18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Aktywiści LGBT walczą o możliwość odwiedzania się w szpitalu

mnowak790 • 2020-08-09, 23:22
Butch i femme – pojęcia funkcjonujące w subkulturze lesbijskiej w celu przyporządkowania lub rozpoznania męskiej (butch) lub kobiecej (femme) tożsamości wraz z jej cechami towarzyszącymi, zachowaniami, stylem, percepcją samej siebie i tak dalej. Terminy te zostały wprowadzone do społeczności lesbijskich w XX wieku.
(Wiki)




To zdecydowanie była Butch

bocianoff

2020-08-10, 07:41
A w ch*ju mam tych zwyrodnialców, i tak przez niemożność rozmnażania się wszyscy pozdychają i w końcu znikną. Kiedyś mnie to ruszało, teraz to pie**olę, bo szkoda nerwów, Gdyby nie dostawali uwagi, jaką się im poświęca, nie rośliby w siłę do tych swoich popie**olonych, aktywistycznych działań. Lewak bez atencji nie jest w stanie przetrwać.

adamov

2020-08-10, 07:43
każdy z przedstawicieli LGBT to osoba z problemami. Zawsze byli nieakceptowani z jakiegoś powodu, albo te osoby musiały być dotknięte przez życie mocniej niż zwykli ludzie (wystarczy zobaczyć jak wyglądają i co sobą prezentują). Ta organizacja to jedyne miejsce gdzie mogą poczuć się kimś.

emperorzbigniew

2020-08-10, 09:24
xxxnietenwąteksorryalenieumiemskasować :-)

Sledzikmaster

2020-08-10, 09:41
Poprosilbym o linka do Y-t by wysyłać to do znajomych.

hfbnmiuytp

2020-08-10, 10:14
Spokojnie, pisowcy kierują się tylko i wyłącznie odczytami opinii publicznej. Jeżeli zobaczą, że im poparcie leci na zbity łeb przez te policyjne akcje to sam Terlecki z Kaczyńskim zaczną głosić miłość do wszystkiego co się rusza i skacze po drzewach, a Witek ogłosi intronizację Biedronia na gejowskiego króla Polski.

wertuqq

2020-08-10, 10:15
bocianoff napisał/a:

A w ch*ju mam tych zwyrodnialców, i tak przez niemożność rozmnażania się wszyscy pozdychają i w końcu znikną. Kiedyś mnie to ruszało, teraz to pie**olę, bo szkoda nerwów, Gdyby nie dostawali uwagi, jaką się im poświęca, nie rośliby w siłę do tych swoich popie**olonych, aktywistycznych działań. Lewak bez atencji nie jest w stanie przetrwać.



Dlatego właśnie chcą adoptować dzieci, żeby skrzywić im psychikę i pokazywać, że sodomia to normalność.

Konstrukt_społeczny

2020-08-10, 11:31
PhantomMask napisał/a:

Oglądając ten chłam człowiek tęskni za naj***nym Kwachem...młodością i prostymi czasami bez lgbt,nsdap,rvteuroagd i tymi sprawami



To, że łączysz te lata z beztroską bo sam na chleb zarabiać nie musiałeś, nie oznacza, że było spoko. A Kwach to pijacka polityczna sp***olina.

ManiacGregor

2020-08-10, 11:49
PhantomMask napisał/a:

Oglądając ten chłam człowiek tęskni za naj***nym Kwachem...młodością i prostymi czasami bez lgbt,nsdap,rvteuroagd i tymi sprawami



No tak, wtedy Geje by, wsadzani byli do więzienia. Oh jest za czym tęsknić...

Attero132

2020-08-10, 12:18
k***a ile ta lewacka idiotka ma laików czyt ludzi którzy ją popieraja..

niefartt

2020-08-10, 18:14
sensualna napisał/a:

szkoda że nie skończył jak ten w usa



dokładnie powinni uduśic k***e

Marcin360360

2020-08-10, 19:58
Twój stary to wschodnia dzicz! Białorusini są najbliżej spokrewnionym nam narodem. Białorusini w czasie drugiej wojny światowej stanęli u boku Polaków kiedy zatakowali nas niemcy!

Paxii

2020-08-11, 17:04
Coś czuję że w tym roku 11 listopada zapowiada się , WIDOWISKOWO

wertuqq

2020-08-11, 22:58
Marcin360360 napisał/a:

Twój stary to wschodnia dzicz! Białorusini są najbliżej spokrewnionym nam narodem. Białorusini w czasie drugiej wojny światowej stanęli u boku Polaków kiedy zatakowali nas niemcy!



Chciałem zauważyć, że pie**olisz z lekka nie na temat.