18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ale mu zajebał! 6

Cyjanek • 2021-08-16, 19:38
Jednoprzedramienny bandyta :snajper2:

Ca...........on

2021-08-16, 20:09
Jeden niepełnosprawny i jeden niepełnosprytny.

Tobiahus96

2021-08-16, 20:46
Caramon napisał/a:

Jeden niepełnosprawny i jeden niepełnosprytny.


Obaj niepełnosprawni, jeden kikut a drugi przygłup bo dał się oklepać przez kalekę :idzwch*j:

Mathaeus

2021-08-16, 20:46
Faul! Zaje bau mu łokciem!

Dako0o

2021-08-16, 20:55
Mathaeus napisał/a:

Faul! Zaje bau mu łokciem!



Zaj***ł mu kością

Myslimorda

2021-08-16, 21:20
Bal się, że go skróci prawą ręką.

btwx

2021-08-16, 21:57
poważne pytanie - od kilku dni kiedy klikam przycisk fullscreen w wyswietlaczu sadistika media otwierają się na pelnym ekranie ale rozmiar filmu pozostaje bez zmian. jak to naprawić?

tofik2230

2021-08-16, 22:00
btwx napisał/a:

poważne pytanie - od kilku dni kiedy klikam przycisk fullscreen w wyswietlaczu sadistika media otwierają się na pelnym ekranie ale rozmiar filmu pozostaje bez zmian. jak to naprawić?



To samo pytanie....

dżonyłojlker

2021-08-16, 22:02
btwx napisał/a:

poważne pytanie - od kilku dni kiedy klikam przycisk fullscreen w wyswietlaczu sadistika media otwierają się na pelnym ekranie ale rozmiar filmu pozostaje bez zmian. jak to naprawić?



Sadolowy pleyer (czy jak to się tam nazywa) się zj***ł, bo te z jutubka działają normalnie.

Res0r

2021-08-16, 22:08
Sorry za offtopic ale podobnie jak przedmówcy otwierają mi się filmiki na fullscreenie ale w miniaturce. Myślałem przez chwilę że coś w przeglądarce popsułem, a jednak nie.

Pumbapumba

2021-08-16, 22:52
Szkoda że mu oka nie wydłubał :-D

człowiek_zły

2021-08-17, 00:16
Jak widać można napie**alać się w MMA z jedną ręką, Kiedyś widziałem filmik z jednorękim azjatyckim murarzem. Wniosek jeden: można zlikwidować zasiłki dla jednorękich, bo świetnie dają sobie radę.

TheDouchestOfBags

2021-08-17, 01:12
btwx napisał/a:

poważne pytanie - od kilku dni kiedy klikam przycisk fullscreen w wyswietlaczu sadistika media otwierają się na pelnym ekranie ale rozmiar filmu pozostaje bez zmian. jak to naprawić?



Jakby ktoś z administracji Sadola chciał to naprawić, to wystarczy z klasy plyr__video-wrapper w CSS-ach wywalić position: relative i będzie git. Jednolinijkowy bugfix.

Póki co, jeśli ktoś bardzo chce oglądać filmiki w full screenie, pozostaje mu ręczna edycja CSS-a w dev toolsach (jak wyżej, ale oczywiście to się resetuje przy każdym odświeżeniu strony), albo odpalanie filmików ze źródła, w osobnej karcie. Wystarczy wcisnąć F12 i wyszukać ".mp4", odnośnik do filmu będzie w atrybucie "src" elementu "video", np. <video src="dupa"><video> - w tym przykładzie "dupa" będzie linkiem, na który należy kliknąć prawym i otworzyć w nowej karcie. Oczywiście na każdej stronie będzie kilka takich elementów i musimy sobie znaleźć ten, który nas interesuje.

panar3

2021-08-17, 02:15
TheDouchiestOfBags napisał/a:

Jakby ktoś z administracji Sadola chciał to naprawić, to wystarczy z klasy plyr__video-wrapper w CSS-ach wywalić position: relative i będzie git. Jednolinijkowy bugfix.
Póki co, jeśli ktoś bardzo chce oglądać filmiki w full screenie, pozostaje mu ręczna edycja CSS-a w dev toolsach (jak wyżej, ale oczywiście to się resetuje przy każdym odświeżeniu strony), albo odpalanie filmików ze źródła, w osobnej karcie. Wystarczy wcisnąć F12 i wyszukać ".mp4", odnośnik do filmu będzie w atrybucie "src" elementu "video", np. <video src="dupa"><video> - w tym przykładzie "dupa" będzie linkiem, na który należy kliknąć prawym i otworzyć w nowej karcie. Oczywiście na każdej stronie będzie kilka takich elementów i musimy sobie znaleźć ten, który nas interesuje.



Gadaj zdrów... tu jest komuna i tyle.