18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Alex Jones - Justin Bieber

mover2 • 2013-03-19, 21:04
Prawdziwy przeciwnik NWO. Dobrze gada...



giboN31

2013-03-20, 00:17
Ciekawe kiedy go zastrzelą czy coś

DjKloPS

2013-03-20, 00:32
niby dobrze gada ale trzęsie się przy tym jak starej k***y łydki.

Ibaka

2013-03-20, 01:36
Coś tam dobrego mówi, ale od Michaela Jordana to niech się odpie**oli :)

di...........os

2013-03-20, 02:08
Chcecie "otworzyć swój umysł" i nie dać się zniewolić "NWO"? Studiujcie więc subtelności odkryć naukowych, na deser serwujcie sobie lektury filozofów kultury zachodniej, zaś przekąską diety dnia powszedniego uznajcie Thomasa Manna, Goethego, czy Shakespearea. Jeśli jednak wybierzecie idiotyczne filmiki z sadistica, nie macie prawa narzekać na ogłupiający wpływ kultury masowej: w końcu dobrowolnie się nią katujecie :) .

Tomaszu

2013-03-20, 09:45
Polecam teledysk: Adam Freeland - We Want Your Soul

Cooback

2013-03-20, 10:49
Fajne filmiki, skłaniają do przemyśleń i otwierania umysłu, ale co z tego jak większość sadoli ogląda codziennie TVN, Polsat i wierzą we wszystko co im powiedzą...

ta...........ar

2013-03-20, 11:11
większość użytkowników sadola jest już melepetą społeczną. Stawiacie piwa, dla kogoś kto wyrazi własne zdanie, tak jakbyście nie mieli swojego. Pod każdym filmem powinna być elokwentna dyskusja, prowadząca do jakichś wniosków, a nie tylko wyzywania się. A Wy stawiacie piwa tylko jak ktoś napiszę jakieś zdanie, które brzmi mądrzej niż inne.

Parę lat temu na sadolu nikt na kościół nie najeżdżał, jakiś czas później wszyscy i nikt nie bronił, teraz nagle większość mówi, że najeżdżanie jest beee. Gimbusy przychodzą, zobaczą pare komentarzy, w ch*j piw do nich i już zmieniają swoje światopoglądy, bo koledzy na sadolu tak piszą. Dlatego ja mówie NIE piwom do komentarzy! I niech mi tylko ktoś jakieś postawi...!

Kain_93

2013-03-20, 12:37
UP@ Ja postawiłem , nie musisz dziękować ;)

EdmundKemper

2013-03-20, 17:27
Tzn, że wszyscy mamy być naukowcami?

dooh

2013-03-20, 17:57
Od Jordana to niech się lepiej odwali, z pozostałymi przykładami się zgodzę. Poza tym, czy "otwieranie umysłów" i wiara w boga trochę ze sobą nie kolidują? Mówi o świetności nauki, a wierzy bóstwo, seriously?

Werem

2013-03-20, 18:00
@UP
Nie. Wystarczy że będziesz filtrował treść którą jesteś codziennie bombardowany i wybierał to co jest dobre. Tak samo jest z przekłamywaniem czy ubarwianiem historii - czytaj, myśl i pytaj. Abyś nie był głupim warzywkiem które wstydzi się swojego państwa i jest zapatrzony w innych.

Ant1984

2013-03-20, 18:26
"A co ja sam mogę zrobić?" - Często słyszę takie biadolenie. Setki, tysiące, jeśli nie miliony osób myślą sobie w ten sposób. Każdy z osobna. Bo każdy myśli o sobie. Masa ludzi, która zgrana byłaby zdolna zgnieść, zadeptać tych wszystkich oprawców czuje się bezbronna i słaba. Bo każdy z osobna tak myśli. Bo "oni" tego nas uczą.


Ja się przygotowuję. Nie wiem do czego. Do wszystkiego. Przygotowuję się uniwersalnie:
- dowiaduję się prawdy na każdy temat w tym przesiąkniętym kłamstwie świecie. Mam otwarty, analityczny i krytyczny umysł.
- dbam o zdrowie (zdrowe odżywianie, medycyna naturalna, ruch)
- w miarę poprawy zdrowia coraz bardziej dbam o kondycję, siłę i sprawność.
- interesuję się takimi sprawami, które mogą być zabawą, ale i pomogłyby mi przeżyć w "trudnych" czasach (survival, tworzenie broni-[np. kusza, sidła, termit], czy budowa mechanizmów ułatwiających życie)
- dbam o swój charakter. O wartości, które wyznaję i ideały, o które warto byłoby walczyć. Staram się zmieniać w sobie to, co jest złe.

To wszystko przyda mi się zawsze - w czasie pokoju i w czasie niespokojnym.
Pieniądze przychodzą i odchodzą. Każdą rzecz materialną możemy stracić. Dopiero, kiedy stracimy siebie (swoje zdrowie, życie, zdrową psychikę), to gra się dla nas kończy. W to zawsze warto inwestować.

Ahtys

2013-03-20, 18:48
The Secret Covenant napisy PL - Do wpisania na youtube.

niddy1920

2013-03-20, 19:39
Dobrze gada, prawda, ale te jego wydzieranie sie jest strasznie wk***iajace.