18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Akcja z Dublina

Don_Beck • 2020-11-03, 18:48
Opis po angielsku

"A man has been arrested in Dublin following a serious assault which another man received injuries from a hatchet.

The victim of the assault is in intensive care at the James Connolly Memorial Hospital following the incident at Kippure Park in Finglas at 3 a.m.

Gardai are questioning a man under Section Four of the Criminal Justice Act at Finglas Garda Station in connection with what they described as a domestic issue."


maciek1403

2020-11-03, 19:22
Po polskiemu pisz bo w polsce wstawiasz kozojebco a nie ctr c i Control v

boo

2020-11-03, 19:28
maciek1403 napisał/a:

Po polskiemu pisz bo w polsce wstawiasz kozojebco a nie ctr c i Control v



Wole zeby wstawial w orginale niz walil takie bledy jak ty. Ja nie rozumiesz to wez korepetycje z j. angielskiego. Z j. polskiego tez ci sie przydadza

Don_Beck

2020-11-03, 19:35
"w Dublinie aresztowano mężczyznę po poważnym ataku na drugiego człowieka z udziałem siekiery.
Ofiara została przeniesiona na intensywną terapię w szpitalu James conolly memorial hospital po incydencie do którego doszło Finglas w okolicy parku Kippure."

Tutaj nie jestem pewien, chyba piszą że to awantura rodzinna?
Sorka wrzucałem na szybko przy obiedzie.

bigoslaw_lyzka_von_wood

2020-11-03, 19:48
Translate: (tłumaczenie - znaczy się): "W Północnym Pakistanie zatrzymano do wyjaśnienia i przyznani odszkodowania Pasterza Kóz, który bronił swojego honoru za pomocą siekiery. Marna istota która nastawała na honor pokrzywdzonego, w wyniku uderzenia w siekierę wylądowała na intensywnej terapii w zachodnim Damaszku o 3 nad ranem.
Problem nieszanowania honoru staje się powoli problemem ogólnokrajowym, jednak Rząd i parlament mają powziąć odpowiednie decyzje i ustawy zaostrzające prawo karne."

Jakbyś uczył sie języków to nie musiałbym tak stukać w klawisze - nieuku!

Oczywiście o 3 nad ranem jest ciemno, więc odtworzono całe zajście za pomocą zawodowych aktorów teatru "Powiśle Nadoodrzańskie" z Zalipia Górnego w Lublinie.

maro_1982

2020-11-04, 10:56
Na Sheriff Street zawsze czary sie dzieja z Connolly Station tylko isc prosto nie skrecac w prawo


Dimonsta

2020-11-04, 11:08
Finglas i wszystko jasne... Mieszkałem przy East Wall i wieczorami strzelanki z Sheriff było słychać też

TheAndyboy888

2020-11-04, 11:30
maciek1403 napisał/a:

Po polskiemu pisz bo w polsce wstawiasz kozojebco a nie ctr c i Control v



Nie zesraj się, ty k***a psuedopatrioto z kaleczonym j. polskim

angel_punx

2020-11-04, 12:09
Trochę za jasno jak na 3a.m.