18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Akcja w autobusie

M@rio • 2013-04-11, 17:19
Młoda dziewczyna wsiada na przystanku do autobusu. Podchodzi do kasownika.
Nagle autobus gwałtownie rusza i dziewczyna ląduje na kolanach jakiegoś siedzącego faceta. Speszona mówi:
- O przepraszam, myślałam że zdążę jak jeszcze będzie stał.

:banany:

as...........90

2013-04-11, 17:41
o k***a , dobre :amused: aż piwo dam , nawet jak było to i tak tego nie słyszałem :D

KMD

2013-04-11, 19:27
A kierowca autobusu wstał i zaczął bić brawa?

babycow

2013-04-11, 19:37
@UP
Nie, kierowca chcial zjechac na recznym, ale wtedy autobus nie moglby ruszyc.

Marysie

2013-04-11, 19:44
W sensie że, penis stał jeszcze????
JAAAAA ALE SUPER DOWCIP:)HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

straatveger

2013-04-11, 19:54
Młoda dziewczyna wsiada na przystanku do autobusu. Przeciskając się przez tłum podchodzi do kasownika.
Nagle autobus gwałtownie rusza i dziewczyna ląduje na kolanach jakiegoś siedzącego faceta. Speszona mówi:
- ale duży tłok
- to tylko klucz od plebanii moje dziecko
i tutaj mógłby się ten dowcip zakończyć gdyby nie fakt, że to historia autentyczna
- co ksiądż mówi...
- masz tu dziecko 5 złote i popchnij na mnie tego 7 letniego chłopczyka, a później nas zasłoń
kierowca autobusu nie wytrzymał, sprzedał bułe dla księdza, a pasażerowie bili brawo jeszcze przez trzy przystanki

wo...........49

2013-04-11, 20:28
straatveger napisał/a:

Młoda dziewczyna wsiada na przystanku do autobusu. Przeciskając się przez tłum podchodzi do kasownika.
Nagle autobus gwałtownie rusza i dziewczyna ląduje na kolanach jakiegoś siedzącego faceta. Speszona mówi:
- ale duży tłok
- to tylko klucz od plebanii moje dziecko
i tutaj mógłby się ten dowcip zakończyć gdyby nie fakt, że to historia autentyczna
- co ksiądż mówi...
- masz tu dziecko 5 złote i popchnij na mnie tego 7 letniego chłopczyka, a później nas zasłoń
kierowca autobusu nie wytrzymał, sprzedał bułe dla księdza, a pasażerowie bili brawo jeszcze przez trzy przystanki


Byłeś tym dzieckiem?

damianwro

2013-04-11, 20:53
M@rio napisał/a:

- O przepraszam, myślałam że zdążę jak jeszcze będzie stał.


a nie zdążyła, bo ruszył, dobree :kawa:

Da...........id

2013-04-11, 21:48
To był pierwszy sprośny dowcip jaki słyszałem - jakieś 20 parę lat temu...

YoogiGoogi

2013-04-11, 23:03
straatveger napisał/a:

Młoda dziewczyna wsiada na przystanku do autobusu. Przeciskając się przez tłum podchodzi do kasownika.
Nagle autobus gwałtownie rusza i dziewczyna ląduje na kolanach jakiegoś siedzącego faceta. Speszona mówi:
- ale duży tłok
- to tylko klucz od plebanii moje dziecko
i tutaj mógłby się ten dowcip zakończyć gdyby nie fakt, że to historia autentyczna
- co ksiądż mówi...
- masz tu dziecko 5 złote i popchnij na mnie tego 7 letniego chłopczyka, a później nas zasłoń
kierowca autobusu nie wytrzymał, sprzedał bułe dla księdza, a pasażerowie bili brawo jeszcze przez trzy przystanki

\


czytam ten temat i WEEEEEEEEEEEE ale fajnie :amused: a ty k***a to zepsułeś :hitler: