18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Alarm

szponiasty • 2012-10-21, 18:10
W piątek ogłoszono czerwoną flagę milicji narodowych USA. Czym są te milicje? Są to zbrojne grupy głównie weteranów wojennych np wojen w Wietnamie, Afganistanie, Iraku... Od dłuższego czasu (prawie roku) krążą pogłoski o nadchodzących masowych aresztowaniach zdrajców (polityków) i rządu cieni (banksterów). Podczas tych masowych aresztowań, żaden bank na świecie nie będzie działał (już w przeszłości mieliśmy "bank holiday") i to przez co najmniej tydzień. Świadomi ludzie wiedzą, że trzeba się zabezpieczyć by mieć jedzenia, przynajmniej na te kilka dni. Warto też nie trzymać całych pieniędzy w banku, tylko mieć tzw gotówkę by przeżyć. Dobrym pomysłem jest posiadanie w lodówce jedzenia na przynajmniej tydzień.

Alarm został ogłoszony w piątek, byśmy mogli się przygotować. Nadchodzi 2 rewolucja amerykańska, przeciw tym samym k***om jakie mamy również np w parlamencie europejskim czy w naszym rządzie. To te same globalistyczne k***y służące bankom i wielkim interesom.

Coś ma się wydarzyć w przyszły weekend. Bądźcie gotowi. Nawet jak się nie wydarzy, to warto być gotowym. Pamiętajcie: żarcie w lodówce na minimum tydzień i kasa w kieszeni a nie na karcie też na co najmniej tyle ;)

achujciwcycki

2012-10-21, 18:25
no jakoś Ci nie uwierzyłem za bardzo

angelbike

2012-10-21, 18:25
mógłbyś wrzucić jakiś link do tej informacji? bo wujek nie pogmaga, a na innym portalu już dawno czytałem że coś takiego jest planowane

sz...........an

2012-10-21, 18:31
ja pie**ole... "szponiasty" i wszystko jasne, zobaczcie wszystkie tematy tego ciecia i odpowiedzcie sobie na pytanie czy warto w to wierzyć czy raczej wywalić na pudelka. Prędzej uwierzę w apokalipsę zombie

angelbike

2012-10-21, 18:34
szer.Lucjan, nie sprawdziłem wcześniej, ale teoretycznie pisze rzeczy nie wyssane z palca

kamry

2012-10-21, 18:38
A 21 grudnia będzie koniec świata.

Br...........ki

2012-10-21, 18:45
pie**olenie o szopenie.

maderfakermen

2012-10-21, 19:03
zamiast robić z siebie pajaca lepiej opie**olić na mieście kebaba i popić wódą.

In...........eo

2012-10-21, 19:04
Przed moją 18-nastką nie ma prawa się nic wydarzyć, i ch*j mnie obchodzą jakieś rewolucje.

Po...........ł

2012-10-21, 19:27
up
Mogę wbić na tą osiemnastkę ? ;)

sz...........an

2012-10-21, 19:54
Ja bym coś trzasnął :D

ru_ziolo

2012-10-21, 20:02
Ktoś poda źródło tych sensacji ?

Lingu

2012-10-21, 21:27
Taaaa.... chaos zasiany i teraz tylko czekać na efekty. Hamburgery tłumnie polecą do supermarketów narobić zakupów na tydzień. Koniunktura się nakręci a paru kierowników sprzedaży dostanie premie za wysoką sprzedaż. Dobry sposób na wyzbycie się zalegających towarów które goni termin przydatności do spożycia. Bez przeceny!

szponiasty

2012-10-22, 23:32
angelbike napisał/a:

mógłbyś wrzucić jakiś link do tej informacji? bo wujek nie pogmaga, a na innym portalu już dawno czytałem że coś takiego jest planowane


Możesz zacząć tutaj: WRAM