18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Alex Jones Vs Piers Morgan o broni palnej (napisy pl)

chemik600 • 2013-01-27, 13:30
Jak dopier**lić gospodarzowi w jego własnym show na oczach milionów ludzi...
Alex Jones w starciu z brytyjskim dziennikarzyną, który nawołuje do nie konstytucyjnej kontroli i ograniczeń w posiadaniu broni palnej...
Amerykanie i Szwajcarzy mają jeszcze o co walczyć, nas już dawno rozbroili...

St...........el

2013-01-28, 00:56
anonymousm napisał/a:

Czy ten uląg użył słowa "lemmings" na oznaczenie rozsądnych ludzi, którzy widzą tę oczywistość, że Ameryka jest jedynym krajem, gdzie wydarzają się masowe zabójstwa, bo jako jedyny kraj ma masowy dostęp do broni?
Polscy prawacy nawet tego nie potrafili sami wymyślić? Są jeszcze gorszymi ulągami niż sądziłem.
Łykają wszystko, co wyprodukują republikanie w obronie sk***ysynów od wielkiego przemysłu: nie ma globalnego ocieplenia (ewentualnie: działalność człowieka nie ma wpływu na środowisko), im więcej broni tym bezpieczniej...



Wybacz, ale nie lubię pieprzenia bez całowania :roll:

Fiestas

2013-01-28, 01:03
@Sayper1
Foxa już więcej nie wrzucaj. Mówimy o tej rzeczywistości.

Bh...........86

2013-01-28, 01:10
ten jego głos jest wk***iający

St...........el

2013-01-28, 01:36
Poza tym do tych, co twierdzą, że w Polsce nie ma bandytów z bronią. Aż byście się zdziwili. Media chyba przekupione bo milczą o tym, ale jak poszperacie, to się dowiecie, że handlarze narkotykami (choćby gangi "pseudokibiców" z Krakowa) mają ją już od dawna. Tu trochę statystyk z 2011 roku:



Kolejny argument - jeśli twierdzicie, że napływ islamu do Europy to już zbyt dużo, islamski patrol w Anglii to przekroczenie wszelkich reguł, to poczekajcie bezbronni jeszcze kilkanaście (góra!) lat, jak tacy twardziele jesteście 8-) nie trzeba daleko szukać, w Tunezji kilka razy im szajba odbijała i niektórzy znajomi cudem uszli z życiem. Nie trzeba być głupim, by wiedzieć, jak im się broń przydała, kiedy w każdym dniu można było dostać kulkę lub kosę i to nawet podczas włamania. A to ledwo kilka lat temu było... :roll: Ja tam nie zamierzam narażać swojej rodziny na zostanie mięsem armatnim czy tarczą, ale widać miłość ma różne oblicza...

le...........k8

2013-01-28, 01:48
To co widzieliśmy na filmie to promowanie POLITYKI STRACHU, co z tego że liczba morderstw dzięki prawu
do posiadania broni jest mniejsza jak i tak pokażą statystyczną uzbrojoną osobę jako psychopatę która ma
nieodpartą chęć masowych morderstw, szczególnie tych na dzieciach.
Prawo do posiadania broni jest prawem do wolności NIEWOLNICY NIE POSIADALI BRONI.
Rząd posiada pieniądze, technologie, arsenał i wielokrotnie rządy zwracały się przeciw obywatelom
Ci Psychopaci z rządów do spełniania swoich chorych pomysłów potrzebują bezbronnych ludzi
(nie wiem co nimi kieruje ale władza dla władzy i pieniędzy to raczej za mało).

-Zakazać samochodów przecież psychopaci zdarzają się na drogach.

„Społeczeństwo, które będzie sprzedawać odrobinę wolności za odrobinę porządku, utraci obie te zalety, na obie bowiem nie zasługuje”
Thomas Jefferson

tmmy

2013-01-28, 02:44
Powinien być bardziej stonowany, bo bedą nazywać go dalej oszołomem i gówno wywalczy. A prawda oczywiście jest taka, że w wielu krajach europejskich, w których powszechny dostęp do broni jest bardzo utrudniony - zabójstw jest więcej niż w Stanacj Zjednoczonych. W Europie wschodniej wybijamy sie np. częściej nożami, krzesłami, czy siekierami. Istotnym natomiast jest fakt, że dostęp do broni w kulturze amerykańskiej ma inny charakter - gdyby w Polsce z dnia na dzień zmieniono by ustawę mielibyśmy dużo zgonów. To powinien być proces, po badaniach psychologicznych i spełnieniu określonych warunków dostęp do broni powinien być zwiększony.

