18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Akcja znicz

mygyry • 2019-11-02, 20:47
A ty co robisz, gdy już znajdziesz parking pod cmentarzem?


żmij

2019-11-02, 22:12
C0C0JUMBO napisał/a:

Miło nam Was poznać...



Z tym "miło" pod adresem tego pasożyta raczej nie przesadzałbym.

edmund

2019-11-02, 22:14
czarny h*j w dupę nagrywającym pedałom

qla

2019-11-02, 22:20
Potrzebuję listwę ze światłem stóp do takiej meganki...ktoś coś?

Mors_Nigra

2019-11-02, 22:26
Już p*zdy wylazły na powierzchnię w komentarzach jak glisty po deszczu... r*chasz się publicznie to ryzykujesz, że ktoś Cię nagra i upubliczni. To ryzyko to część zabawy, nie podoba się, to wypad do domu, r*chać się po ciemku! Gość r*cha się tuż przy drodze, wyj***ne ma albo debil. Tak czy siak, pies go j***ł. Ale płączki muszą płakać.

MADErrFAKErr

2019-11-02, 22:45
Ja pie**ole....
Po pierwsze to ewidentnie pora letnia ,czyli nie znicz....
Po drugie to mogli choć tablice zamazać bo można dobremu chłopu narobić problemów.
A po trzecie ... r*chanie to nic śmiesznego. j***ni ,zazdrośni koniobijcy i impotenci .

Molino

2019-11-02, 22:52
dzień godzina i miejsce gdzie 'funkcjonariusz' to nagrał a potem wstawił do sieci
kara jak dla wszystkich plus usunięcie z służby.
bo jak mu raz podarują to dalej takie filmy będą umieszczane i przez innych podobnych..
policjant za wykroczenie lub przestępstwo powinien być karany dwa razy srożej niż obywatel.
W końcu jest stróżem prawa.
chyba że się mylę..

RaysonPL

2019-11-02, 23:21
Autorzy nagrania

Autorzy nagrania


Blendzioł

2019-11-02, 23:52
Molino napisał/a:

dzień godzina i miejsce gdzie 'funkcjonariusz' to nagrał a potem wstawił do sieci
kara jak dla wszystkich plus usunięcie z służby.
bo jak mu raz podarują to dalej takie filmy będą umieszczane i przez innych podobnych..
policjant za wykroczenie lub przestępstwo powinien być karany dwa razy srożej niż obywatel.
W końcu jest stróżem prawa.
chyba że się mylę..



mylisz sie

te...........di

2019-11-03, 01:05
Daro jednym mi zaimponował, dba o fure i buciorów, które mogłyby uj***ć tapicere nie toleruje :-D

Attero132

2019-11-03, 08:26
Mors_Nigra napisał/a:

Już p*zdy wylazły na powierzchnię w komentarzach jak glisty po deszczu... r*chasz się publicznie to ryzykujesz, że ktoś Cię nagra i upubliczni. To ryzyko to część zabawy, nie podoba się, to wypad do domu, r*chać się po ciemku! Gość r*cha się tuż przy drodze, wyj***ne ma albo debil. Tak czy siak, pies go j***ł. Ale płączki muszą płakać.



k***a przyłapanie na seksie rozumiem ale nagrywanie? I jeszcze udostępnianie? Co za zj***na moda zapoczątkowana przez gimbusów, co sie nie stanie to kirwa telefon w łapie i do internetow. Pewnie jestes tskim samym zjebem jak te p*zdy

Loaloa

2019-11-03, 09:12
Cytat:

Mogliscie chociaz tablice zamazac, bo wstyd ;<



Cytat:

k***a przyłapanie na seksie rozumiem ale nagrywanie? I jeszcze udostępnianie? Co za zj***na moda zapoczątkowana przez gimbusów, co sie nie stanie to kirwa telefon w łapie i do internetow. Pewnie jestes tskim samym zjebem jak te p*zdy



"Niech się wstydzi ten co robi, nie ten co widzi", jak to śpiewał Kazik. Jak się j***ne zwierzęta nie mogą powstrzymać od spółkowania w miejscu publicznym, to jest to ich problem, a nie tego, kto to nagrywa, wrzuca w internet i potem ogląda. Czy to się komuś podoba czy nie, żyjemy w świecie najeżonym kamerami i dobrze jest przyjąć, że cokolwiek robimy w przestrzeni publicznej, jest to nagrywane.

polakwrocek

2019-11-03, 09:36
A czego się wstydzić ?
Jakbym miał okazję wolał bym por*chać i dostać mandat , niż nic nie zrobić.

Fidel666

2019-11-03, 10:15
ja mam inne pytanie: co to za nuta? Bo cos kojarze ale nich*ja nie umiem sobie przypomniec.

PapierowyUmysł

2019-11-03, 10:47
Molino napisał/a:

dzień godzina i miejsce gdzie 'funkcjonariusz' to nagrał a potem wstawił do sieci
kara jak dla wszystkich plus usunięcie z służby.
bo jak mu raz podarują to dalej takie filmy będą umieszczane i przez innych podobnych..
policjant za wykroczenie lub przestępstwo powinien być karany dwa razy srożej niż obywatel.
W końcu jest stróżem prawa.
chyba że się mylę..


A co on niby baranie udostępnił?