18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ale czemu On to zrobił, tak się zabił

fantastico • 2017-08-18, 00:46
Dzisiaj wychodząc do roboty zorientowałem się, że sąsiad remontuje mieszkanie. Stąd najpewniej ten huk rwanego tynku i skuwanych płytek od białego rana. Sąsiad ten miał psa, ale na czas remontu gdzieś go oddał, może do teściów, w sumie teściowie mieszkali z nim także ich też gdzieś oddał, pewnie razem z psem. I ten sąsiad jak od rana kuł, rozbijał i robił raban zobaczył mnie tego rano i powiedział do mnie dzień dobry. A ja mu odpowiedziałem też dzień dobry, bo każdy ma prawo do remontu swojego mieszkania. A na filmiku samobójstwo.


goniesuki.nastojaka

2017-08-18, 01:38
czytanie opisu polecam sobie odpuścić, wystarczy że ja jestem taki poj***ny i go przeczytałem

makabrax

2017-08-18, 02:21
czy tylko mi się wydaje, czy wyłudzanie odszkodowania poszło nie tak jak powinno?

socjalmmv

2017-08-18, 14:46
@up
Mi się wydaję że poszło jak trzeba, chyba że to Chiny.

Ko...........ro

2017-08-18, 17:28
Adam ? k***a nie wierzę.
Pies jest u brata :)
A oto mój sąsiad Adam nijaki "fantastico"



sory Adam musiałem :) a remont kończę za tydzień

fantastico

2017-08-18, 17:42
Kodżiro napisał/a:

Adam ? k***a nie wierzę.
Pies jest u brata :)
A oto mój sąsiad Adam nijaki "fantastico"

Obrazek

sory Adam musiałem :) a remont kończę za tydzień



Siema ryju :) Ale trochę hałasujesz ... :(

Diiii

2017-08-18, 20:13
@fantastico Myślałem, że z ryja będzie bardziej zj***ny. Sorki :D
Pozdrawiam!

ale_o_so_chosi

2017-08-19, 04:24
Dzisiaj wychodząc do roboty zorientowałem się, że sąsiad remontuje mieszkanie. Stąd najpewniej ten huk rwanego tynku i skuwanych płytek od białego rana. Sąsiad ten miał psa, ale na czas remontu gdzieś go oddał, może do teściów, w sumie teściowie mieszkali z nim także ich też gdzieś oddał, pewnie razem z psem. I ten sąsiad jak od rana kuł, rozbijał i robił raban zobaczył mnie tego rano i powiedział do mnie dzień dobry. A ja mu odpowiedziałem też dzień dobry, bo każdy ma prawo do remontu swojego mieszkania. A na filmiku samobójstwo.

pie**olisz jak potłuczony

Ko...........ro

2017-08-19, 08:39
up Adam jest jaki jest ale weź ty się odpieprz od niego znam go bardzo dobrze jako sasiada, jest spokojny i robi wszystko co mu się powie więc spadaj pan z takimi tymi

htp

2017-08-19, 13:46
Kodżiro napisał/a:

up Adam jest jaki jest ale weź ty się odpieprz od niego znam go bardzo dobrze jako sasiada, jest spokojny i robi wszystko co mu się powie więc spadaj pan z takimi tymi


Robi wszystko, co mu się powie? To znaczy co, klatkę sprząta, wynosi wszystkim śmieci?

Ko...........ro

2017-08-19, 15:41
up nie twój interes

Dupaapud

2017-08-19, 22:19
A na tym filmie akcja przebiegała mniej więcej tak (i fantastico weź popraw ten opis bo robisz z siebie głupca, a ludzie nie wiedzą o co poszło):
- Czang, chcę przerżnąć twego chomika.
- Po moim trupie Wo!
...
- Dzięki, Czang!