18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Aktywiści klimatyczni z nevady...

Halman • 2023-08-28, 10:00

i wk***iony gliniarz...

Molch

2023-08-28, 11:48
Kiedy EU się obudzi? I zacznie tak działać?

Lok

2023-08-28, 12:01
Żuczek pędraczek był zagrożony to interwencja wbrew naturze

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2023-08-28, 12:14
Każdy ma prawo do strajku ! Każdy ma prawo wyrażać swoje poglądy i może robić co chce ! To była pokojowa demonstracja ! Skandal !!! Żartuje, j***ć lewaków. Bardzo miło się oglądało ten skowyt eko idiotów. Policja powinna tam profilaktycznie kopa na ryj zaaplikować każdemu co by się tym ekozwolennikom odechciało uprzykraać życia postronnym stojąc na jezdni z tym obwoźnym cyrkiem.

dgfdfg

2023-08-28, 13:05
pies to ma być pies, ma zabijać mordować, a nie bawić się w ciuciubabkę

Lok

2023-08-28, 13:21
Dobrze z nimi pojechał

outline

2023-08-28, 14:22
he was just standing here, now lasnie k***a dlatego j***ny przygłupie...

Jak dla mnie zabrakło wisienki an torcie czyli po prostu odj***nia tych pasożytów.

RodrigoCortez

2023-08-28, 15:09
ale z tego policjanta debil jest żeby taranować blokadę autem za pieniądze podatników a wystarczyło pałkę i gaz jak za starych lat w Polsce, ew. paralizator i rozgonić tych eko-durniów.

apolla

2023-08-28, 15:13
Tak ma być.

WERFI

2023-08-28, 16:10
Myślałem że po pierwszym taranie wykręci i zrobi replay z większym impetem ale i tak cudownie się oglądało

Huherko

2023-08-28, 16:22
Jestem dumny z tych aktywistów! Takich nam potrzeba, szczególnie tak jak ten koleś wymach*jący pod koniec filmu nakazujący kamerzyście podejść bliżej, powinni im dać lepsze smartfony, byśmy mogli cieszyć oczy tego typu filmikami w lepszej jakości :)

A gliniarzom ... nie wiem, na przykład kupon na bezkarne rozjechanie jednego ekoświra tygodniowo.

0dbytBiskupa

2023-08-28, 16:38
Blokowanie dróg pod jakimkolwiek hasłem to poj***ny pomysł i przynosi odwrotny skutek od zamierzonego bo wk***ia zwyczajnych ludzi. Niech się przykuwają przed domami polityków albo bramami ministerstw, tam jest władza, czyli właściwy adresat protestu.

W UK była kiedyś taka kampania Insulate Britain. Chodziło o to żeby zmusić rząd do działań dla poprawy izolacji brytyjskich domów, która faktycznie jest gówniana. Rząd miałby sfinansować modernizację każdego gównianego budynku do standardów izolacji z centralnej Europy żeby obniżyć rachunki za ogrzewanie i emisję CO2 przy okazji.
Idea słuszna, ale jakieś radykalne zjeby wymyśliły, że dla większego efektu trzeba blokować drogi. Dyskutowałem z takim jednym i próbowałem mu przemówić do rozumu, że w ten sposób szkodzą sprawie, o którą walczą. A on mi na to, że wszystko co przyciąga uwagę mediów jest dobre i ch*j.
No i miałem rację, powk***iali ludzi i gówno z tego wyszło. Nikt już nie chce izolować, swoimi poj***nymi akcjami pogrzebali całkiem dobry projekt. Domy dalej będą zimne i zagrzybione, a biedniejsi będą płakać, że odmrażają sobie dupy bo nie mają za co ogrzać. Wszystko dzięki ekozjebom.
Dlatego czasem myślę, że tych wszystkich klimatycznych radykałów wynajmują koncerny gazowe czy naftowe żeby torpedować rozsądne pomysły.

Więc ch*j w dupę radykałom. I tym z lewa, i tym z prawa.

Gstream69

2023-08-28, 17:52
Jej,tak trudno mnie wzruszyć ale to jest cudowne ;) hahhaah

saves

2023-08-28, 18:32
Daj źródełko, bo to warte rozpropagowania.

PsikutaBezS

2023-08-28, 18:35
Czego chcecie to zwolennicy budowania Elektrowni Jądrowych - ja popieram.

e313

2023-08-28, 19:09
Ale w piwo zaj***łem