18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Akrobacje na hulajnodze w Krakowie

norsk666 • 2023-05-10, 19:15
Lot ładny ale lądowanie takie se


Bul_od_bytu

2023-05-11, 00:28
Geraldinio napisał/a:

Nie rozumiem reakcji kierowców na tych hulajnogarzy, pedalarzy, motocip itp. Przecież jak takiemu przyjebiecie, to nic wam się nie stanie! Ubezpieczenie pokryje koszty, satysfakcja, że go zaj***liście, filmik z kamerki na Sadola, mnóstwo piwek, same profity. To po co się bez sensu wk***iać???



Czyje ubezpieczenie to pokryje? p*zdy z hulajnogi co może nawet prawka nie ma i ch*j się zna na przepisach a jeździ po drogach? Operator tego szmelcu nie bierze odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez użytkowników. Tak samo jest z rowerzystami. Powodzenia w sprawie cywilnej. No chyba, że chcesz ze swojego AC fundować nam filmy z takich akcji :D

silwerbalk

2023-05-11, 03:41
I k***a prawidłowo.... 8-) chyba jebną głową o ten słupek ... :lol:

Przemyslaw_Przemyslawski

2023-05-11, 05:48
karinawaw napisał/a:

Dlatego jestem przeciwna zakazowi hulajnóg. To świetny eliminator debili. Na swojej hulajce zrobiłam już ponad 800km i ani jednej gleby nie zaliczyłam.
Trzeba być naprawdę kretynem i nie mieć wyobraźni żeby się na tym wychrzanić.



Można być np. naj***nym ale wsiadając na taką hulajnogę po % to w sumie kretyn/debil na dzień dobry.

Nawet hulajnoga nie rozj***na i gotowa to zabicia kolejnego debila.

bishfinger

2023-05-11, 07:09
każdy łupek trafia w słupek

Paszczaku

2023-05-11, 07:10
A jednak da się na tym zatrzymać niemal w miejscu :)

FeeGiee

2023-05-11, 12:46
karinawaw napisał/a:

Dlatego jestem przeciwna zakazowi hulajnóg. To świetny eliminator debili. Na swojej hulajce zrobiłam już ponad 800km i ani jednej gleby nie zaliczyłam.
Trzeba być naprawdę kretynem i nie mieć wyobraźni żeby się na tym wychrzanić.



pierwszą zaliczyłem mając niespełna 3k km. Wszystko przed tobą <3