18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Alcoholica - Polski Metallica Tribute Band

sasim • 2013-06-26, 01:17
Moja kapela .. Kochamy Metalike i jeździmy grając jej muzykę po Polsce .. :) Sadole ! nie zawiedźcie mnie - komentarze poniżej ch*jowej krytyki mile widziane ! :)

www.alcoholica.pl

Metal Up Your Ass !!!

Metallica - "Master of Puppets'
1986


sasim

2013-06-26, 23:03
@ Kubullus - odwiedz naszą stronę alcoholica.pl tam jest odnośnik do YT - masz tam fade wrzucone ;)
a sprzet ? boss gt 8 i gt 10 marshall jvh 410 i bugera no i gitary na EMG :)

Bard_Zerald

2013-06-26, 23:31
Dodałem was na facebooku, nie sp***olcie tego.

Może przyjedźcie kiedyś do Zakopanego, mało koncertów mamy fajnych a dużo ludzi przyjdzie na pewno jak co. :mrgreen:

jefff

2013-06-26, 23:35
Jakby Metallica skończyła się na Kill'em All to po Ride The Lightning prawdopodobnie baliby się wypuścić cokolwiek... A ile wypuścili i sprzedali? Nie licząc S&M - 10 albumów. Sprzedane w takich ilościach, o których niektórzy uważający się za lepszych mogą tylko pomarzyć :) Wg mnie jest coś zajebistego w kapeli, która nie robi każdego albumu na jedno kopyto tylko kupując kolejny album, jestem ciekawy i zastanawiam się co usłyszę bo nie wiem czego się spodziewać. Do mnie trafili z każdym albumem, nie zawsze całym, ale nie żałowałem żadnej kupionej płyty.

Co do zespołu Alcoholica... Zajebiscie i chetnie bym Was posłuchał LIVE :D

mareczek65

2013-06-27, 23:23
Powiem jedno, allahu akkabar!

kubullus

2013-06-29, 14:08
sasim napisał/a:

@ Kubullus - odwiedz naszą stronę alcoholica.pl tam jest odnośnik do YT - masz tam fade wrzucone ;)
a sprzet ? boss gt 8 i gt 10 marshall jvh 410 i bugera no i gitary na EMG :)



Wow nie sądziłem że można taki kozacki dźwięk uzyskać z multiefektów. No wzmacniacze to słychać ze lampki ;) Również korzystam z setu EMG 81/85 mają porządne jebnięcie. Polecam kostkę boss DS1 na dopałkę, Meta używała ich do nagrania jednej z płyt, bodajże kill'em all.

Ciekaw jestem Waszej twórczości, jakiś własny kawałek zmontujcie, na pewno będzie zajebisty! :)

RwiePlacki

2013-09-11, 15:54
28.09.2013 METALLICA NIGHT wystąpi: AlcoholicA + Another World. Bilet 15 zł. Wybiera się ktoś z Ślunskich Sadoli?!