18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ale urwał

PIs • 2023-09-23, 17:43
W Białymstoku na przejeździe rowerowym Renault potrąciło cyklistkę która miała zielone światło. Zawinił oczywiście kierowca auta, które wjechało na przejazd na czerwonym już świetle, jednak cyklistka mimo że miała zielone światło mogła się chyba rozejrzeć zanim ruszyła. Zarówno rowerzystka jak i kierowca osobówki trafili do szpitala.


35i

2023-09-23, 17:55
Kierowca renówki powinien iść pierdzieć w pasiak za próbę zabójstwa. Niezależnie od sympatii politycznych.

gumofilec

2023-09-23, 17:55
To że przyj***ł jeszcze w inny samochód to też wina cyklistki?

Riikko

2023-09-23, 18:03
gumofilec napisał/a:

To że przyj***ł jeszcze w inny samochód to też wina cyklistki?



na ch*j on wogole stanal?

mynameisgod

2023-09-23, 18:05
w telefonie siedział ten z renówki

PIs

2023-09-23, 18:05
Riikko napisał/a:

na ch*j on wogole stanal?



Na sygnalizatorze było czerwone, pewnie dlatego.

35i

2023-09-23, 18:14

SkoPio1

2023-09-23, 20:14
„jednak cyklistka mimo że miała zielone światło mogła się chyba rozejrzeć”
  
Nie po to media trąbią o pierwszeństwie, żeby się rozglądać. Jest zielone, więc klapki na oczy i sru!, wprost pod jakiegoś innego, też z klapkami na oczach....
...poza tym lekcje fizyki to samo zło, lepiej na fejsbóku siedzieć.
:-)

majkel1615

2023-09-23, 20:34
Nie bronie tutaj zjeba w aucie, ale k***a mać - rozejrzeć się przed przejazdem to jakiś kłopot do ch*ja wafla? Korona ze łba spadnie? Zasada ograniczonego zaufania poszła się j***ć na dobre, czy to u cyklistów czy u kierowców aut.

~Velture

2023-09-23, 21:18
Całe szczęście, że baba na rowerze miała pierwszeństwo. Cmentarze są pełne takich. :roll:

Tak, tak. Wina ch*ja w aucie bla bla bla i w ogóle ale no k***a mać.

Mirek19850509

2023-09-23, 21:25
On przygłup ale auto sobie odklepie a pedalarka już kaleką będzie w najlepszym razie bo przecież miała zielone , i pierwszeństwo ,jadąc autem nawet na pierwszeństwie się rozglądam ,bo zawsze ktoś może mieć hukowy dzień i się zagapic , być zdenerwowany śmiercią osoby albo chora bliska osoba itp nie ma i nie powinno być zaufania na drodze , ot co

BubaBuba

2023-09-23, 21:48
Przecież k***a kierowca powinien iść na karę murzyńskiej wioski k***a na dziesięć lat za to co zrobił.
Nie, nie jest to wina laski.
Ja pie**olę, masz auto które waży 1,5tony to k***a myśl zjebie, a jak wciąz niedoj***ny mózg chłopskiego k***a zjeba daje o sobie znać, to nwm, furmankę weź, konie są mądre, same sie zatrzymają.

NeinNeinNeiN

2023-09-23, 22:03
Riikko napisał/a:

na ch*j on wogole stanal?



To ustawka była, zlecenie na cyklistę. To albo znalazł frajera na odszkodowanie.

majkel1615

2023-09-23, 22:54
BubaBuba napisał/a:

Przecież k***a kierowca powinien iść na karę murzyńskiej wioski k***a na dziesięć lat za to co zrobił.
Nie, nie jest to wina laski.
Ja pie**olę, masz auto które waży 1,5tony to k***a myśl zjebie, a jak wciąz niedoj***ny mózg chłopskiego k***a zjeba daje o sobie znać, to nwm, furmankę weź, konie są mądre, same sie zatrzymają.



Tak samo myśl zjebie na dwóch kółkach, że za kierownicą puszki może siedzieć skończony idiota. Ale po co myśleć, skoro mam zielone światło....