18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ale o co chodzi?

~Velture • 2018-04-24, 21:38
Kolejny przypadek znanych już hameryckich linii lotniczych gdzie wyprasza się bardzo kulturalnie i bez przemocy pasażera przez overbooking :roll:


pazuzu

2018-04-25, 09:03
Świat stanął na głowie żeby czarny zakuwał w kajdany białego :amused:

latino_lover

2018-04-25, 10:20
doopa napisał/a:

taką mają wolność i demokrację. Myślicie po co było wtc.. co by zniewolić tych debili we własnym kraju, myślą że mają jakieś prawa, a tu ch*ja, nwo, masoneria czy coś w ten deseń, realizuje jakieś swoje plany ;>



Kolejny oświecony myśliciel na tej stronie :roll: O czym ty pie**olisz w ogóle? Wiesz na czym polega overbooking?

matisadi napisał/a:



Żaden regulamin nie zwalnia z wypłaty ustawowej rekompensaty. Walka w sądzie o dodatkowe odszkodowanie to już inna sprawa.



W Stanach na krajówkach chyba nie ma ustawowych rekompensat.

lm65

2018-04-25, 11:07
Ci trzej to są ludzie od czarnej roboty.

MadDave

2018-04-25, 11:25
Samolot to dość specyficzny rodzaj transportu i obowiązują tam nieco inne zasady. Lepiej wynieść takiego awanturującego się jegomościa niż narażać na stres pasażerów. Szczególnie że nie wiadomo co koleś odj***ł. Możliwe że w przypływie stresu związanego z lataniem mógłby zrobić coś głupiego co skończyło by się dla kogoś tragicznie. Zauważcie że nikt nie stanął w jego obronie, także pewnie mieli nadzieje że go wyniosą i będzie po problemie.

latino_lover

2018-04-25, 12:06
MadDave napisał/a:

Samolot to dość specyficzny rodzaj transportu i obowiązują tam nieco inne zasady. Lepiej wynieść takiego awanturującego się jegomościa niż narażać na stres pasażerów. Szczególnie że nie wiadomo co koleś odj***ł. Możliwe że w przypływie stresu związanego z lataniem mógłby zrobić coś głupiego co skończyło by się dla kogoś tragicznie. Zauważcie że nikt nie stanął w jego obronie, także pewnie mieli nadzieje że go wyniosą i będzie po problemie.



Przecież już 10 razy zostało powtórzone czemu go wynieśli.
Ale najlepiej to by było jakby autor dodał normalny opis albo odesłał do oryginału.

Velture napisał/a:

@up
Na gówno ich pozwie i gówno dostanie poza oklepem na dołku.
Mają sk***ysyny regulamin tak zrobiony, że ch*ja do dupy za miskę zupy nawet nie zobaczy.



To nie jest regulowane przez regulaminy linii lotniczych.

Dzichader

2018-04-25, 12:07
Koleś przekroczył limity użycia paralizatora.

~Velture

2018-04-25, 12:15
latino_lover napisał/a:



Velture napisał/a:

Samolot to dość specyficzny rodzaj transportu i obowiązują tam nieco inne zasady. Lepiej wynieść takiego awanturującego się jegomościa niż narażać na stres pasażerów. Szczególnie że nie wiadomo co koleś odj***ł. Możliwe że w przypływie stresu związanego z lataniem mógłby zrobić coś głupiego co skończyło by się dla kogoś tragicznie. Zauważcie że nikt nie stanął w jego obronie, także pewnie mieli nadzieje że go wyniosą i będzie po problemie.



Przecież już 10 razy zostało powtórzone czemu go wynieśli.
Ale najlepiej to by było jakby autor dodał normalny opis albo odesłał do oryginału.


Możesz k***a nie fabrykować tego co napisałem? Robisz to już kolejny raz w kolejnym temacie.

latino_lover

2018-04-25, 12:18
Nie zesraj się, dałem żeby cytowało tamtego gościa, a widocznie się coś wykrzaczyło. Już poprawiłem. Poza tym nie wiem o czym mówisz za bardzo o jakimś innym temacie.

D3Ton

2018-04-25, 12:50
MadDave napisał/a:

Zauważcie że nikt nie stanął w jego obronie, także pewnie mieli nadzieje że go wyniosą i będzie po problemie.



Nikt nie zareagował, bo po prostu lepiej jak LOSOWO wypadło na kogoś innego, niż na Ciebie.

makabrax

2018-04-25, 12:54
szukanie jakiejś informacji daje tyle wyników, że bez daty albo chociażby nazwy linii to ciężko znaleźć :D

w ogóle, przecież to jest sp***olone, linie lotnicze sprzedają sobie więcej biletów niż miejsc w samolocie wychodząc z załozenia "pewnie i tak ktoś nie zdąży", więć będzie piniondz, a potem się okazuje, że hurr durr ni ma miejsc i starają się wypie**olić tych którzy zapłacili najmniej (takie równe prawa :D )

ojcieckogut

2018-04-25, 12:55

nie mogę znaleźć linka do wiadomości o tym incydencie.
pewnie dlatego, że koleś jest biały...

owoc

2018-04-25, 13:10
Świat na ch*ju staną... Żeby murzyny białego bezkarnie szargali...

Zcarg

2018-04-25, 13:13
Czemu film jest w negatywie ? :mrgreen:

latino_lover

2018-04-25, 13:21
makabrax napisał/a:

w ogóle, przecież to jest sp***olone, linie lotnicze sprzedają sobie więcej biletów niż miejsc w samolocie wychodząc z załozenia "pewnie i tak ktoś nie zdąży", więć będzie piniondz, a potem się okazuje, że hurr durr ni ma miejsc i starają się wypie**olić tych którzy zapłacili najmniej (takie równe prawa



Jest, ale prawo pozwala na to linom lotniczym.
https://www.transportation.gov/airconsumer/fly-rights

Bear93

2018-04-25, 14:24
Overbooking is not illegal, and most airlines overbook their scheduled flights to a certain extent in order to compensate for "no-shows." Passengers are sometimes left behind or "bumped" as a result. When an oversale occurs, the Department of Transportation (DOT) requires airlines to ask people who aren't in a hurry to give up their seats voluntarily, in exchange for compensation.

Those passengers bumped against their will are, with a few exceptions, entitled to compensation.

Co za sp***olone prawo. Najpierw pytają chętnych, a jak nie ma to cie wypie**olą i jeszcze możesz nie dostać rekompensaty.