodzimy właśnie w fazę w której na stojaku nie będą wisieć tylko czarni, żółci i brązowi mieszkańcy krajów trzeciego świata...tylko my wszyscy solidarnie karmiąc finansjerę poprzez spłacanie kredytów zaciągnięte osobiście i tych zaciągniętych "w naszym imieniu" przez państwo. enjoy ! :samoboj:

jacek197 napisał/a:

że niby afryka robi na amerykę? - jakiś debil to wymyślił.



kraje trzeciego świata nie rozwijają się (głównie) przez interesy polityczne i gospodarcze krajów rozwiniętych - to tak w WIELKIM skrócie.

ja...........ax

2013-06-30, 20:09
@up, Afryka jest w takiej a nie innej sytuacji na własne życzenie, ten kontynent ma ogromny potencjał ale zażądają im jacyś wioskowi debile co ledwo wyszli z dżungli, to że my wykorzystujemy tą słabość to inna historia, ale wina leży tylko i wyłącznie po stronie Afrykańczyków

dooniu

2013-06-30, 21:02
A masz to 15. piwo! :>

Swoją drogą to... To poj***ne to :/

voidinfinity

2013-06-30, 21:12
@up tylko że w afryce był relatywny spokój dopóki tzw. cywilizowany świat nie namieszał. wiadomo, kto silnemu zabroni j***ć słabszego...tylko czy o to chodzi? jak dla mnie takie działania zemszczą się (już zaczynają) na zachodzie, tylko nie bezpośrednio na decydentach a na zwykłych szaraczkach.

Magik2501

2013-06-30, 21:14
Oooo tak, Afryka nie rozwija się przez kraje rozwinięte!
k***a, jak ja kocham ten argument.

A co robiła Afryka jak Europa się rozwijała? Bujała się na gałęzi! Jakoś z Azji nie czerpano niewolników garściami. Dlaczego? Bo wyprawa po niewolników do jakiejś Japonii czy Chin skończyłaby się bardzo krwawą bitwą nie wartą zachodu. Można było popłynąć do Afryki, strzelić z prochu i murzyni z dzidami uciekali.

Ja...........ro

2013-06-30, 21:18
będą dymy pod idiotycznie absurdalnym obrazkiem który jest albo słabym trollingiem albo tworem jakiegoś skrajnie uposledzonego, niemyslącego i zindoktrynowanego oszołoma.

W sumie obojętnie, ważne że będzie flejm 8-)

Pa...........or

2013-06-30, 21:32
voidinfinity napisał/a:



kraje trzeciego świata nie rozwijają się (głównie) przez interesy polityczne i gospodarcze krajów rozwiniętych - to tak w WIELKIM skrócie.



typowy pogląd ludzi, którzy nigdy nie byli w afryce.

Pawsik

2013-06-30, 21:32
Aż mnie zastanowiło czy ludzie bardziej nie lubią murzynków Bambo czy hamerykańców. A argument jest tępy, bo mudżiny od dawien dawna są w tyle, lub z tyłu :-D

kaktuz

2013-06-30, 21:59
co to za gówno to oczernia białą rasę czuje się dyskryminowany i obrażony

Ramsey007

2013-06-30, 22:00
pie**olenie z tą afryką.

Diamenty, ropa, gaz, a czorne ścierwo ciagle liczy na pomoc finansową...