sanger

2013-01-28, 04:02
Gdyby w dwudziestoleciu międzywojennym w Polsce obywatele mieli tyle broni co amerykańscy to hitler z stalinem 2 razy by się zastanowili zanim by nas najechali. Rządy zabezpieczają się zakazami przed ich zbrojnym obaleniem przez niezadowolonych ludzi

qwachu

2013-01-28, 11:51
tmmy napisał/a:

Powinien być bardziej stonowany, bo bedą nazywać go dalej oszołomem i gówno wywalczy. A prawda oczywiście jest taka, że w wielu krajach europejskich, w których powszechny dostęp do broni jest bardzo utrudniony - zabójstw jest więcej niż w Stanacj Zjednoczonych. W Europie wschodniej wybijamy sie np. częściej nożami, krzesłami, czy siekierami. Istotnym natomiast jest fakt, że dostęp do broni w kulturze amerykańskiej ma inny charakter - gdyby w Polsce z dnia na dzień zmieniono by ustawę mielibyśmy dużo zgonów. To powinien być proces, po badaniach psychologicznych i spełnieniu określonych warunków dostęp do broni powinien być zwiększony.

Ależ w każdym kraju jest cały ten proces weryfikacji przy zakupie broni, nawet w Ameryce. Im cięższa broń, tym dokładniej prześwietla się. To nie produkt typu iPhone, gdzie każdy kogo na niego stać wchodzi do supermarketu i sobie go kupuje.

BTW: Nie sprzedawajmy broni masowo, bo ludzie się pozabijają, bo są za głupi, żeby z nią się obchodzić... Poślijmy ich na wybory, bo mądrość narodu, wybierze najlepszego przywódcę... Czy tylko ja widzę takie dysonanse w rozumowaniu "lewicowym"? Ja wychodzę z założenia, że skoro ktoś potrafi wybrać sobie prezydenta (lepszego, czy gorszego, to już inna sprawa, tak samo jak większość 51% przy frekfencji 30%), pracować i zarabiać na rodzinę, to jest na tyle odpowiedzialny, że łba po podstawowym przeszkoleniu sobie i innym nie odstrzeli, chyba, ze w obronie siebie, czy rodziny.

Z nożami na co dzień też nikt po ulicy nie lata i nie tnie ludzi, a sporo ludzi ma je przy sobie (zaskakujące jak dużo, w tym nastolatków, a jednak nie słyszymy o masowych morderstwach na co dzień :) ). Ale co ja tam mogę wiedzieć, w końcu żaden postępowiec ze mnie tylko konserwatywny-liberał...

Jedyne co trzeba zrobić to postawić prostą grubą krechę prawną przy tym co można, a czego nie:
- strzelasz po ulicy, grozisz? - NIE, jeb kula w łeb i do piachu
- strzelasz do włamywacza w swoim domu? - TAK i pamiątkowy dyplom, za ulepszanie narodu poprzez eliminację patogenu..

Jak będzie wyraźnie wiadomo co można, a czego nie, to nie będzie latania z bronią po mieście. Bo od kogoś dostanie się kulkę, a ten ktoś dostanie dyplom i 10 punktów dla Gryfindoru za przywrócenie porządku publicznego. Jak na Dzikim Zachodzie, gdzie na 300 mieszkańców starczał 1 szeryf i papierka nawet na ulicy nie było, a tenże Dziki Zachód zbudował potęgę gospodarczą, którą teraz czerwoni (czy czarno-czerwoni) rozpizgują w imię braterstwa i równości.

Ave!

St...........el

2013-01-28, 15:32
qwachu - kolejny głos rozsądku w internecie :) Dokładnie tak. Warto też wspomnieć (bo niewielu wie), że w USA są "prywatni" stróże prawa. Z bronią i licencją od policji. Zajmuje się dostarczaniem podejrzanych (aresztami) i pomniejszymi sprawami. Jest więc nagroda od państwa za zwalczanie przestępstwa, co sprzyja zmniejszaniu się badziewia. Czyż nie jest to piękne?

ksztodrwysz

2013-01-28, 19:39

Alex Jones - Obama - Wielkie Oszustwo (Napisy PL) 1/12