18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Akwarystyczne wyzwanie

CrazyEdek • 2024-01-01, 13:58
Jeden ze sposobów, jak wymieniać wodę w akwarium.


psotny_fiutek

2024-01-01, 14:11
Tak myslałem od lat.

Akwarystyka nie jest dla kobiet...
Moja była miała raz! nakarmić ryby (nie było mnie trzy dni) to wj***ła im chyba pół opakowania karmy... Mało sie ryby nie przekręciły, bo zaczęło kisnąć. Jak ja zj***łem, to oczywiście foch i że to moja wina!

Większość kobiet to nadaje się jedynie do r*chania, gotować większość młodych też nie umieją.

I nie jestem mizoginem, miałem kilkanaście w swoim życiu w tym zonę.
To jest po prostu efekt wieloletnich naocznych obserwacji..

Wuya

2024-01-01, 14:23
Jakbym widział velturego na ojomie :mrgreen:

Heliar

2024-01-01, 15:28
Zamiast ją wyciągnąć z syfonu, to włączy rozdrabniarkę. A wystarczyło mieć normalnego faceta w domu.

Piesinger

2024-01-01, 15:40
Zupełnie przypadkowo :-P ofkors

Geraldzik

2024-01-01, 15:46
Heliar napisał/a:

Zamiast ją wyciągnąć z syfonu, to włączy rozdrabniarkę. A wystarczyło mieć normalnego faceta w domu.


Ty nim na pewno nie jesteś

Pawel.

2024-01-01, 16:14
Ja mam takie pytanie co to ma wspólnego z sadyzmem?

domino19

2024-01-01, 16:16
ale o co tu k***a chodzi; tę rybę do zlewu wyj***ło czy co? nic nie rozumiem i nie wiem co tu się stało

paniczmax

2024-01-01, 16:22
dlaczego debilka nie złapała ryby zanurzając cały kubek? logika nie jest jej mocną stroną

Rutus

2024-01-01, 16:26
Tyle płaczu o jednego bojownika.

majeńka

2024-01-01, 16:33
psotny_fiutek napisał/a:

Akwarystyka nie jest dla kobiet...
Moja była miała raz! nakarmić ryby (nie było mnie trzy dni) to wj***ła im chyba pół opakowania karmy... Mało sie ryby nie przekręciły, bo zaczęło kisnąć. Jak ja zj***łem, to oczywiście foch i że to moja wina!

Brat też coś takiego odpie**olił. Tak zrobi każdy kto karmi gadziny pierwszy raz: bez instrukcji, skąd masz wiedzieć ile żarcia się daje? To coś jak w przepisach "na oko", "do smaku".

Piesinger napisał/a:

Zupełnie przypadkowo ofkors

To druga możliwość. Akwarium strasznie śmierdzi i miejsce zajmuje, mały wypadek spowoduje 5 minut płaczu akwarysty po czym święty spokój dla reszty rodziny.

Jak ktoś grał w Zak McKracken, pamiętajcie aby po przelaniu ryby do klosza lampy ową lampę włączyć. Drugi wariant to właśnie spuszczenie do zlewu.

PabloSkills

2024-01-01, 16:35
Teraz będzie miał lepsze życie i to bez tej tępej dzidy.

ritu4l

2024-01-01, 16:44
psotny_fiutek napisał/a:

Tak myslałem od lat.
Akwarystyka nie jest dla kobiet...
Moja była miała raz! nakarmić ryby (nie było mnie trzy dni) to wj***ła im chyba pół opakowania karmy... Mało sie ryby nie przekręciły, bo zaczęło kisnąć. Jak ja zj***łem, to oczywiście foch i że to moja wina!
Większość kobiet to nadaje się jedynie do r*chania, gotować większość młodych też nie umieją.
I nie jestem mizoginem, miałem kilkanaście w swoim życiu w tym zonę.
To jest po prostu efekt wieloletnich naocznych obserwacji..



Dałbym ci piwo gdyby nie ten zj***ny nick bo dobrze prawisz