18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ale pojechał

TheStig • 2013-09-26, 14:20
Akcja od 0:20
Lublin, ulica Wrotkowska, dwóch kolegów jedzie do szkoły...
... ale nie dojechali.
Pani w czerwonym trochę za odważnie pojechała i oto efekt, ucierpiały dwie e30.
Druga biała e30 po lewej zaraz po głównej akcji.
Zwróćcie uwagę na złowieszczy soundtrack z radia przed uderzeniem ;)

Nie było bo własne, a panią zapraszamy spowrotem do kuchni ;)

qhash

2013-09-26, 22:31
Lysack napisał/a:



I vice versa - pasjonatowi może być szkoda BMW M1, 850 czy 507, ale E30? Przecież jeździ tego od groma, większość to szroty, a co najważniejsze auto to nie wyróżnia się niczym specjalnym - ani technologią wykonania ani stylistyką nadwozia.



e30 jeździ od groma? chyba w GTA

a co do gustu to jest jak dupa

kubullus

2013-09-26, 22:33
Lysack napisał/a:



I vice versa - pasjonatowi może być szkoda BMW M1, 850 czy 507, ale E30? Przecież jeździ tego od groma, większość to szroty, a co najważniejsze auto to nie wyróżnia się niczym specjalnym - ani technologią wykonania ani stylistyką nadwozia.

Pasjonaci wielbiący Ładę 2107 muszą mieć dopiero ciężko oglądając tyle filmików z rosji :D



Znajdź zadbaną 325/M3 E30, niebitą, zdrową za mniej niż 10 tyś jak jesteś taki mądry ;)

Jeździ może dużo ale dobrze utrzymanych jest nie więcej jak 5% całości.

Polonia

2013-09-26, 23:12
Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale chyba na skrzyżowaniach nie można wyprzedzać więc kierowca e30 też zawinił?

Black Snake

2013-09-26, 23:15
@kubullus, no i jeszcze za mało dostały. Pewnie były (chociaż nie mówię, że na pewno bo pod nim nie byłem) jeżdżącymi zgniłkami. Jakby mocniej przypie**olić to byłoby o 2 graty mniej, które tylko zagrażają innym. Starych Audi i Merców też się to tyczy. Kupią ludzie takie ciulstwo za grosze i myślą, że mają najlepsze auto w mieście.

mis995

2013-09-26, 23:22
Dołoże swoje 3 grosze bo znam właścicieli i wiem ile w nie włożyli serca czy kasy.
Pozdro dla tych co odróżniają chociaż modele i dwa różne pokolenia prawdziwej motoryzacji.
Gardzę plastikiem, jeżdżę klasykiem


adriano1992lbn

2013-09-26, 23:23
Jak patrze co wy tu piszecie to się pociąć idzie...

Tak się składa, że jestem właścicielem tej [ 28 letniej !!! ] bawarki, która przez te poprzednie 28 lat nigdy nie miała dzwona ani stłuczki, może jedynie jedną ryskę, którą ktoś życzliwy mi podarował i
Włożyłem w nią ponad 30 tyś zł i 3 lata pracy...

Także chciałbym serdecznie podziękować pani z chevroleta za pomoc w utrzymaniu mojego klasyka w formie, teraz na pewno bedzie wzbudzać podziw wśród fanatyków, oraz szerszemu gronu publiczności wspierających duchowo np. na sadistiku.

dziękuje!

Aha i nie jechaliśmy do szkoły tylko do pracy zapie**alać po 10 godzin dziennie w smarach serwisując wasze plastikowe chevrolety czy inne mazdy, żeby cała zarobioną "wypłatę" wpakować w to stare, ch*jowe, stwarzające zagrożenie na drogach i rozpadające się gówno zwanym inaczej e30 :/

hooks

2013-09-26, 23:39
Fakt, ewidentna wina pani z chevroleta ale w tamtym miejscu są 2 przejścia dla pieszych po kolei w odstępie około 30-40m i lecąc lewym pasem ( nie chciało się poczekać ) kierowca BMW powinien zwolnić i uważać ( wjść mogł człowiek a nie chevrolet). Dziękuję i dobranoc ;]

PelsonMX

2013-09-27, 00:32
Adriano, nie martw się będzie dobrze :) , pisz pw wrazie co.

najwięcej do powiedzenia mają ci którzy k***a ni ch*j nie rozumieją fanatyków jakiejkolwiek marki...

nie wiecie ile to k***a czasu zajmuje, doprowadzić takiego "szrota" do stanu z fabryki... tak się składa, że zajmuję się lakiernictwem , jestem lakiernikiem, odnawiamy też stare auta, ostatnio wpadła do nas E30 M3 , nie wiecie, że dzień w dzień po 8 godzin przez ponad 3 tygodnie trzeba siedzieć przy takim samochodzie i j***ć żeby ktoś sie z tego cieszył. 3 miesiące renowacji Buick Riviera , Mercedes 770K -4 miesiące, wszystko k***a na fabrykę, dochodzi jeszcze kosmetyka, wykończenie...

