18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ameryka o jakiej śnili socjaliści...

Halman • 2023-03-30, 22:50

i jak wam się podoba..?

Pan_Cernik

2023-03-31, 08:42
mwaski napisał/a:

Nędza sporej grupy ludzi w USA to akurat efekt drapieżnego kapitalizmu a nie socjalizmu.



Kilka dni temu na Euro News był reportaż ze Szwecji, gdzie jakaś lewacka k***a chodziła z czarną policjantką po mieście i rozmawiała z innymi czarnymi.

Dwóch z nich powiedziało dziennik***ie i "policjantce" że muszą handlować prochami a co za tym idzie używać przemocy, bo o tą właśnie przemoc na ulicach chodziło w reportażu, dlatego że PAŃSTWO!! nie zapewnia im pracy. Jakiej pracy oczekują, a przede wszystkim za ile, tego już nie powiedzieli.

Nie byłem nigdy w Szwecji i raczej się nie wybieram,ale raczej nie sądzę żeby ten kraj borykał się z problemem braku miejsc pracy.

Wiewór

2023-03-31, 09:26
robsonx79 napisał/a:

Urban za komuny chciał śpiwory bezdomnym z Ameryki wysyłać. Każdy kraj możesz przedstawić w negatywnym świetle wybierając tylko pewne elementy. A wystarczy odpowiedzieć sobie na pytanie, gdzie sam chciałbyś żyć - w Usa czy w Kacapowie.



USA jest krajem nędzarzy. Większość ludzi żyje tam w ponizej minimum egzystencji.
Kacapia jest reżimem hybrydowym w którym oligarchia żyje z wyzysku reszty społeczeństwa.
USA to krwawy kapitalizm w którym jak w Rosji najbogatsi tez żyją z wyzysku.
Różnice sa tylko w prawach obywatelskich. W poziomie życia zwykłego obywatela raczej nie ma ich zbyt dużych.

KEMALINSKI

2023-03-31, 09:40
jak mozna komus buty zabrac uzywane przeciez ja bym ich nawet niechcial nosic po kims .... jprdl

Wari

2023-03-31, 10:53
I tak kulturka, że nie było wkopywania łba w beton.

KEMALINSKI napisał/a:

jak mozna komus buty zabrac uzywane przeciez ja bym ich nawet niechcial nosic po kims .... jprdl



Jakbyś nie potrzebował higieny tak jak oni to by ci to nie przeszkadzało. To są potomkowie ludzi, którzy do tej pory żyją w chatkach ulepionych z uschniętego gówna.

slavcis

2023-03-31, 14:40
Quassar napisał/a:

Zwykle komentuje i dostaje sporo piw, ale dziś k***a nie mam sił na tą czarną zaraze...
ch*j tym murzynom w dupe. ide pograć w coś.



I prawilnie

Makulata

2023-03-31, 14:56
mwaski napisał/a:

Nędza sporej grupy ludzi w USA to akurat efekt drapieżnego kapitalizmu a nie socjalizmu.



Jesteś upośledzony.

mesjans

2023-03-31, 15:03
Jeden uważa że jest samochodem i właśnie tankuje, drugi przyznaje mu rację i zabiera mu buty bo samochody do przemieszczania ich nie potrzebują.

Seligos

2023-03-31, 17:05
Co tutaj się odj***ło O_o

zendo178

2023-03-31, 18:15
Seligos napisał/a:

Co tutaj się odj***ło O_o



Gosc wachał benzyne i mu sie przysneło. Ofiary amerykanskiego snu

Mirek19850509

2023-03-31, 18:24
k***a mambo na stacji z odpalonym lapkiem zapie**ala śmierdzące buty ,to tylko w USA możliwe,bogate tradycje kulturowe połączone z nowoczesna technika .zapewne kilka set metrów dalej wystawił buty na ich olx , :mrgreen: i po drodze owalil jeszcze 3 białych z fonów ,nie długo u nas ciapaki tak będą robić

kocur

2023-04-01, 00:55
Narodowy Socjalizm jedna droga dla kraju czy jakoś tak.

Bul_od_bytu

2023-04-01, 03:56
Ustawione jak wybory na Białorusi. Skąd murzyn miał mieć laptopa :roll: