18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ameryka jest postępowa, a jakże

GeorgeHarvey1 • 2023-03-02, 11:07

Nie ma to jak zabrać dziecko na cwe*ineczkę

Hrabiaa

2023-03-02, 13:26
Ostatnio z kimś dyskutowałem jak poj***ny jest zachód, brakowało mi tego typu nagrania a nie chciałem wyszukiwać, żeby algorytmy googlowskie nie załapały tego jako "zainteresowanie" także dzięki ;)

GeorgeHarvey1

2023-03-02, 13:28
Hrabiaa napisał/a:

Ostatnio z kimś dyskutowałem jak poj***ny jest zachód, brakowało mi tego typu nagrania a nie chciałem wyszukiwać, żeby algorytmy googlowskie nie załapały tego jako "zainteresowanie" także dzięki



Korzystasz z Google? Fajnie...

PękniętySłoik

2023-03-02, 13:45
GeorgeHarvey1 napisał/a:

Korzystasz z Google? Fajnie...



Podrzuć kolego alternatywę. DuckDuckGo nie daje rady niestety.

Maniecky

2023-03-02, 15:46
Hahaha, nawet te dwa sadolowe transojeby Love is Love i Black Gapin Hole juz sie tu nie cwaniacza i nie oswiecaja nas "prawakow" ze to tylko "zyj i pozwol zyc" z ta zaraza....

Waciok

2023-03-02, 16:28
Ło panie, faceci przebrani za baby w Polsce robili kariery wcześniej.


mazga50

2023-03-02, 16:55
Wyzimlak napisał/a:

Daje piwo bo to prawdziwy sadyzm. Oglądanie co robią z nami, białymi europejczykami to jest k***a sadyzm, bo niczego nie możemy z tym pojedyńczo zrobić.



Oj można, tylko trzeba ruszyć dupę i wyleźć z ciepłego k***idołka i zjednoczyć. W pojedynkę małpy też są płochliwe i pomykają pod osłoną cienia, ale w grupie... A do rozpędzenia stada wystarczy jeden strzał.

Adae

2023-03-02, 17:50
Widzicie tam czarne dzieci i czarne rodziny? Nie. Tylko zachodni europejczycy maja tak przegnite, spedalone, samodestrukcyjne geny.

whitetooth

2023-03-02, 18:52
Heliar napisał/a:

Mam wrażenie, że ten cyrk jest dla mamusiek, które dawno nie widziały bolca. Tak samo, największą grupa osób popierająca te dziwadła, to właśnie takie mamuśki.



No i mają czynne prawa wyborcze... . Kto wie, może powstanie kiedyś prawo, że dostaną powiedzmy 2 głosy jako ta uciśniona mniejszość.

PękniętySłoik

2023-03-02, 18:53
mazga50 napisał/a:

Oj można, tylko trzeba ruszyć dupę i wyleźć z ciepłego k***idołka i zjednoczyć. W pojedynkę małpy też są płochliwe i pomykają pod osłoną cienia, ale w grupie... A do rozpędzenia stada wystarczy jeden strzał.



Zjednoczysz 50 czy 100 osób i cię posadzą bo znajda u ciebie narkotyki albo pedofilie. A jeżeli będziesz wystarczająco cwany by do tego niedopuścić to cię poprostu odpie**olą. W gazetach napiszą piśmaki, że ci w chalupie gaz wyj***l albo zona ci kose wsadzila bo k***e na boku miałeś. Te bajki o powstaniach, jednoczeniu się itp możecie sobie w dupy wsadzić. Dorośli ludzie a w bajki wierzą. Zwykły szary człowiek może się zgadać z 30 czy 50 osobami, wszystko powyżej to już działanie służb.

Szary_Jeleń

2023-03-02, 21:42

Coffey

2023-03-02, 21:54
Majomir napisał/a:

Wprowadzić szwadrony śmierci




Po to, żeby częstować ołowiem takich zacofanych prawaków jak ty

crookla

2023-03-02, 22:06
Pomijając całe gejostwo, transów ... Facet który chcę się wypinać będąc praktycznie nagim przed dziećmi to pedofil

Kormork

2023-03-02, 22:21
Nie ma to jak zaprosić pedofilów do przedszkola jaki ten świat jest piękny.

Maniecky

2023-03-02, 22:47
Coffey napisał/a:

Po to, żeby częstować ołowiem takich zacofanych prawaków jak ty



O prosze jaki postepowy pedofil.... tez cie ciagnie do przedszkoli zeby pokazywac dzieciom zwisa w ponczochach? Nie mozesz sie doczekac normalizacji i legalizacji tego, co?