18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Akcja ratownicza oczami strażaka

Mska • 2012-12-05, 19:18
Całkiem fajnie nagrana akcja gaśnicza jednostki PSP. Pożar budynku mieszkalnego w Białymstoku.



Szacunek dla chłopaków za wykonywaną robotę :wodka:

Polecam też inne filmy użytkownika 998TVpl na YT

hejcior

2012-12-05, 19:33
Jedyne służby godne szacunku w tym kraju. Zawsze robią co do nich należy. Leci browar.

BrunerOvned

2012-12-05, 19:54
Panowie Strażacy: macie duże buty, mam nadzieję że każdy z Was znajdzie jakiś jutro (6.12) dobry prezent :) Kłaniam i pozdrawiam! Szklana z lodem!

Azalians

2012-12-05, 21:03
Strażacy to jedyna służba mundurowa, której nie można nic zarzucić, Chłopaki, a i również coraz częściej Panie, robią coś z pasją, niosąc pomoc innym. Pensje przy ich poświęceniu to jedna wielka kpina, a jak już protestują to i tak mozemy liczyć na ich pomoc. Dajcie Im podwyżki !

siwybis

2012-12-05, 21:06
No, poza kilkoma incydentami kiedy to chłopaki sami sobie organizowali robotę :)

Svenlee

2012-12-05, 21:07
strażacy są najzajebistszą służbą mundurową spośród wszystkich jakie są :)

tigerqaz

2012-12-05, 21:11
Wielkie Piwsko dla chłopaków !!!

bartos925

2012-12-05, 21:23
Na nich mogę płacić podatki !

hayadechi94

2012-12-05, 21:24
jedyna sluzba w Polsce, zaslugujaca na szacunek

Fu...........er

2012-12-05, 21:53
Azalians napisał/a:

Strażacy to jedyna służba mundurowa, której nie można nic zarzucić...


Podzielam Twoje zdanie i uważam że odwalają kawał dobrej roboty, ale poczytajcie co o nich sądzi grupa społeczna nazywana nauczycielami. Poczytajcie na forach jak to nauczyciele walcząc o swoje przywileje opluwają strażaków pisząc że oni tylko siedzą w koszarach i śpią całe noce. Nie raz spotkałem się z takimi opiniami ze strony nauczycieli.

matik1993

2012-12-05, 21:55
Mój ojciec był w służbie straży pożarnej zamiast w wojsku. Do dzisiaj mam do niego szacunek i zostanie on do końca życia ;) I do tego za czasów komuny gdzie jak wiemy było sporo manifestacji ;)

Dezeus

2012-12-05, 21:59
W Białymstoku to dużo takich akcji można nagrać bo: developerzy wykupili "drewniane zabytki" za grosze do odrestaurowania itp. ale nagle wszystkie zaczęły sukcesywnie "same się zapalać" i takim sposobem np. na osiedlu Bojary powstają nowe bloki

straatveger

2012-12-05, 22:47
@up ta jaki ty jestęś mądry akurat na bojarach nawet jak spali się czy zawali w WARUNKACH ZABUDOWY MASZ GOTOWY PLAN DOMU JAKI MOŻESZ SOBIE TAM POSTAWIĆ, i jest to idealna replika domu poprzedniego, nie możesz postawić tam domu piętroowego czy murowanego, poprostu dostajesz już gotowe plany w warunkach zabudowy, problemy są nawet przy zmianie dachów na tych drewnianych chatkach, nawet droga jest zabytkowa - te kocie łby jedynie tam od słomińskiej do banku zrobili asfalt. Mądrzy się koleś a nic nie wie

mały Żbik

2012-12-05, 23:55
szacunek za to co robicie.
mam szwagra w zawodowej (nie gadam z nim bo jest ku*asem), a akcje wolepopatrzeć tu niż słuchać od niego czy oglądać na żywo.

piwa nie dam - postawię krate :)