18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Algierczykom nie podoba się zakwaterowanie

GeorgeHarvey1 • 2023-02-23, 11:31

Dublin, Irlandia

Geraldinio

2023-02-23, 20:16
Grymson napisał/a:

Hahaha ale doj***les. Identyczne zachowanie jak wiekszosci ukrow. Dostal za darmo to jeszcze wielkie ale ze ch*jowo. Wez juz nic nie pisz bo brednie takie to mozesz lamusom wciskac co piwek ci nadawali



Rozumiem, że masz wiarygodniejsze dane niż oficjalne statystyki, przedstaw je, albo idź tam gdzie ruski okręt wojenny, śmierdząca onuco.

Grymson

2023-02-23, 20:20
Geraldinio napisał/a:

Rozumiem, że masz wiarygodniejsze dane niż oficjalne statystyki, przedstaw je, albo idź tam gdzie ruski okręt wojenny, śmierdząca onuco.



Poszukaj sobie w necie wywiadow z ludzmi to sie dowiesz. A twoje wiarygodne zrodla koncza sie na tvp1

:mrgreen:

Co tam wgl u rodziny w Kijowie banderowcu? Przeciez pograzeni wojna jestescie a wasz komik sobie jezdzi po swiecie

:-)

Geraldinio

2023-02-23, 21:01
Grymson napisał/a:

Poszukaj sobie w necie wywiadow z ludzmi to sie dowiesz. A twoje wiarygodne zrodla koncza sie na tvp1
(...)



acha, mam poszukać sobie w necie... słabo was towarzysze uczą propagandy w tej faszystowskiej rosjii, Cywilizowani ludzie się na to nie nabierają. ale z dwojga złego, lepiej jak ruble idą na takich oszołomów jak ty, niż na rakiety spadające na ukraińskie szkoły i szpitale.

Grymson

2023-02-23, 21:12
Geraldinio napisał/a:

acha, mam poszukać sobie w necie... słabo was towarzysze uczą propagandy w tej faszystowskiej rosjii, Cywilizowani ludzie się na to nie nabierają. ale z dwojga złego, lepiej jak ruble idą na takich oszołomów jak ty, niż na rakiety spadające na ukraińskie szkoły i szpitale.



Normalni ludzie to sie nie nabiora na takie bzdety jak ty wypisujesz, wasz komik i Dudu razem z prezesem.
To jak tam z waszymi danymi z upadliny? Ukry terminatorzy nie gina, tylko same kacapy, co nie?

:lol:
Juz byly filmiki jak to kacapy strzelaja w budynki a na nich obserwatorzy ukrowscy


:-)

Tak ze nie wychodzi do konca wasza propaganda tak jak chcecie

takisobie2

2023-02-23, 22:16
Geraldinio napisał/a:

Gdyby algierczycy mieli mentalność ukraińców, to nie siedzieliby tam 85 dni nic nie robiąc, tylko już dawno znaleźliby pracę i wynajęli mieszkanie. ot taka drobna różnica między uchodźcami ze wschodu a "uchodźcami" z południa.



W pewnym mieście, na pewnym osiedlu i niekoniecznie w Polsce miałem okazję mieszkać w dość spokojnej okolicy. Były tam wszystkie kolory świata, ale w pewnym momencie doj***ło niebiesko żółtych z wiadomych wszystkim przyczyn. Po spędzeniu tam około dziewięciu miesięcy wyprowadziłem się z dnia na dzień w trybie natychmiastowym. Niby miały być same kobiety z dziećmi. Mhm. Byli wszyscy ze zwierzakami włącznie. Codziennie do roboty szedłem wk***iony, niewyspany i zmęczony sąsiadami, którzy wychodzili z domu, rzadka. Wychodzili albo po darmowe fanty, albo posiedzieć pod blokiem. Gdy siedzieli pod blokiem, to wszystkie, k***a, psy wyły, a gdy siedzieli w domu, to albo biba, albo się j***li bez opamiętania. Oglądając filmy w słuchawkach i tak miałem narrację z zewnątrz. Jak już wcześniej wspomniałem mieszkałem około dziewięciu miesięcy i w momecie gdy opuszczałem tamto osiedle, to regularnie do pracy chodziło aż cztery osoby. Reszta po trzech miesiącach totalnej darmoszki została wysłana do szkoły. Ile osób poszło do jakiejkolwiek pracy? Obstawiam, że były to pojedyncze jednostki o ile w ogóle jakieś były. Widziałem i spotykałem pracujących Azjatów, Hindusów, Arabów, muslimów. Wiele odcieni skóry, i wiele narodowości, ale Ukraińców pracujących to aż cztery osoby. Cztery kobiety. Dwie matki z córkami. Z czego jedna z nich dojeżdżała codziennie około 150km do pracy w jedną stronę, a pozostałe 65 km Faceci to na ławeczkę, na fajeczkę i pchlarza na spacer wyciągnąć. Tyle. Znam wielu Ukraińców pracujących w Polsce i są w porządku, ale ci, których poznałem poza granicami Polski,... Cóż. Ci do pracy się nie garnęli, ni uja.

