18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Akcja ratunkowa z użyciem szpadla

Leatherface • 2023-01-10, 15:08
Biedny piesek utknął pod płotem.


Sv...........ge

2023-01-11, 08:04
Baronessa napisał/a:

Ta młoda p*zda ze starą dewotą tak smędzą, że aż sam mam ochotę przypie**olić im w łeb tym szpadlem, czy co to tam jest...
Generalnie wszyscy siebie warci na tym materiale.
Co do starego, ślepego, niedołężnego i bezpańskiego kundla, to do weterynarza, 5 dych w łape, uśpić i tyle. Kundel, to tylko kundel, a nie człowiek. Nie ma żadnej pożytecznej społecznie przesłanki, żeby utrzymywać przy życiu zwierząt w takim stanie.


Nie ma żadnej pożytecznej społecznie przesłanki żebyś dalej żyła na tym świecie

Krak

2023-01-11, 09:26
Żal ch*jowi było uciąć drutu....



grateczek

2023-01-11, 09:46
mit2 napisał/a:

Nie porównuj idioto zwierząt do ludzi.



Człowiek wcale nie pochodzi od małpy debilu ....

xalk

2023-01-11, 11:47
Typowy katolicki śmieć, do kościoła zapie**ala a potem znęca się na psem i szpadlem go napie**ala

de...........rn

2023-01-11, 17:49
Baronessa napisał/a:

Ta młoda p*zda ze starą dewotą tak smędzą, że aż sam mam ochotę przypie**olić im w łeb tym szpadlem, czy co to tam jest...
Generalnie wszyscy siebie warci na tym materiale.
Co do starego, ślepego, niedołężnego i bezpańskiego kundla, to do weterynarza, 5 dych w łape, uśpić i tyle. Kundel, to tylko kundel, a nie człowiek. Nie ma żadnej pożytecznej społecznie przesłanki, żeby utrzymywać przy życiu zwierząt w takim stanie.



Zapłaciłbym nawet 10 dych żeby ciebie jakiś uśpił :) nie jesteś lepsza od tego kundla, wierz mi.

Sadololo2 napisał/a:

Ktoś ma adres to jegomościa ?



Podpinam się do pytania.

Teraz patrzę że faceta złapali i dostanie do 5 lat. Piękne. Szkoda tylko że nie oko za oko, ząb za ząb. A pies zmarł na drugi dzień.

Sv...........ge

2023-01-11, 18:57
derhellsteStern napisał/a:

Zapłaciłbym nawet 10 dych żeby ciebie jakiś uśpił nie jesteś lepsza od tego kundla, wierz mi.
Podpinam się do pytania.
Teraz patrzę że faceta złapali i dostanie do 5 lat. Piękne. Szkoda tylko że nie oko za oko, ząb za ząb. A pies zmarł na drugi dzień.




Daj linkka do info

reztenn

2023-01-11, 23:17
pustaki pie**olą a same by palcem nie kiwnęły, zachowanie gościa nie jest w porządku, ale samo pie**olenie w tej sytuacji nie pomaga

NosaczPL

2023-01-12, 00:57
Brojler napisał/a:

Tylu fachowców od łopat to na forum budowlanym nawet niema. Na sadolu kurła sami specjaliści. Grabarze czy kih*j, rowokopy ?



przestań sadolowe experty wysilają się czy to szpadel,łopata,a może k***a saperka^^^. wystarczy powiedzieć ,łopata,szpadel i każdy mniej wie o co chodzi !

mit2

2023-01-12, 03:17
grateczek napisał/a:

Człowiek wcale nie pochodzi od małpy debilu ....


Bo nie pochodzi. Co najwyżej człowiek i małpa mają wspólnego przodka.
A zrównywanie człowieka i zwierzęcia to objaw najgorszego sp***olenia.

grateczek

2023-01-12, 17:25
mit2 napisał/a:

Bo nie pochodzi. Co najwyżej człowiek i małpa mają wspólnego przodka.
A zrównywanie człowieka i zwierzęcia to objaw najgorszego sp***olenia.



No nie ma czegoś takiego jak teoria ewolucji w cale ...Człowiek wg ciebie powstał jak w bibli napisali ... No nie mogę uwierzyć że są jeszcze tacy tępi ludzie xD

mit2

2023-01-12, 17:48
grateczek napisał/a:

No nie ma czegoś takiego jak teoria ewolucji w cale ...Człowiek wg ciebie powstał jak w bibli napisali ... No nie mogę uwierzyć że są jeszcze tacy tępi ludzie xD


Gdzie ja k***a napisałem, że nie ma ewolucji?
Idioto naucz się czytać ze zrozumieniem. Napisałem że małpa i człowiek mają tego samego przodka.

Steve2706

2023-01-12, 22:25
Baronessa napisał/a:

Ta młoda p*zda ze starą dewotą tak smędzą, że aż sam mam ochotę przypie**olić im w łeb tym szpadlem, czy co to tam jest...
Generalnie wszyscy siebie warci na tym materiale.
Co do starego, ślepego, niedołężnego i bezpańskiego kundla, to do weterynarza, 5 dych w łape, uśpić i tyle. Kundel, to tylko kundel, a nie człowiek. Nie ma żadnej pożytecznej społecznie przesłanki, żeby utrzymywać przy życiu zwierząt w takim stanie.



Wiesz czasami tak jest, że normalny człowiek przywiązuje się do czegoś emocjonalnie np.: do osoby, albo do przedmiotów takich jak dom lub auto oraz także i zwierząt takich jak psy, koty i inne ch*jostwa. No ale cóż, nie ma Ci się co dziwić skoro widać po twoim toku myślenia, że jedynie do czego byłeś przywiązany to do łopaty podobnej do tej jak na filmie, którą rodzice kładli cie spać

:mrgreen:

.

grateczek

2023-01-13, 09:53
mit2 napisał/a:

Gdzie ja k***a napisałem, że nie ma ewolucji?
Idioto naucz się czytać ze zrozumieniem. Napisałem że małpa i człowiek mają tego samego przodka.



Najpierw pieszesz ze czlowiek nie pochodzi od malpy a pozniej ze jednak uwazasz ze teteeoria ewolucji istnieje to sobie o niej poczytaj imbecylu to sie dowieesz ze rróznica miedzy czlowiekiem a zwierzeciem polegga tylko na wyzszej inteeliigencji człwieka matołłku ...

mit2

2023-01-13, 15:10
grateczek napisał/a:

Najpierw pieszesz ze czlowiek nie pochodzi od malpy a pozniej ze jednak uwazasz ze teteeoria ewolucji istnieje to sobie o niej poczytaj imbecylu to sie dowieesz ze rróznica miedzy czlowiekiem a zwierzeciem polegga tylko na wyzszej inteeliigencji człwieka matołłku ...


Ja pie**olę, kto cię ze szkoły wypuścił...
Człowiek nie pochodzi od małpy. Małpy i ludzie mają wspólnego przodka. Rozumiesz sp***olino, czy mam ci to narysować?
Różnica między małpą a człowiekiem to tylko inteligencja? Mam rozumieć, że jak spoglądasz w lustro to widzisz szympansa? :lol: