18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

to...........10

2022-08-30, 00:27
Juzwa napisał/a:

Ja napisałem o sytuacjach NA ULICY gdzie protestują i obrzucają błotem każdego co "nie jest z nami!"
W szkołach ktoś kogoś szykanuje z powodu niechodzenia na religię? Wyzywa go? Przejdź się na jakiś spęd feministek, tych pojebów kolorowych czy tych palantów od oszusta Kijowskiego. Przypomnij sobie co wyprawiał Giertych, "Kto nie skacze ten za PiS-em HOP HOP HOP" Widziałeś taką agresję ze strony katolików? Łatwiej niż przyznać rację jest epatowanie stereotypami wymyślonymi na potrzeby opozycji.



Która z rzeczy, o których napisałem jest "wymyślona na potrzeby opozycji"?

- Nie ma przymusu chodzenia na religię bądź etykę od przyszłego roku szkolnego? A może nie jest tak, że nauczycielem etyki od przyszłego roku szkolnego można zostać tylko po uczelni zatwierdzonej przez władzę (katolickiej, oczywiście)?
- Nie wydajemy miliardów z naszych podatków na katechezę w szkołach i ten wasz kościół?
- Nie ma przymusu rodzenia martwych płodów, bo tego zażądał ten wasz kościół?

A co do wyzywania i agresji, to owszem, widziałem tego mnóstwo chociażby w postaci wyzywania od "wrogów kościoła" każdego, kto nie jest za określoną opcją polityczną oraz nazywania nie-Polakami ludzi niewierzących itp.

Wiewór

2022-08-30, 01:46
Juzwa napisał/a:

Nie spotkałem się z takim zachowaniem chrześcijan (katolików?) wobec kogoś kto jest agnostykiem czy ateistą. Raczej wprost przeciwnie, to ateiści i agnostycy czy kto tam jest jeszcze na liście, opluwają, wyśmiewają i są agresywni wobec wierzących. Oczywiście nie wszyscy, są jeszcze normalni niewierzący mający w dupie w co ktoś wierzy.
A tej piździe drącej ryj na gościa jedzącego szaszłyczek, wcisnął bym ten szaszłyk do mordy, o ile to nie ustawka.



Słyszałeś o krucjatach?

Juzwa

2022-08-30, 07:56
mwaski napisał/a:

Która z rzeczy, o których napisałem jest "wymyślona na potrzeby opozycji"?
- Nie ma przymusu chodzenia na religię bądź etykę od przyszłego roku szkolnego? A może nie jest tak, że nauczycielem etyki od przyszłego roku szkolnego można zostać tylko po uczelni zatwierdzonej przez władzę (katolickiej, oczywiście)?
- Nie wydajemy miliardów z naszych podatków na katechezę w szkołach i ten wasz kościół?
- Nie ma przymusu rodzenia martwych płodów, bo tego zażądał ten wasz kościół?
A co do wyzywania i agresji, to owszem, widziałem tego mnóstwo chociażby w postaci wyzywania od "wrogów kościoła" każdego, kto nie jest za określoną opcją polityczną oraz nazywania nie-Polakami ludzi niewierzących itp.



To co napisałeś jest kłamstwem. Od września wszyscy mają chodzić na religię? BZDURZYSZ chłoptasiu. Religia nie była i nie jest obowiązkowa. Kto nie chce chodzić na religię będzie musiał chodzić na etykę i to nie wszyscy od tego roku. Poczytaj dokładnie PROPOZYCJE zmian i nie łżyj! Przeszkadza ci etyka? Przeszkadza ci to, że będzie się dzieciom wpajać wartości inne niż "róbta co chceta"? Żałosny chłopie jesteś jak psie gówno wystające spod śniegu.

Wiewór napisał/a:


Słyszałeś o krucjatach?
______________



Krucjaty? Ogarnij się. Może jeszcze jakichś jaskiniowców przytoczysz?

Be6he6mo6th

2022-09-02, 21:47
nowynick napisał/a:

kolejna grupa podludzi "ja w coś wierzę to każdy musi", zjeby na równi z lpg+, feminami czy chrześcijanami...



Czemu knurze nie powiesz nic o muzułmanach? Bo tak się składa, że chrześcijanie w imie wiary nie poderżną Ci gardła w 21 wieku, a Ci drudzy już tak. Fakt coś tam popie**olą o twoim ateizmie, ale ostatecznie będą mieli wyj***ne na Ciebie. Ci drudzy nie dadzą Ci wyboru, albo ich wiara albo wp*zde.

neo001

2022-09-03, 02:15
Wiewór napisał/a:

Słyszałeś o krucjatach?



Tępy lewar idź szukać żony co ma 9 lat - muzułmański pomiocie.