18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Akt Dobroci

Ra...........hi • 2017-05-25, 15:05
Co za wspaniały gest. Wzruszyłem się.


radek225

2017-05-26, 02:10
Ci pie**oleni podludzie są jak karaluchy wśród owadów, myszy/szczury wśród ssaków albo gołębie wśród ptaków. Mimo, że mają dwie ręce, dwie nogi, głowę, mówią językiem kraju w którym się znajdują, nie traktuje ich jak ludzi. pie**olone ścierwo nie asymiluje się w ogóle z otoczeniem, nie pracuje, żyje według swego kodeksu sprzed wieków i jak tylko rano otworzy swoje obrzydliwe ślepia, tylko myśli co ukraść, albo kogo unieszczęśliwić. Nienawidzę cyganów i dla mnie jest to podgatunek człowieka nie zasługujący na to, by koegzystować z normalnymi ludźmi. Widział ktoś kiedyś cygana w szkole albo pracy? Ja nie. Za to codziennie widzę pracujących Wietnamczyków, Hindusów, a nawet Murzynów i to w Polsce. Za to tych zwierząt, którzy kradną i żebrzą widziałem tylko, jak unieszczęśliwiają uczciwie pracujących ludzi oraz obniżają wartość nieruchomości koło których robią swoje koczowiska, z których jebie i które stwarzają zagrożenie pożarowe. Nawet widząc jak cygan umiera, nie pomógłbym. Prowadzę sklep, i kilka razy te j***ne brudne k***y chciały mnie okraść i patrzyły, gdzie trzymam pieniądze, a lata temu, gdy małe cygańskie szczenię poprosiło moich rodziców prowadzących sklep spożywczy o coś do jedzenia, to gdy otrzymało pęto kiełbasy, mały ch*j przyłożył ją tam, gdzie miało fiuta, pomachało tak mojej mamie i sobie poszło. Nienawidzę ich z całego serca i życzę im jak najgorzej. A ludzie zaniast dawać pieniądze i jedzenie powinno dawać im z glana na ryj i robić im wjazdy z metalowymi rurami na koczowiska. Niech wiedzą, ze nikt ich nie chce.

jessjess

2017-05-26, 08:19
Czepiacie się, po prostu schowała do lodówki. :lol:

Smogu93

2017-05-27, 23:41
A ja nigdy nie daje żebrakom czy cygan czy żul ani kasy ani żarcia. Czasami przyłażą pod marketem i proszą o jedzenie że nie chcą kasy a tego samego dnia rano zbierali kasę. Hajs przechlali a jak k***ie głodnieją to o jedzenie proszą. Za to zawsze jak widzę jakiegoś wygłodniałego psa w pobliżu to kupuje małą puszkę jedzenia dla psa. Przynajmniej jakaś wdzięczność tej psiny jest kiedy to wcina a że na ulicy mieszka to już nie psiny wina.