ProVVe

2023-02-23, 22:56
póki tam siedza to spalic ta bude

LouisdeFunes

2023-02-23, 23:39
każdy biały człowiek który widzi że małpa zachowuje się w niewłaściwy sposób powinien mieć prawo ją natychmiastowo odstrzelić

misiekdublin

2023-02-24, 02:01
to koło mnie. Mieszkam na Citywest D24 5 lat już. To jest Citywest Hotel, któy był do niedawna centrum szczepienia na covid. Robactwa tam teraz w ch*j, trza się ewakułować bo się czarne getto robi

Geraldinio

2023-02-24, 20:23
Grymson napisał/a:

Normalni ludzie to sie nie nabiora na takie bzdety jak ty wypisujesz, wasz komik i Dudu razem z prezesem.
To jak tam z waszymi danymi z upadliny? Ukry terminatorzy nie gina, tylko same kacapy, co nie?

Juz byly filmiki jak to kacapy strzelaja w budynki a na nich obserwatorzy ukrowscy

Tak ze nie wychodzi do konca wasza propaganda tak jak chcecie




Możesz przetłumaczyć z kacapskiego na polski? bo nie do końca rozumiem sensu tego bełkotu, przełącz też klawiaturę na pl bo w cyrylicy nie ma polskich liter.

eMCeONe

2023-02-24, 20:30
Geraldinio napisał/a:

Gdyby algierczycy mieli mentalność ukraińców, to nie siedzieliby tam 85 dni nic nie robiąc, tylko już dawno znaleźliby pracę i wynajęli mieszkanie. ot taka drobna różnica między uchodźcami ze wschodu a "uchodźcami" z południa.



A potem by zj***li robotę i zdemolowali mieszkanie, robiąc koszty pracodawcy i wynajmującemu.

Geraldinio

2023-02-24, 21:20
eMCeONe napisał/a:

A potem by zj***li robotę i zdemolowali mieszkanie, robiąc koszty pracodawcy i wynajmującemu.



Nie no, wiadomo, że 1,5 miliona Ukraińców codziennie zjebuje robotę, demoluje mieszkania i siedzi na socjalu. Tak powiedzieli w telewizji RT więc to musi być prawda :D

Gamcio1990

2023-02-25, 11:58
Geraldinio napisał/a:

Gdyby algierczycy mieli mentalność ukraińców, to nie siedzieliby tam 85 dni nic nie robiąc, tylko już dawno znaleźliby pracę i wynajęli mieszkanie. ot taka drobna różnica między uchodźcami ze wschodu a "uchodźcami" z południa.



O czym Ty gadasz - połowa Ukrow w Polsce siedzi i nic nie robi... Z resztą Polaków też mamy takich sporo.

Geraldinio

2023-02-25, 13:50
Gamcio1990 napisał/a:

O czym Ty gadasz - połowa Ukrow w Polsce siedzi i nic nie robi... Z resztą Polaków też mamy takich sporo.



Tak, to skandal, że połowa nieletnich ukraińców nie pracuje, tylko do szkoły chodzi, a jedynie druga połowa pracuje.

(...)Jak zaznaczyła, rynek pracy potrzebuje w kraju rąk do pracy. "Na uproszczonych zasadach w naszym kraju pracuje ok. 650 tys. obywateli Ukrainy. To jest bardzo dobra informacja" - oceniła minister Maląg.(...)

https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/kraj/artykuly/8580241,praca-ukraincy-polska-bezrobocie-malag.html