Nóż mi sie k***a w kieszenie otwiera jak jakiś pie**olony frajer "hejtuje" ludzi którzy na prawde wpie**alają całe swoje codzienne życie w coś co później ma ich cieszyć i cieszyć oczy innych a taki cwe* nawet tego nie uszanuje bo dostał kase od dziadka albo ojca na nową furę z salonu i sie wozi po mieście jak pan a w moich oczach jest zwykłą p*zdą której do osiągnięcia celu w życiu brakuje ch*ja do dupy.

osobiście mam e36 328i + audi a6 c6 , BMW robię ją od podstaw , mam swoje codzienne życie , dziewczyne, dom ,obowiązki , każdą wolną chwilę poświęcam samochodowi , wyj***łem w niego ponad 20 tyś które zarobiłem też w taki sam sposób w jaki robie swoje BMW , dla kogoś to zrobiłem i zarobiłem i cieszy mnie widok ucieszonej michy kogoś która cieszy się, że to co zrobiłem jest zrobione dobrze i to mnie k***a właśnie cieszy, że zrobiłem coś sam, że sam na to zarobiłem, a wy pie**oleni lewacy wypie**alać do swoich Chevroletów, Opli , Smartów, Golfów , Civiców i innych p*zdowozów opie**alać laske eurocwe*om, wozic sie za hajs matki czy ojca i walić konia przed kompem.

Dziękuję i Dobranoc , w razie niezrozumiałości mojego przekazu proponuje wziąć dwu kilogramowy młotek i pie**olnąć się solidnie w caban + zalać jakimś Valvolin'em.

Sory za interpunkcje i styl pisowni ale sie wk***iłem.

qhash

2013-09-27, 09:11
PelsonMX napisał/a:

Adriano, nie martw się będzie dobrze :) , pisz pw wrazie co.

najwięcej do powiedzenia mają ci którzy k***a ni ch*j nie rozumieją fanatyków jakiejkolwiek marki...

nie wiecie ile to k***a czasu zajmuje, doprowadzić takiego "szrota" do stanu z fabryki... tak się składa, że zajmuję się lakiernictwem , jestem lakiernikiem, odnawiamy też stare auta, ostatnio wpadła do nas E30 M3 , nie wiecie, że dzień w dzień po 8 godzin przez ponad 3 tygodnie trzeba siedzieć przy takim samochodzie i j***ć żeby ktoś sie z tego cieszył. 3 miesiące renowacji Buick Riviera , Mercedes 770K -4 miesiące, wszystko k***a na fabrykę, dochodzi jeszcze kosmetyka, wykończenie...

Nóż mi sie k***a w kieszenie otwiera jak jakiś pie**olony frajer "hejtuje" ludzi którzy na prawde wpie**alają całe swoje codzienne życie w coś co później ma ich cieszyć i cieszyć oczy innych a taki cwe* nawet tego nie uszanuje bo dostał kase od dziadka albo ojca na nową furę z salonu i sie wozi po mieście jak pan a w moich oczach jest zwykłą p*zdą której do osiągnięcia celu w życiu brakuje ch*ja do dupy.

osobiście mam e36 328i + audi a6 c6 , BMW robię ją od podstaw , mam swoje codzienne życie , dziewczyne, dom ,obowiązki , każdą wolną chwilę poświęcam samochodowi , wyj***łem w niego ponad 20 tyś które zarobiłem też w taki sam sposób w jaki robie swoje BMW , dla kogoś to zrobiłem i zarobiłem i cieszy mnie widok ucieszonej michy kogoś która cieszy się, że to co zrobiłem jest zrobione dobrze i to mnie k***a właśnie cieszy, że zrobiłem coś sam, że sam na to zarobiłem, a wy pie**oleni lewacy wypie**alać do swoich Chevroletów, Opli , Smartów, Golfów , Civiców i innych p*zdowozów opie**alać laske eurocwe*om, wozic sie za hajs matki czy ojca i walić konia przed kompem.

Dziękuję i Dobranoc , w razie niezrozumiałości mojego przekazu proponuje wziąć dwu kilogramowy młotek i pie**olnąć się solidnie w caban + zalać jakimś Valvolin'em.

Sory za interpunkcje i styl pisowni ale sie wk***iłem.



wielki kufel piwa dla Ciebie kolego

Ciapaty88

2013-09-27, 10:04
Myślę, że wszystko tutaj zostało powiedziane, ale jeśli ktoś dalej ma dylemat co do tych samochodów to wystarczy spojrzeć na rynek niemiecki. M3 E36 są w takiej samej cenie co M3 E30.
Oraz druga sprawa proszę spojrzeć na konkurencję z tych lat Mercedes miał dziadowską, ciężką i bez polotu C Klasse W202, a Audi miało A4 B5, które ma tyle wspólnego z Audi co Skoda.

