18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Allah tak chciał i chuj...

Halman • 2024-04-02, 07:19

przygoda tureckich psów pogańskich...

baronturbina

2024-04-02, 08:34
Jak allah chce to nie ma ch*ja we wsi. Co dziwne akcja w nocy się działa a allach przecież w nocy nie widzi bo śpi.

bercisko

2024-04-02, 08:43
k***a w tej Turcji trzęsienia ziemi kładą całe osiedla a oni dalej "zapominają" o zbrojeniu w budownictwie?

StachuJoness

2024-04-02, 12:32
Widać że jakiś specjalista to budował.


maxpudl

2024-04-02, 14:19
Turcy to był jedyny naród który nie uznał rozbiorów Polski. Mimo nacisków sułtan utrzymywał za swoje pieniądze polską ambasadę przez kilkadziesiąt lat. Gdy po pierwszej wojnie Polska znowu powstała z kolan - Turecki rząd przekazał nam klucze do czystego, zadbanego i wysprzątanego budynku.
Więc arabów można nie kochać, zresztą nie ma za co - ale Turcy zasługują na nasz szacunek.

Halman

2024-04-02, 15:33
maxpudl napisał/a:

Turcy zasługują na nasz szacunek.



szczególnie za rok 1672... :roll:

majeńka

2024-04-02, 15:49
Turcy ZASŁUGIWALI na szacunek. Potem wszedł Atatürk i zrobił ludobójstwa wszystkich nie-tureckich narodów które o Turcję choć zahaczały; a obecnie jest tam islamista sk***iel który rządzi według zasad podobnych do stosowanych przez Putina.

BigLebovsky

2024-04-02, 17:14
majeńka napisał/a:

Turcy ZASŁUGIWALI na szacunek. Potem wszedł Atatürk i zrobił ludobójstwa wszystkich nie-tureckich narodów które o Turcję choć zahaczały; a obecnie jest tam islamista sk***iel który rządzi według zasad podobnych do stosowanych przez Putina.



Z początku myślałem że te twoje konto to jakiś fake... Ale jednak nie... Mosz kur... Gdzie nie wejdę w konwersację tam ty. Ty się znasz na wszystkim, o wszystkim musisz się wypowiedzieć, jpdrle -boje się otworzyć lodówkę że tam też będzie twój kolejny męczący komentarz. Typowe męczące, wk***iające babsko

MarS_80

2024-04-02, 18:44
maxpudl napisał/a:

Turcy to był jedyny naród który nie uznał rozbiorów Polski. Mimo nacisków sułtan utrzymywał za swoje pieniądze polską ambasadę przez kilkadziesiąt lat. Gdy po pierwszej wojnie Polska znowu powstała z kolan - Turecki rząd przekazał nam klucze do czystego, zadbanego i wysprzątanego budynku.
Więc arabów można nie kochać, zresztą nie ma za co - ale Turcy zasługują na nasz szacunek.



Dokładnie! Turcy zasługują na szacunek i to najwyższej wagi z honorami!

Już kilkadziesiąt lat po wiktorii wiedeńskiej, Turcja z zaciekłego wroga stała się bliskim stronnikiem Rzeczpospolitej!

Turcja, narażając się na – nieraz dotkliwe – kłopoty dyplomatyczne, nie uznała ani pierwszego, ani żadnego z następnych rozbiorów naszego państwa, natomiast przez całe dziewiętnaste stulecie stanowiła oparcie dla Polaków podejmujących walkę o niepodległość.

p.s. Piwko ode mnie obowiązkowe! Zdrówka życzę!

BigLebovsky napisał/a:

Z początku myślałem że te twoje konto to jakiś fake... Ale jednak nie... Mosz kur... Gdzie nie wejdę w konwersację tam ty. Ty się znasz na wszystkim, o wszystkim musisz się wypowiedzieć, jpdrle -boje się otworzyć lodówkę że tam też będzie twój kolejny męczący komentarz. Typowe męczące, wk***iające babsko



Witam, nie udzielałeś się wcześniej na stronie żużlowej SF? Pytam bo podobny nick był ;)

Pozdro!

BigLebovsky

2024-04-02, 22:47
MarS_80 napisał/a:

Dokładnie! Turcy zasługują na szacunek i to najwyższej wagi z honorami!
Już kilkadziesiąt lat po wiktorii wiedeńskiej, Turcja z zaciekłego wroga stała się bliskim stronnikiem Rzeczpospolitej!
Turcja, narażając się na – nieraz dotkliwe – kłopoty dyplomatyczne, nie uznała ani pierwszego, ani żadnego z następnych rozbiorów naszego państwa, natomiast przez całe dziewiętnaste stulecie stanowiła oparcie dla Polaków podejmujących walkę o niepodległość.
p.s. Piwko ode mnie obowiązkowe! Zdrówka życzę!
Witam, nie udzielałeś się wcześniej na stronie żużlowej SF? Pytam bo podobny nick był
Pozdro!



Hej. Nie udzielałem. Żużel to nie moja bajka.

pfefe

2024-04-03, 11:01
maxpudl napisał/a:

Turcy to był jedyny naród który nie uznał rozbiorów Polski. Mimo nacisków sułtan utrzymywał za swoje pieniądze polską ambasadę przez kilkadziesiąt lat. Gdy po pierwszej wojnie Polska znowu powstała z kolan - Turecki rząd przekazał nam klucze do czystego, zadbanego i wysprzątanego budynku.
Więc arabów można nie kochać, zresztą nie ma za co - ale Turcy zasługują na nasz szacunek.



NIe podniecaj się tak. Turcy nie robili tego z miłości do Polski tylko w opozycji do carskiej Rosji dla której Polska była naturalną przeciwwagą. Rosja od zawsze była wrogiem Turcji więc "wróg mojego wroga jest moim przyjacielem". Tak samo jak teraz USA "wspiera" Ukrainę choć ma ją totalnie w dupie, bo nie chodzi wcale o Ukrainę ale o doj***nie Rosji

mazga50

2024-04-03, 22:49
Loża demokratyczna upadła...