18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ale cyrk

~_Yarko_ • 2021-06-30, 12:39
Dawaj butelkę.


Znawca_Cipek

2021-06-30, 13:05
Co ta publika taka sztywna? Ja bym wstał i bił brawo!

S.Cat

2021-06-30, 13:42
A mógł zabić.

Tobiahus96

2021-06-30, 15:02
Szkoda że jej głupiej p*zdy nie poszerzył :D

silesian171

2021-06-30, 15:29
Jak można chodzić na takie badziewie.

pytolsky

2021-06-30, 15:52
Jeleń jako zwierzę egzotyczne :D nie wiedziałem nawet, że udzie jeszcze chodzą do cyrku

Halman

2021-06-30, 16:12
pytolsky napisał/a:

Jeleń jako zwierzę egzotyczne nie wiedziałem nawet, że udzie jeszcze chodzą do cyrku



po przedstawieniu; ognisko, piwo, pieczona dziczyzna i ta fikuśna blondyneczka w cenie biletu (włosy juz związane)...

jeden4sty

2021-06-30, 16:17
Rozrywka dla debili, nie wiem, kto jeszcze na to chodzi i czemu nie zakazane to gówno.

plastic

2021-06-30, 16:40
jeden4sty napisał/a:

Rozrywka dla debili, nie wiem, kto jeszcze na to chodzi i czemu nie zakazane to gówno.



chłopie, popatrz na siebie. jesteś klasycznym przykładem debila. nie wiesz kto chodzi do cyrku, nie wiesz dlaczego nie jest zakazany, to co ty k***a wiesz? tyle co ci ktoś powie, no to ci mówię: jesteś debilem. mam nadzieję, że chociaż ciężko pracujesz, a hasłami gazety wyborczej zaraziłeś się od kobiet, które podglądasz na facebooku.

rozckliwianie się nad zwierzaczkami, które nam się do czegoś przydają, to jeden wielki wał.
nigdy nie poszedłbym do cyrku, bo po jaki ch*j, ale żeby myśleć o zakazywaniu tego innym, to musiałbym być... chwila napięcia... DEBILEM

silwerbalk

2021-06-30, 17:43
jeden4sty napisał/a:

Rozrywka dla debili, nie wiem, kto jeszcze na to chodzi i czemu nie zakazane to gówno.



Ten jeleń ma lepiej w życiu niż ty przez całe swoje..w cyrkach się dba o zwierzęta. Bo to raz kasa a dwa chore bite i słabo wyglądające zwierzę się nie nadaje k***a na pokazy....

No-idea

2021-06-30, 19:13
Pokazy tresury zwierząt jak to nudy jak cholera, nie ma czego oglądać. W cyrku najlepsze jest przekraczanie granic ludzich możliwości, jakieś odpalone akrobacje na krawędzi śmierci, a nie że mi jeleń chodzi w kółko bo mu laska pokazuje gdzie ma iść, co to k***a ma być.

Chopin1969

2021-07-01, 00:56
plastic napisał/a:

chłopie, popatrz na siebie. jesteś klasycznym przykładem debila. nie wiesz kto chodzi do cyrku, nie wiesz dlaczego nie jest zakazany, to co ty k***a wiesz? tyle co ci ktoś powie, no to ci mówię: jesteś debilem. mam nadzieję, że chociaż ciężko pracujesz, a hasłami gazety wyborczej zaraziłeś się od kobiet, które podglądasz na facebooku.
rozckliwianie się nad zwierzaczkami, które nam się do czegoś przydają, to jeden wielki wał.
nigdy nie poszedłbym do cyrku, bo po jaki ch*j, ale żeby myśleć o zakazywaniu tego innym, to musiałbym być... chwila napięcia... DEBILEM



Już? Fest sie musiołech skupić coby łogarnońć co Ty episz. Gorom Ci.. FEST

Vi_Kikimora

2021-07-01, 01:28
Zajebiste widowisko 8-) Bambi i Struś Pedziwiatr :lol:

Xenon

2021-07-01, 01:57
Męczyć tak te zwierzaki co za dzbany