Krak

2013-09-27, 11:19
Burak z tego bmw, widział, że auto stoi na prawym pasie, więc logicznym jest, że coś się dzieje.
Ale najlepiej jest zapie**alać...
Co z tego, że miłośnik aut, skoro nie potrafi :czytać" drogi.

ChomikAdrian

2013-09-27, 12:08
Krak napisał/a:

Burak z tego bmw, widział, że auto stoi na prawym pasie, więc logicznym jest, że coś się dzieje.
Ale najlepiej jest zapie**alać...
Co z tego, że miłośnik aut, skoro nie potrafi :czytać" drogi.



Może nie burak, ale zgadzam się - kolega zero wyobraźni, ale cóż się dziwić, krótko jeździ i stosunkowo małe doświadczenie za kółkiem, no i buum.
Wina oczywiście tego niebieskiego, ale należy być przewidującym i włączyć myślenie w celu pobudzenia wyobraźni.

qhash

2013-09-27, 13:00
ChomikAdrian napisał/a:



Może nie burak, ale zgadzam się - kolega zero wyobraźni, ale cóż się dziwić, krótko jeździ i stosunkowo małe doświadczenie za kółkiem, no i buum.
Wina oczywiście tego niebieskiego, ale należy być przewidującym i włączyć myślenie w celu pobudzenia wyobraźni.



fakt, człowiek nabywa takie umiejętności wraz z przejechanymi km, ale paniusia też nie powinna od razu wyjeżdżać bo ktoś ją przepuszcza

Kailen

2013-09-27, 14:26
adriano1992lbn napisał/a:

Jak patrze co wy tu piszecie to się pociąć idzie...

Tak się składa, że jestem właścicielem tej [ 28 letniej !!! ] bawarki, która przez te poprzednie 28 lat nigdy nie miała dzwona ani stłuczki, może jedynie jedną ryskę, którą ktoś życzliwy mi podarował i
Włożyłem w nią ponad 30 tyś zł i 3 lata pracy...

Także chciałbym serdecznie podziękować pani z chevroleta za pomoc w utrzymaniu mojego klasyka w formie, teraz na pewno bedzie wzbudzać podziw wśród fanatyków, oraz szerszemu gronu publiczności wspierających duchowo np. na sadistiku.

dziękuje!

Aha i nie jechaliśmy do szkoły tylko do pracy zapie**alać po 10 godzin dziennie w smarach serwisując wasze plastikowe chevrolety czy inne mazdy, żeby cała zarobioną "wypłatę" wpakować w to stare, ch*jowe, stwarzające zagrożenie na drogach i rozpadające się gówno zwanym inaczej e30 :/


Jeśli jesteś takim fanatykiem motoryzacji to dlaczego obrażasz właścicieli takich aut jak Mazda. Weźmy pod uwagę model mx-5:
" zdobyła wiele nagród, takich jak Samochód Roku 1989 oraz 2005 magazynu Wheels Magazine; "najlepszy samochód sportowy lat 90tych" i "jeden z dziesięciu najlepszych samochodów sportowych wszech czasów" od Sports Car International." (wiki).
Na temat innych modeli nie będę się wypowiadał bo w oczach "fanatyka" i tak jest to bez znaczenia.
Mam nadzieje że kiedyś ściągniesz klapki z oczu.


Krak napisał/a:

Burak z tego bmw, widział, że auto stoi na prawym pasie, więc logicznym jest, że coś się dzieje.
Ale najlepiej jest zapie**alać...
Co z tego, że miłośnik aut, skoro nie potrafi :czytać" drogi.


Coś w tym jest.

kubullus

2013-09-27, 20:59
Black Snake napisał/a:

@kubullus, no i jeszcze za mało dostały. Pewnie były (chociaż nie mówię, że na pewno bo pod nim nie byłem) jeżdżącymi zgniłkami. Jakby mocniej przypie**olić to byłoby o 2 graty mniej, które tylko zagrażają innym. Starych Audi i Merców też się to tyczy. Kupią ludzie takie ciulstwo za grosze i myślą, że mają najlepsze auto w mieście.



Jeżdżące zgniłki tak? Widzę małe masz pojęcie na ten temat. Porównaj sobie takie BMW czy Merca do innej standardowej marki auta w podobnym wieku.
Po drugie to kwestia konserwacji i inwestycji. Auta te mają po prostu duszę, mają to coś, co powoduje, że niektórzy ludzie mający jakikolwiek gust doceniają i inwestują w te samochody, aby pojeździły jak najdłużej. I kraty browca takim ludziom!
Śmieszne są dla mnie takie komentarze, zapewne wozisz się autem tatusia za jego pieniądze, bo swojego się nie dorobiłeś, a jak się dorobisz to kupisz sobie starą Astrę albo golfa II, bo na takeigo "zgniłka" nie starczy Ci pieniędzy.
Zapraszam do mnie, mam 20 letnie BMW, jak znajdziesz chociaż jeden bombel rdzy na zewnątrz czy pod spodem wrócisz z kratą piwa, którą Ci osobiście wręcze.