18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Amatorskie walkI

Areczos • 2014-03-20, 02:33
Witam WARIATY,zauważyłem,że wcześniejszy temat(Amatorskie mmA) przypadł Wam do gustu,także chciałbym wrzucić coś jeszcze w tym kierunku.
Otóż "BAREKNUCKLE"-z wikipedii- Jest to rodzaj boksu,ale bez zabezpieczeń,czyli bez rękawic bokserskich,a tym bardziej bez ochraniaczy :-D
Podobnoć pierwsza walka rozpoczeła się w 1719 r, a najdłuższy fight trwał 6h.15min i miał miejsce w UK 1855 nie wiem nie widziałem :shock: ,ale na wiki tak pisze.
W dzisiejszych czasach z tego co widzę to Irlandia bardzo kultywuje ten sport oczywiście za hajs i co najśmieszniejsze Irlandzka cyganeria w tym dominuje.

Pamiętacie film z Bradem Pittem "The Snatch"(Przekręt)??

Także Macie filmiki jak to wygląda na prawdę

1

2

PS.gimby nie znaju

EdmundKemper

2014-03-20, 14:59
Rękawice mma dają jakieś tam, choć niewielkie, zamortyzowanie ciosu. Więc o czym to świadczy, że Kimbo zaliczył prawie nokaut po jednym ciosie?

Donencjusz

2014-03-20, 15:23
_Azazel napisał/a:

Z tej pierwszej walki, nie dość że fabrycznie mają ch*jowy akcent to po tym mordobiciu mieli tak mordy napuchnięte że ich już wgl nie rozumiem :D


Ochraniacze w ryjach mają i dlatego ciężko ich zrozumieć.
Może ktoś organizuje takie walki bez szczęk ale to nie ma sensu bo przy takich walkach gdzie większość zawodników jakieś podstawy zna to 3/4 z nich chodziłoby bez zębów po pierwszej walce.

arthur5145

2014-03-20, 17:55
garota napisał/a:

@ Greg80

Nie jesteś inny jesteś po prostu p*zda a nie facet.

Różnica między murzynami a tymi panami? Mają zasady, nie skaczą sobie po głowach, koledzy się nie wpie**alają i nikt nie drze japy jakby banany rzucili na półki.



Z tymi zasadami się zgadzam, jednakże 'ci panowie' to cyganie mieszkający na wyspach, którzy w razie wypadku mają dużą rodzinę która ich obroni, niestety gorzej jest kiedy stanie im na drodze zwykły koleś z ulicy, jeszcze gorzej jak wygra, bo później odwiedzi go kilku takich panów. Stąd te zasady.

Greg80

2014-03-20, 18:25
@ garota

Co Ty kolego taki agresywny? Ja tylko przedstawiłem swój punkt widzenia... mnie kreci coś innego i inni tego nie rozumieją :-)
Jesli bycie facetem definiuje lanie się po ryjach i jaranie ciotami na boisku to rzeczywiście jestem p*zdą, ale mam wyj***ne na komentarz frajera co to w dupie był i gówno widziłą i na tej podstawie kreuje swój światopogląd.

Pozdrawiam

Grzeg p*zda

EdmundKemper

2014-03-20, 19:37
ku*as Szatana napisał/a:

@EdmundKemper
Że jest p*zdą? :D



Dokładnie tak :D

Nizaryta1

2014-03-20, 19:56
Hm, jak mogą się nie podobać komuś cycki i wędkarstwo? Boże co z tym światem się dzieje?

Greg80

2014-03-20, 20:23
cycki mi się podobają, ale na żywo... wiesz ... jakoś jechanie na ręcznym do baby z wackiem mnie nie kręci. Sory

Bo...........aS

2014-03-20, 20:49
Dla tych co tak chcieliby wypolerowac kimbo berlo prosze bardzo, bez 'pedalskich' rekawiczek

tararira

2014-03-20, 23:45
bardzo dobry materiał.

mateuszmatel

2014-03-21, 02:05
@garota co ty pie**olisz. Panowie z zasadami? Wystartuj do takiego, a dostaniesz kose albo wpie**ol od całej rodziny. Polskie "dresy" to przy nich aniołki. Największe ścierwo tego kraju, i wada tego kraju.