18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

American dream w Filadelfii

PiotrusCinek88 • 2023-08-21, 22:41

Klasyka gatunku.

ActAnonymous

2023-08-22, 10:17
Przykre jest to, że taki zwykły szary obywatel musi obok takiego podgatunku człowieka żyć. Nic ino tylko zutylizować taki rodzaj plebsu wraz z ludźmi którzy zarządzają tym państwem

Kojot666

2023-08-22, 11:12
Yolanda napisał/a:

Wiem o czym piszesz. Kiedyś taki obsarniec, był u mnie na klatce. Na bezdechu do domu człowiek zapie**alał. Nie dotkniesz takiego ścierwa, bo nie wiadomo czym się zarazisz. Domofony, zamykanie na klucz... nic nie pomaga. Oni są jak szczury, wszędzie wejdą.



U mnie był taki, nikt go nie dotknął bo miał świerzba.
Sąsiad mu deską nawpie**alał, pomogło

LubięWdupę

2023-08-22, 12:09
Pan_Cernik napisał/a:

Po ch*j wrzątkiem? Wystarczy zagotować tak z wiaderko wody, wj***ć ze 3-4 kg cukru, ostudzić i dopiero wtedy na niego wylać. Robaki i inne owady wpie**olą go żywcem jak naj***ny uśnie gdzieś na ławce...



Po to by nagrać dobry materiał,a zimną wodą z cukrem to marny efekt no chyba że kilka dni później nagra truchło gdzieś na śmietnikach

0dbytBiskupa

2023-08-22, 12:41
To już jest nudne, jakiś sto osiemdziesiąty czwarty film z jednej ulicy w Filadelfii, jakby innych miejsc nie było w całym USA. A potem wyp***y troglodytów z piwnic w komentarzach o upadku USA i jak to w Polsce jest zajebiście, prawie jak w Szwajcarii.

Zamiast oglądać filmiki ruszcie dupy i sami zobaczcie jak jest. Z internetu gówno się dowiecie, a z portalu dla zjebów jak ten, jeszcze mniej.

LubięWdupę

2023-08-22, 12:46
0dbytBiskupa napisał/a:

To już jest nudne, jakiś sto osiemdziesiąty czwarty film z jednej ulicy w Filadelfii, jakby innych miejsc nie było w całym USA. A potem wyp***y troglodytów z piwnic w komentarzach o upadku USA i jak to w Polsce jest zajebiście, prawie jak w Szwajcarii.
Zamiast oglądać filmiki ruszcie dupy i sami zobaczcie jak jest. Z internetu gówno się dowiecie, a z portalu dla zjebów jak ten, jeszcze mniej.



Byłem w tamtym roku na Florydzie i to samo jest, a jeszcze oj***li mi wypożyczoną furę i kaucja poszła się j***ć więc sam rusz dupę lewaku i ojeb bidenowi pałę bo na widok takiego szczurowatego lewaka na bank mu stanie.Znalazł się k***a ulubieniec USrAela

0dbytBiskupa

2023-08-22, 13:45
PedałyiUkryDoGazu napisał/a:

Byłem w tamtym roku na Florydzie i to samo jest, a jeszcze oj***li mi wypożyczoną furę i kaucja poszła się j***ć więc sam rusz dupę lewaku i ojeb bidenowi pałę bo na widok takiego szczurowatego lewaka na bank mu stanie.Znalazł się k***a ulubieniec USrAela


To po ch*j tam jechałeś, skoro tak nienawidzisz USA? Następnym razem jedź na wakacje do Rosji, najlepiej na Krym. Nigdzie nie będziesz bezpieczniejszy.

dOpieca

2023-08-22, 15:29
Bambrych napisał/a:

Ale pedalskie pie**olenie. "To dalej są ludzie". Taki ch*j. Mam taką zapora, śmierdzącą k***ę na osiedlu.
Powiedzieć, że śmierdzi, to jakby nic nie powiedzieć. Jakby go świeżym gównem wysmarować to smród by zelżał.
Ta j***na, śmierdzącą k***a pcha się do klatek i robi totalny syf. Napie**ala wszystko w skafander, później gówno z gaci wytrzepuje, rozmazuje po klatce i idzie j***ny na drugie piętro bo tam jeszcze nie naszczał.
Zero jakiejkolwiek refleksji, czy ludzkich odruchów.
Nawet napie**alać tego nie można, bo już nie raz obskoczyl wpie**ol, ale nie pomogło, za to ledwo trzyma się to gówno w jednym kawałku.
Dlatego robię mu kąpiele wiaderkiem, zanim się zeszczać pod siebie zdąży.
Każda pie**olona k***a, która mówi, że to dalej ludzie nie se to w p*zdu bierze do siebie..



Przyznaj sie wkoncu ze ten koles to twoj ojciec.

