18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Alejandro Montes broń chciał wyciągnąć

GeorgeHarvey1 • 2022-12-17, 23:15

Ale już nie będzie, bo nie żyje . Santa Ana, California

trytodie

2022-12-18, 00:04
JessePinkman: jak leci?

Cipczan

2022-12-18, 07:28
Ale że kierowcy nie odj***li? Bez sensu.
Żeby było zrozumiałe dla 90% tego portalu "bez sęsu".

Puczysta

2022-12-18, 08:30
Zastanawia mnie jedno. Czy to instynkt się włącza ponad logikę, czy to są takie dzbany jak nasz Szymczak?

chujex

2022-12-18, 10:28
xD pierodlone hamburgery

mekiz

2022-12-18, 10:45
Ja pie**ole, Americana jak ch*j. Nie ogarniam.

Antoni79

2022-12-18, 11:00
Trochę nieprawidłowo. Nie było komendy-stój bo strzelam i nie było strzału ostrzegawczego w powietrze. Pewnie będą mieli przesrane przed komendantem.

mekiz napisał/a:

Ja pie**ole, Americana jak ch*j. Nie ogarniam.



Nie no, fajnie. Gości w trzy sekundy przytył 3 kg.

parapsychol

2022-12-18, 11:36
mekiz napisał/a:

Ja pie**ole, Americana jak ch*j. Nie ogarniam.




w us i a sa jasne przzepisy ze masz wykonac polecenie policji, wystarczy ze wyciagasz bron i fik strzala, tak samo jak nacpany dzieciak bez broni naciera na policje mozesz strzelac, takie zasady, nie ma ostrzezen bo nie musza tutaj byc.

Piotrek-nl

2022-12-18, 12:05
Naprawdę nie widzicie że to samobójstwo? W US to nawet dość popularny sposób.

Antoni79

2022-12-18, 14:03
parapsychol napisał/a:

w us i a sa jasne przzepisy ze masz wykonac polecenie policji, wystarczy ze wyciagasz bron i fik strzala, tak samo jak nacpany dzieciak bez broni naciera na policje mozesz strzelac, takie zasady, nie ma ostrzezen bo nie musza tutaj byc.



Nie strzelali, żeby zranić, powstrzymać. Po prostu definitywnie eliminowali potencjalne zagrożenie. Nie mieli dylematu, czy pistolet jest prawdziwy, czy jest nabity.

shoe5maker

2022-12-18, 15:24
Puczysta napisał/a:

Zastanawia mnie jedno. Czy to instynkt się włącza ponad logikę, czy to są takie dzbany jak nasz Szymczak?



W USoA prawo jest surowe, a że koleś wiedział co przeskrobał szybciutko sobie wykalkulował co się jemu bardziej opłaca.

olo1990pl

2022-12-18, 15:40
Antoni79 napisał/a:

Nie strzelali, żeby zranić, powstrzymać. Po prostu definitywnie eliminowali potencjalne zagrożenie. Nie mieli dylematu, czy pistolet jest prawdziwy, czy jest nabity.



Nie ma czegoś takiego jak strzelanie by powstrzymać/tylko zranić. Jak ktoś na ciebie wyciąga klamkę, to go eliminujesz jak najszybciej, po to byś mógł wrócić do domu do rodziny (lub piwnicy jak jesteś sadolem). Były filmy jak policjant chciał się zlitować nad dindu i nie użył od razu broni. Zazwyczaj kończyło się to w szpitalu z ranami postrzałowymi lub w kostnicy dla policjanta.

A czemu ładują cały magazynek? Pocisk 9mm ma stosunkowo małą siłę obalającą o ile nie trafi na coś twardego w ciele. Wcześniej jak policjanci mieli .45ACP lub .357 Magnum (duże, ciężkie pociski, 8-15g kontra max 8g w 9mm co przy podobnej prędkości początkowej robi różnicę) w broni przybocznej to strzał w klp lub brzuch powodował, że człowiek (o ile nie naćpany) to leżał. Z 9mm trzeba władować więcej pocisków by był podobny efekt. Dodatkowo nie każdy nabój trafia w cel. A i niejednokrotnie napastnik oberwał z 10 razy od policjantów a potem odratowano go w szpitalu.

jkllll485

2022-12-20, 11:13
I ostrzegawczo upomniany