18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Akcja ratunkowa w krajach rozwijających się...

Halman • 2019-02-23, 19:59

wali? wali?

KieldW

2019-02-23, 20:04
Ja się tylko dziwię, że nie wyłączyli wycieraczek. Jeżdżą tak po suchej szybie, to się pióra zużyją szybko. A jak by nie patrzeć to nowe firmowe to wydatek. Jak mnie wk***ia takie marnotrawstwo!

tequilaCat

2019-02-23, 20:56
Nieprzytomny gościu wygląda jak człowiek robak z Facetow w Czerni :-D

McQurwa

2019-02-23, 21:42
Rumunią, w 00:58 zejście pasażera live

LaChupacabra

2019-02-23, 23:16
Siła odśrodkowa złamała mu kark. Dziękuję za nagrodę, dobranoc.

Sonal

2019-02-24, 14:21
LaChupacabra napisał/a:

Siła odśrodkowa złamała mu kark. Dziękuję za nagrodę, dobranoc.



Za Ci dziękować? Na 99% w wyniku obrażeń wewnętrznych, w tym w szczególności uszkodzenia tej szarej masy w czaszce zwanej mózgiem w wyniku uderzenia głową. O ilu przypadkach śmierci w wypadku w wyniku złamania kręgosłupa słyszałeś????

~mg_schutze

2019-02-24, 15:23
Boczne zderzenie, pewnie głowa w słupek i śmierć mózgu. Kolega tak stracił córkę...

LaChupacabra

2019-02-24, 20:15
Sonal napisał/a:

Za Ci dziękować? Na 99% w wyniku obrażeń wewnętrznych, w tym w szczególności uszkodzenia tej szarej masy w czaszce zwanej mózgiem w wyniku uderzenia głową. O ilu przypadkach śmierci w wypadku w wyniku złamania kręgosłupa słyszałeś????



Mówię o złamaniu karku, a sugeruję się opuchlizną po lewej stronie jego szyi. Nie jestem lekarzem, ale śmierć pewnie nastąpiła na skutek złamania zgięciowego odcinka szyjnego kręgosłupa w wyniku czego doszło do zaburzeń pracy m.in. układu oddechowego przez co nasz dzielny Wasilij udusił się.

siekiero

2019-02-24, 20:30
mg_schutze napisał/a:

Boczne zderzenie, pewnie głowa w słupek i śmierć mózgu. Kolega tak stracił córkę...



ja podobnie koleżankę. Z jakiego regionu Polski jesteś? może ta sama sytuacja