Mariusz87

2023-08-22, 15:41
Mr.Benny napisał/a:

No to dalej pie**olmy, że powinno być dozwolone posiadanie na własny użytek, a psiarnia przypie**ala się do tych co mają przy sobie jeden gram. Tam właśnie policja przegrała walkę z przestępczością narkotykową. No i mamy wyniki



Przestań pie**olić. Jak ktoś chce to będzie się doprowadzał do takiego stanu, jak na filmie niezależnie od legalności. Legalizacja obcięłaby dochody gangów, zasiliłaby budżet państwa, i umożliwiła większą kontrolę nad jakością towaru, czyli bezpieczeństwem zażywających.

jkllll485

2023-08-22, 16:26
Bambrych napisał/a:

Ale pedalskie pie**olenie. "To dalej są ludzie". Taki ch*j. Mam taką zapora, śmierdzącą k***ę na osiedlu.
Powiedzieć, że śmierdzi, to jakby nic nie powiedzieć. Jakby go świeżym gównem wysmarować to smród by zelżał.
Ta j***na, śmierdzącą k***a pcha się do klatek i robi totalny syf. Napie**ala wszystko w skafander, później gówno z gaci wytrzepuje, rozmazuje po klatce i idzie j***ny na drugie piętro bo tam jeszcze nie naszczał.
Zero jakiejkolwiek refleksji, czy ludzkich odruchów.
Nawet napie**alać tego nie można, bo już nie raz obskoczyl wpie**ol, ale nie pomogło, za to ledwo trzyma się to gówno w jednym kawałku.
Dlatego robię mu kąpiele wiaderkiem, zanim się zeszczać pod siebie zdąży.
Każda pie**olona k***a, która mówi, że to dalej ludzie nie se to w p*zdu bierze do siebie..



Weź to przeczytaj raz jeszcze i zastosuj się do zasad Języka Polskiego.

freddy.krueger

2023-08-22, 17:23
motylekwbrzuchu napisał/a:

Połóż na klatce gąbkę nasączoną wódką.



Ziomeczku bo on jeszcze takiego prawdziwego wpie**olu nie dostał jak np...deskoterapia na fawelach ....

Andrzejas

2023-08-22, 18:16
Mr.Benny napisał/a:

No to dalej pie**olmy, że powinno być dozwolone posiadanie na własny użytek, a psiarnia przypie**ala się do tych co mają przy sobie jeden gram. Tam właśnie policja przegrała walkę z przestępczością narkotykową. No i mamy wyniki



Od kiedy rozpoczęto walkę z narkotykami, to jeszcze nigdzie jej nie wygrano. Nawet na chwilkę. I odpieprz się od moich narkotyków, bo ja się twoich używek nie czepiam. Powinno być dozwolone wszystko jak leci. Broń, dragi, niewolnictwo. Jak leci! To właśnie przez zakazywanie różnych, normalnych i powszechnych kiedyś rzeczy, mamy taki burdel. Nie mogę mieć niewolnika, bo ktoś orzekł, że małpa to człowiek. Nie mogę się obronić przed naćpanym wariatem, bo zakazali mi posiadania broni, a jemu narkotyków. Tylko, że on ma to w dupie i lata porobiony z nożem sprężynowym po podwórku, a ja muszę się pilnować.

To ja pie**olę taki świat nadopiekuńczy! Ja sobie poradzę, a jak ktoś nie umie używać broni czy narkotyków, to zdechnie raz-dwa! I problem z głowy.

LubięWdupę

2023-08-22, 19:47
0dbytBiskupa napisał/a:

To po ch*j tam jechałeś, skoro tak nienawidzisz USA? Następnym razem jedź na wakacje do Rosji, najlepiej na Krym. Nigdzie nie będziesz bezpieczniejszy.



Byłem w Rosji i było zajebiście.Niestety mam rodzinę w USA.Druga kwestia że od lat tam podróżuje i porównując to co było 10 lat temu a teraz to przepaść

omenlol

2023-08-22, 20:55
They are a true dreamers

JamPawel

2023-08-23, 19:20
PedałyiUkryDoGazu napisał/a:

Byłem w tamtym roku na Florydzie i to samo jest, a jeszcze oj***li mi wypożyczoną furę i kaucja poszła się j***ć więc sam rusz dupę lewaku i ojeb bidenowi pałę bo na widok takiego szczurowatego lewaka na bank mu stanie.Znalazł się k***a ulubieniec USrAela


Akurat na Florydzie to republikanin Ron DeSantis rządzi, a uprawnienia w swoim stanie to ma większe niż prezydent USA , więc pretensje do tego trumpisty możesz zgłaszać za oj***nie fury

Wiewór

2023-08-23, 22:55
ActAnonymous napisał/a:

Przykre jest to, że taki zwykły szary obywatel musi obok takiego podgatunku człowieka żyć. Nic ino tylko zutylizować taki rodzaj plebsu wraz z ludźmi którzy zarządzają tym państwem



Przeciez to sa zwykli obywatele. Bezdomni, bez opieki zdrowotnej. Bez zadnych perspektyw.
Tak wyglada usa.