18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Aktualny stan Niemiec

Sp...........PL • 2012-06-15, 23:08
Aktualny stan Niemiec i czego doczeka się Polska jak tak dalej będziemy turasów wpuszczać do Kraju. :emo:


Glugsti

2012-06-16, 16:10
Nic nie mam do obcokrajowców. Pod warunkiem, że znają język na dobrym poziomie i kulturę. Jak nie znają to nie mają żadnego prawa do mieszkania tu. Mamed Khalidov to najlepszy przykład takiego człowieka, który ma swoją religię, nie afiszuję się z nią i jest dobrym obywatelem naszego kraju - nie mówię tu o KSW itp tylko życiu prywatnym.

Ra...........or

2012-06-16, 16:18
Oj szkopiska będą miały przej***ne, jeśli w przeciągu najbliższych 20 lat żaden domorosły Jan Sobieski wjedzie do dojczlandu z husarią. Zresztą nie tylko oni, żabojady i herbaciarze też tyle tych szuszwoli mają u siebie, że niedługo te kraje zmienią się w emiraty.
Na szczęście nas, Słowian nigdy żadna imigracyjna hołota nie zaleje.

so whaat

2012-06-16, 16:21
proponuje dalej więc dopie**alać się do Kościoła, "katolów", pie**olonych mocherów i innych z tej branży. ale to oni w pierwszej kolejności będą protestować przeciwko budowom islamskich świątyń i innych ścierw. ale wy wolicie płakać o to, że postawili krzyż na ulicy i katole mają się gdzie przeżegnać. wole Kościół w jego najgorszej formie (czyt. taka jaka jest dzisiaj) niż pie**olonych brudasów-islamistów.
do wszystkich którzy mnie zaraz zhejtują: pie**olcie sie. mam nadzieje, że wasze dzieci będą nauczane przez araba i będziecie mieli problem znaleźć dla nich polską szkołe. A TO CZEKA NAS WSZYSTKICH, BO EUROPA JEST ZBYT OTWARTA NA TYCH BRUDASÓW. tylko, że hipokryci sprzed komputerowego stołka nie dostrzegają, że demonizowany (i zły) Kościół jest lepszą alternatywą niż zaborczy i nietolerancyjny Islam. ciekawostka: standardowa rodzina Europejska to dzisiaj 2+1 (rodzice + dziecko) podczas gdy rodzina brudasów to średnio 5 lub 6 dzieci. jeśli nie skońcyzliście edukacji na 6 klasie podstawówki, to łatwo wyliczyć, za ile lat wyginie populacja Europejska i zostanie wyparta przez te bydło.

tak wiec: jeśli chcecie, by Polska nie była już więcej "watykanem" ani krajem katolickim to liczcie się z tym, że przyjdzie islam, i z Polski zrobią sobie kolejną kolonię, w której będą się tylko rozmnażać, rodzić swoje brudne dzieci i niszczyć kraj od środka.
a teraz wróćcie do szerzenia tolerancji i miłości dla wszystkich nacji na świecie w Europie. za pare lat się obudzicie a przed waszym domem postawią sobie meczet. wtedy będzie już za późno.

Suka_Blyat

2012-06-16, 16:23
Czekam na opinię, pełnych tolerancji i miłości do bliźniego, <tfu> środowisk lewackich

dlugowieczny

2012-06-16, 16:23
Hitler się w grobie przewraca widząc co się dziej w jego kraju.
Niestety obserwując co się dzieje na zachodzie, dochodzę do wniosku, że nasza kultura, historia i tradycje ulegną unicestwieniu. Dlaczego? Otóż wszystko przez źle rozumianą tolerancje. Europejczykom wmówiono, że w ich własnych krajach, nie można negatywnie odnosić się do osób z innych kręgów kulturowych, bo powinniśmy być otwarci na ludzi. Tymczasem przyjezdni mają gdzieś tolerancję dla kultury i stylu życia rodowitych obywateli danego kraju, i gdy tylko zyskują przewagę liczebną, od razu narzucają swój styl życia innym. Dochodzi do tego, że do niektórych dzielnic opanowanych przez arabów, rodowity europejczyk nie ma wstępu, bez obawy o to, że zostanie pobity, lub w przypadku kobiet zgwałcony. Przewagę natomiast zyskują miedzy innymi dzięki socjalowi. Ich kobity rodzą mnóstwo dzieci, na które dostają pieniądze, one nie pracują, tylko produkują następne pokolenia, kiedy rodowita europejka jest zajęta karierą, i nie w głowie jej dzieci. Kolejną sprawą jest otwartość europejek na kolorowych, bardzo często się z nimi wiążą, wręcz coraz częściej, kiedy ich kobiety pozostają w ich kręgu kulturowym. Nawet jeśli któraś się wyłamie i chce się związać z europejczykiem, jest przez swoich szykanowana, a nawet zdarzały się tzw 'honorowe morderstwa', dokonywane przez męskich członków ich rodzin. Dlatego jeśli europejczycy nie zmienią swojej mentalności, to znaczy życia zgodnego z poprawnością polityczną, to już po nas. Normalnie szok, nie unicestwiły nas stulecia wojen, a zrobi to tolerancja i otwartość naszych kobiet.

