18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Aktywistka i klej

CrazyEdek • 2023-07-20, 10:58
Dobrze, że panowie ochroniarze mieli zajawkę do majsterkowania.


kawior2007

2023-07-20, 13:09
Najstraszniejsze jest to, że oni pewnie myślą, że robią coś dobrego

zarazki1

2023-07-20, 13:17
Bul_od_bytu napisał/a:

Napie**olilo się fundacyjek, które sponsorują takie cyrki. Fundacja Sorosa lubi wspierać wszystkie inicjatywy, które rozpie**alają istniejący porządek.
Ogólnie ostatnio się zastanawiałem kto przy zdrowych zmysłach by realizował to co się odpie**ala na świecie i jaki miałby w tym interes. Doszedłem do wniosku, że to albo Chiny albo AI



To w końcu Chiny czy Soros (min. fun. Batorego)
Ja pie**ole obydwu, ale w dyskusji z tępakami trzeba mieć coś na podparcie tezy.

squach

2023-07-20, 13:19
Xevik20 napisał/a:

Co aktywiści zachowują się gorzej niż te najgorsze czarne małpy i brudasy razem wzięte. Powinni sobie z nimi rękę podać. Ja bym te k***y zostawił tak przyklejone i niech sobie same radzą. Za głupotę trzeba płacić.



Zwłaszcza na asfalcie, to byłoby piękne gdybym przejeżdżał jakąś krajówką/autostradą po np. takiej uschniętej szmacie, jak to czasem bywa z jakimiś zwierzętami typu szczur, żaba :D

piterpiotrek

2023-07-20, 13:24
ja bym ją zostawił z tą tablicą tak z 30m od drogi i niech leży xd

mdxfoto

2023-07-20, 13:38
zwierzak30 napisał/a:

Ale kurtularna pomogła wynieść.



A Ha ha ha ha.. Człowieku, zrobiłes mi dzień..

turor

2023-07-20, 13:39
PabloSkills napisał/a:

No widzisz nie dopatrzyłem się, słownik czasem zmienia i mam nadzieję, że ludzie mi to wybaczOM



Nie dopatrzyłem się - nie zauważyłem.

Sadole nie wybaczają :D

uzumw

2023-07-20, 13:40
No i postawić płytę gdzieś obok koszy na śmieci i niech stoi i drze ryja

Krzysztof1988

2023-07-20, 14:21
uzumw napisał/a:

No i postawić płytę gdzieś obok koszy na śmieci i niech stoi i drze ryja



Coś ty . Lepiej zostawić płytę w dzielnicy ciapatych. Oni ja nawrócą

sh4ker

2023-07-20, 14:29
Wyprowadzić razem z ta płyta przed budynek i niech tam walczy ze światem przyklejona

Bul_od_bytu

2023-07-20, 15:21
zarazki1 napisał/a:

To w końcu Chiny czy Soros (min. fun. Batorego)
Ja pie**ole obydwu, ale w dyskusji z tępakami trzeba mieć coś na podparcie tezy.



Ehh k***a każdy cwaniak się nauczył "gdzie masz dowód" i teraz udowadniaj, że nie jesteś wielbłądem. Jakby bydło użyło swoich łbów do czegoś więcej niż noszenia czapek to by sprawdzili sprawozdania finansowe fundacyjek i by wiedzieli skąd biorą kasę na happeningi.
Taki na przykład znany i lubiany na sadolu Ośrodek monitorowania zachowań rasistowskich i ksenofobicznych dostaje kasę właśnie od fundacji Batorego, która sponsoruje Soros. W ch*j tych tęczowych zjebów i antifiarzy też żywi się u Sorosa. Wiem, że myślenie, a szczególnie abstrakcyjne to w tym kraju temat tabu, ale do ch*ja pana wystarczy połączyć kropki.
Ciężko tu o jakąś rozsądna polemikę

:roll:

Suczka_Stefana

2023-07-20, 16:26
Budrys2000 napisał/a:

Jestem aktywistą.
Ale:
Tym aktywistom.
Druga klasa szkoły podstawowej Rzeczypospolitej Polskiej.



Budrys, wszyscy jesteśmy bardzo szczęśliwi, że tu jesteś, że masz taką misję i przede wszystkim wiedzę, aby prowadzić nas ku doskonałości. Opanowałeś program drugiej klasy podstawówki prawdopodobnie do perfekcji, więc, chłopie, dziel się tym! Aktywiści są zawsze mile widziani, szczególnie językowi.

Sztruks

2023-07-20, 17:02
Mogli k***e tak zostawić i cały czas z niej ryć

Sraj1

2023-07-20, 17:29
~VeIture napisał/a:

Niech mi ktoś powie jak ci ludzie zarabiają na życie?
No bo k***a nie pracują skoro ciągle zapie**alają na te wszystkie protesty w dni robocze.
Ktoś im za to płaci albo są bogaci z urodzenia i nie mają ŻADNYCH innych problemów niż k***a zmiana klimatu i chodzą wk***iać kowalskich i nowaków.
Przyczepianie/przyklejanie się podczas jakiegoś wydarzenia kulturalnego to ma taki sam sens jak ci kretyni co się przyczepili do zbiornika oleju słonecznikowego protestując przeciwko ropie.



To przegrywy życiowe co mają jedno ubranie, chodzą w wyp***zianych gaciach, mieszkają na jakimś skłocie / studenckim mieszkaniu w 15 osób. Zupełnie inny typ niż normalnego ambitnego człowieka, chcącego pracować i się bogacić. Więc potrzeby życiowe mają małe i małych sum potrzebują.
A co do ich pozyskiwania, to najczęściej utrzymują ich jakieś fundacje czy organizacje, bardzo często same dotowane przez rządy. Na przykład jak kiedyś Czarnek czy inny Gliński ogłosił że pewnych lewackich instytucji nie będzie finansować, to jazgot był nie bez przyczyny. Drugie źródło to jakieś zbiórki, typu patronite, wirtualne kawy itd.

majeńka

2023-07-20, 17:51
Sraj1 napisał/a:

Czarnek czy inny Gliński ogłosił że pewnych lewackich instytucji nie będzie finansować


Ja bym raczej przyczepiła się do tego jakie instytucje finansuje w zamian.