18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

AmatorologiA

Areczos • 2015-06-23, 18:18
Pamiętacie jeszcze comodore64, albo atari?

Ps.akcja od 1.50sek, na początku ładuje się :amused:

Danlook

2015-06-24, 00:12
I tak ja PO i komuna przejęła rządy tak i stare "Kabarety" przejmują swój humor :D

_Azazel

2015-06-24, 00:36
MarcinWrc napisał/a:

@_Azazel
Może i się nie leje krew, ale czasem warto popatrzeć na zapomniany już kawałek własnej przeszłości. Albo przynajmniej na coś z tą przeszłością związanego. Sam co prawda nie grałem ani na C64, a ni na żadnej z wersji Atari, ale na popularnym Pegasusie (znaczy się ja miałem jakąś śmieszną czarną podróbę z niebieskimi przyciskami bardzo podobną do PS1), ale gry były często podobne do tego i z przyjemnością mi się to oglądało. Pomysł jest, wykonanie ciekawe. Na pewno lepsze niż ostatnio powstające skecze z wielką ilością bluzgów.
Ale krótki, bezsensowny komentarz nie dający żadnego argumentu jest, piwa już się jakieś znajduja. Nic tylko się załamać...



Widocznie ktoś pomyślał jak ja, za to te piwa. Argumentów nie muszę przytaczać żadnych, bo to była moja opinia, a nie recenzja. Dla mnie dzisiejsze kabarety to dno, a ten zahaczył jeszcze o trzy metry mułu.

Miles87

2015-06-24, 00:53
Zawsze na sadolu 90% użytkowników to grupa podludzi, ale za krytykę atari należy otworzyć komory gazowe dla takich delikwentów. Troszkę skecz przypona WKC z atari ale też trochę karatekę lub ninja. Wszystko kultowe gry tak czy siak ja polecam draconusa przede wszystkim za muzykę adama gilmora!!!

superpartia123

2015-06-24, 01:25
wiecie, że gość który w 2.50 stoi po prawej stronie, to rodzony brat tomka niecika? Karol Niecikowski się nazywa

Pszszemek

2015-06-24, 12:09
Zajebiste!Macie wincyj?

anitniuq

2015-06-24, 19:49
wyłączy ktoś tą widownie? k***ica mnie bierze...

nowynick

2021-06-08, 13:31
Grupa artystów z Białegostoku, która tworzy sztukę nieznającą granic. Tu walka w stylu commodore 64