morus93

2012-06-16, 16:50
Ciekawy dokument o islamizacji europy.


erni13

2012-06-16, 17:11
A ja mieszkam w Niemczech i chodze tam do szkoly. Bzdura jest, jakoby 23% to byli Muslimy. Jest ich okolo 5%. No, ja tam ich nie lubie, to musze przyznac, ale problemem nie sa Turcy, ktorzy sa calkiem cywilizowani, i przypominaja mi polakow z zachowania. Problem to kraje typu Irak, Afganistan, Pakistan. Ta trojka przede wszystkim. Oni nie potrafia sie zaadaptowac. Nie potrafia jezyka, a swiata poza Allahem nie widza. Z Turakmi, czy nawet Iranczykami to sie wodki napijesz, i cie ugoszcza, a tamte? Allah patrzy! A to w Essen, to wyjatek swoja droga. U mnie w klasie jest 2 Turkow. Wiekszosc to Niemcy/blok wschodni. Ale niedaleko jest sa te "zle" dzielnice, ale jest tam bardzo bezpiecznie, nawet dal bialego. Czesto tam przebywam, ale problemow nie mam, wiec to kolejna bzdura. Chcialbym troche uspokoic, bo raczej niepredko my, Europejczycy staniemy sie mniejszoscia. Ale nie mozemy tego ignorowac, trzeba zamknac pieprzone granice z Azja, im wczesniej, tym lepiej...

kamillo16

2012-06-16, 17:32
Obciąć po prostu świadczenia socjalne, wjazd do kraju tylko za sprawą wizy i po problemie. Dla obywateli zrobić zwolnienie z części podatków w przypadku posiadania więcej niż trójki dzieci.

NWC

2012-06-16, 18:11
Skąd tam ładne niemki? A nie to nie Niemki :D

Din

2012-06-16, 18:24
Naturalna kolei rzeczy. Przez to, że Niemcy mieli taką historię jaką mieli, każda forma sprzeciwu może być utożsamiana z nazizmem, ksenofobią itp itd. Sprytny Ahmed szybko to zauważył i wykorzystał. Teraz za wyrażanie swoich opinii zostaniesz nazwany drugim wcieleniem Hitlera, o czym mieliśmy szanse przekonać się po obejrzeniu tego filmu. A lewactwo tylko temu przyklaskuje, świetny sposób na zniszczenie dorobku kulturowego własnego kraju, lewaki.

A co do nas, kosa na sztorc i nic nie przejdzie ;-)

Gebels

2012-06-16, 19:19
a najgorze jest to ze sie tego nie pozbeda, widzialem to na wlasne oczy ale we francji konkretnie Paryza - 93. Rok temu przyjechalem z dziewczyna aby zwiedziala kawalek swiata. To co zobaczylem mnie przerazilo... ja i moja dziewczyna bylismy w zasadzie jedynymi bialymi na ulicy. W zasadzie wiekszosc to ludzie arabskiego pochodzenia, albo co tam nie bede owijal w bawelne... wstretne ciapaty. Moja dziewczyne to chcieli zajebac wzrokiem, te glupie mulzumanki cos tam szeptaly jak obok nas przechodzily. francuski znam srednio na jeza ale z rodowitym francuzem bez problemu sie dogadam, kupujac kanapke za cholere nie moglem sie dogadac z ciapatem jeszcze co 3 slowa cos po arabsku dukal. Francuzi juz sa totalnie wk***ieni... modla sie na ulicach blokuja ruch, robia dzieci tylko po to by nie pracowac... aby ta zaraza nigdy do nas nie dotarla

Dio_1

2012-06-16, 19:23
Wyłaczyć dzwiek tego sie przeciez słuchac nie da ...

kestivo

2012-06-16, 19:43
erni13
Tez mieszkam w Niemczech, 5 lat, zachodnie Niemcy, NRW, Düsseldorf. Ten dokument jest troche przesadzony ale tez troche jest w nim prawdy, np. u mnie w klasie jest tylko czterech Niemcow, a islam w szkole to jakies 10%. Co do Turkow masz racje sa spoko. U mnie w miescie jest kilka czesci/dzielnic w ktorych 80% to muzlumanie i jak wejdzisz do nich to patrza sie na ciebie jakby "co ty tu robisz, nie jestes u siebie, chcesz wpie**ol?" i naprawde mozna dostac wpie**ol.

kryzcho31

2012-06-16, 20:14
Jak dla mnie wygląda to jak nazistowska przedwojenna propaganda przeciw żydom, teraz tylko czekać na drugiego Adolfa.

Massdeath

2012-06-16, 20:31
Hitler się w grobie przewraca