18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ale asekuruj jakby co

Flodzia • 2023-12-15, 15:16
Patrzcie jaka jestem silna :lol:


Garnki_za_zeta

2023-12-15, 21:39
motylekwbrzuchu napisał/a:

Ty chyba inny filmik oglądałeś. Kryzys złapał ją, gdy sztanga była ok. 40 cm nad podporami asekuracyjnymi.



Kurde, dobra. Zwracam honor. Kompletnie nie ogarnąłem obrazu. Zmęczony dziś jestem. Faktycznie miały jeszcze czas, aby to ogarnąć.

skoorviel

2023-12-16, 07:26
majeńka napisał/a:

Cóż, właśnie się przekonałam: Nie do seksu, bo to lepiej zrobi druga kobieta albo wibrator. Chodzi o najważniejszy (i chyba jedyny) powód: kurewsko zakręcony słoik. Niby znam sztuczki jak się do tego dobrać, ale dupa. W końcu mi się dziś fasolkę bret udało otworzyć, ale po chyba pół godziny zaciętej walki. Przez ręcznik? Dupa. Podważyć końcówką noża? Dupa. Itp, itd.



Jakie k***a noze jakie podwadzanie k***a ile razy mam powtarzać, pukasz parę razy o ziemię lub coś twardego kantem zakrętki i słoik otwiera się jak ta lala

grzeo123

2023-12-16, 15:05
motylekwbrzuchu napisał/a:

k***a Przecież mają stojaki z podporami.



ŁYMYN

mit2

2023-12-16, 19:19
majeńka napisał/a:

Cóż, właśnie się przekonałam: Nie do seksu, bo to lepiej zrobi druga kobieta albo wibrator. Chodzi o najważniejszy (i chyba jedyny) powód: kurewsko zakręcony słoik. Niby znam sztuczki jak się do tego dobrać, ale dupa. W końcu mi się dziś fasolkę bret udało otworzyć, ale po chyba pół godziny zaciętej walki. Przez ręcznik? Dupa. Podważyć końcówką noża? Dupa. Itp, itd.


On będzie robił to na co ty jesteś za tępa, a ty w zamian będziesz mu dawać dupy, jak zwykła k***a :lol:

vladok

2023-12-16, 22:35
majeńka napisał/a:

Cóż, właśnie się przekonałam: Nie do seksu, bo to lepiej zrobi druga kobieta albo wibrator. Chodzi o najważniejszy (i chyba jedyny) powód: kurewsko zakręcony słoik. Niby znam sztuczki jak się do tego dobrać, ale dupa. W końcu mi się dziś fasolkę bret udało otworzyć, ale po chyba pół godziny zaciętej walki. Przez ręcznik? Dupa. Podważyć końcówką noża? Dupa. Itp, itd.



Dupa i dupa, mogłaś dupą odkręcić.

cerber14

2023-12-17, 19:09
Chciała mieć dupę godną wypinania na Instagramie to teraz będzie non stop wygięta