18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Alanik kocha najbardziej

eLzar • 2022-07-13, 20:03
Jak to mówią Łobuz kocha najbardziej..

Na FB , aż głośno na temat typa który naj***ł swojej partnerce która ma z nim 3-mczne dziecko.

Dziewczyna udostępniła post w którym pisze m.in. by kobiety nie obawiały się zgłaszać przemocy domowej i nie ukrywać tego.

W komentarzach piszą , że typ trenuje MMA / BOX oraz jest kibicem jednej z dużych drużyn piłkarskich gdzie czasami jeździł na ustawki..

Akcja dzieje się w Anglii miejscowość Birmingham okazuje się również , że typ jest ścigany listem gończym w Polsce za doprowadzenie człowieka do ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

POSZUKIWANI




Znalezione na FB: https://www.facebook.com/lus.ka.9


łechtaczka

2022-07-14, 00:09
wygląda jakby raczej dostała jednego strzała, pewnie takie samo dresiarskie ścierwo jak on i go wk***iła do wyj***nia zaworu

ProVVe

2022-07-14, 00:20
Lileniaa napisał/a:

wielka szkoda, że nie jesteś na jej miejscu



pie**olisz widziały gały co brały... Znam chyba tylko 1 związek osób z takiego środowiska, który się jakoś obronił od totalnej patologii i przemocy. Reszta na moich oczach odwalali takle akcję, że kino patryczka vegety to wymuskany gniot a nie tylko gniot. Wierz lub nie, ale to? to kiedyś było norma i nic nadzwyczajnego, a badz na stadionie nawet jako kobieta kiedy sie prali i "mogli" latac po wszystkich trybunach. Wracałaś z obitą mordą do domu. Także, nie dziw sie jak komus nie jest jej zal... Alan na bank ja kocha

PS. Śląska policja tak? Obstawiam Śląsk Wrocław

Olashenco

2022-07-14, 01:00
A ch*j mnie to k***a obchodzi.

Redfalkon

2022-07-14, 01:18
r061071 napisał/a:

dobrze tak głupiej k***ie -myślała że z pseudo -gangusem bajkowe życie sobie ułoży ,tępa dzida



Ile takich k***i szonow na tym świecie

darejos

2022-07-14, 02:04
ch*j mnie to obchodzi, ale r*chałby ją

chorym

2022-07-14, 04:11
Dobrze wiedziała z kim jest :)

lyolik

2022-07-14, 06:46
Bo to zła kobieta była...

John-Flopp

2022-07-14, 07:21
Dziwne... Na takiego miłego chłopaka wygląda.. xd

Buddaa09

2022-07-14, 08:01
teraz to i tak juz ch*j lipa, bo się rozmnożyli patusy

PabloSkills

2022-07-14, 09:15
PIs napisał/a:

Z jej profilu na FB wynika że to fajna dupeczka, nawet wykształcona
A Wy drodzy sadole piszące że to Karyna itp.. . Cóż, Wam w życiu ch*ja wyszło, więc tylko możecie tutaj wyładować swoją frustrację.



I co z tego jak ładna i wykształcona skoro głupia. I do tego jeszcze się tym chwali na portalach i ba pewnie ma bloga i tik tok cały już świszczy. Ma gościa co chodzi się bić po meczach... To już szmacie powinno dać do myślenia a jak lubi takich to niech znajdzie SE sportowca. A nie huligana co w grupie cwany.

mauser

2022-07-14, 09:19
takiego se księźnicxka wzięła takiego ma . imponowało jej bycie pociskadłem patola to o co ta gadka. policja ma ważniejsze sprawy na głowie . Pewnej starszej pani kot się zgubił. Starsa psni nie prosiła o to przykre zdarzenie . a ta c**a jak najbardziej kusiła los . :mrgreen:

Wiewór

2022-07-14, 09:49
Z ryja taki typowy polski troglos z iq szympansa z zespołem downa. Przegrał by z małpa w trzy kubki.
A pani czego się spodziewała? Dała dupy małomiasteczkowemu rzezimieszkowi poszukiwanemu przez policje i zdziwiona ze jej lico przerobił.

Zpider

2022-07-14, 10:13
Co to jest 3-mczne dziecko?

piotrekt1976

2022-07-14, 10:15
Spokojnie, pani sie obmyje z krwii, naklei plasterek na rozciecie a wieczorem i tak opie**oli kielbase " swojemu misiowi" i nadstawi dupska w ramach przeprosin ze go zdenerwowala