18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Akt wandalizmu a nie performer starego muslima.

KlinikaAborcyjna • 2018-10-03, 16:25
Ta rzeźba mi się nie podoba więc potraktuję ja młoteczkiem, jak pomyślał tak i zrobił zabłąkany przybysz z czwartego świata.
Reakcja publiczności napawa optymizmem, choć jest trochę nieśmiała.

PS: dla tych ze sraczką powiem że akcja od początku.
endzoj panie i panowie





Muzułmański nachodźca wspina się na posąg Maryi Dziewicy, a zajście miało miejsce we Włoszech.

zakapior

2018-10-04, 03:03
Nie Włochy tylko Algieria.

BundyR

2018-10-04, 05:56
Za karę Franciszek powinien mu nogi umyć

rocknroll

2018-10-04, 06:42
Jak Włochy to lepiej, że wezwali policję, a nie sami wymierzali sprawiedliwość, bo cofnelibyśmy się do ich poziomu.

Ale podążając za tokiem myślenia brudasa w pięknej sukni to jeżeli nie podoba mi się pomnik i można go rozj***ć, więc jeżeli nie podoba mi się uchodźca to można ...

Wiewór

2018-10-04, 08:47
j***ny szuszfol w piżamie. Jakbym zobaczył takiego koziego jebakę niszczącego pomnik nawet chrześcijański to pierwszy bym mu rzucił kamieniem w dzbanek.
Jakby leżał to bym ch*jograjka tak butował, że bym chyba k***a palce połamał.
Co za pie**olony neandertalczyk.
pie**olona muzułmańska dzicz. Sztuka jest święta nawet jeśli sakralna. Niszczenie jej to jest k***a akt największego barbarzyństwa.
Na szafot ch*ja a wcześniej skoro wypowiedział wojnę chrześcijaństwu to zastosować tradycyjne łamanie kołem i gotowanie w oleju.

poligon6

2018-10-04, 09:01
Watpie by były to Włochy i Pomnik Maryji. Po pierwsze za duzy syf na ulicy, nawet jak na południowe Włochy. Za duzo zakazanych mord, i za słaba reakcja tłumu.

W sumie chciałbym takiego odwaznego muslima w Polsce, jak niszczy pomnik Dzi Pi Tu, ewentualnie kaczora bo tego najwiecej się wala w przestrzeni publicznej. Mielibysmy wtedy materiał na harda.

Wiewór

2018-10-04, 09:02
Za mały syf jak na Włochy? Byłeś na południe od Neapolu??

poligon6

2018-10-04, 09:23
Abraxus napisał/a:

Za mały syf jak na Włochy? Byłeś na południe od Neapolu??



Nie ta zabudowa, predzej to przypomina kolonialne budynki. Nawet jak na Włochy to za duzo zakazanych mord. Stawiam na dawne francuskie albo włoskie kolonie w Afryce pn.

Wiewór

2018-10-04, 09:25
W sumie racja. Jak się przyjrzeć 1:99 z lewej strony widać minaret świątyni koziego bożka.

czerczil

2018-10-04, 10:10
przeciez to artysta rzezbiaz, przez noc zmienila mu sie koncepcja i postanowil przerobic na plaskorzezbe :krejzi:

100Burned

2018-10-04, 11:28
Ale bym sobie porzucał w sk***ysyna różnymi rzeczami.

Pigwaranek

2018-10-04, 18:50
Co za idiota, przecież w jego religii, matka Jezusa, drugiego proroka po Mahomecie, także jest czczona <facepalm>